2+1 ZDARMA - Výživový doplnok Life Spirit Serrapeptase SOD kapsuly 90 ks

Množstevná zľava - 3 produkty za cenu 2 - Kapsuly výživového doplnku Life Spirit Serrapeptidase - SOD sú inovatívne, zdravie podporujúce, bezpečné vyvinuté na základe aktuálnych vedeckých odporúčaní, v ktorej je serrapeptidáza kombinovaná s ďalšími enzýmami (glukózooxidáza, superoxiddismutáza) pre maximálny účinok.

Skladom
Kód: BAL-LS061
Značka: Life Spirit
€89,85 –33 % €59,90
Kategória: Výhodné balenia
Hmotnosť: 0.18 kg
Serrapeptaz 2
Akcia
€89,85 –33 %
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Zloženie Life Spirit Serrapeptidase - SOD kapsuly

Kapsuly Life Spirit Serrapeptidase - SOD obsahujú iba prírodné enzýmy, plnené v kapsuliach rastlinného pôvodu. Neobsahujú konzervačné látky, syntetické prísady ani pridaný cukor.

 

Aktívna zložka
V 1 kapsuli NRV%/ 1 kapsula V 2 kapsuliach NRV%/ 2 kapsule V 3 kapsuliach NRV%/ 3 kapsule
Serrapeptidázový enzým 30.000 DU NA 60.000 DU NA 90.000 DU NA
Enzým glukózooxidáza 1500 DU NA 3000 DU NA 4500 DU NA
Enzým superoxiddismutáza 50 DU NA 100 DU NA 150 DU NA

 

NRV % =  percento referenčnej hodnoty odporúčanej na pokrytie dennej dávky pre dospelých

NA = neuplatňuje sa; referenčná hodnota odporúčaná na dennú spotrebu nie je oficiálne definovaná

DU = enzýmová jednotka; tráviaca jednotka

 

Použitie a dávkovanie

Metaanalýza analyzujúca 24 serrapeptidázových štúdií  odporúča denný perorálny príjem 20 000 – 120 00 DU. Ďalšie odporúčania neodporúčajú prekročiť dennú dávku 90 000 DU. Dávku Life Spirit Serrapeptidázy je možné prispôsobiť podľa stavu, pričom treba mať na pamäti nasledovné:

 

neskorá prevencia (keď sa objavia prvé príznaky zápalu a bolesti) 20 000 – 40 000 DU (1 kapsula Life Spirit Serrapeptidase - SOD) denne.

v prípade potvrdeného ochorenia (artritída, zápal tváre a čelných dutín, infekcie horných dýchacích ciest, cysty prsníkov a nezhubné uzliny) 40 000 – 60 000 DU denne (2 kapsuly Life Spirit Serrapeptidase - SOD).

V prípade traumy, poranenia alebo chirurgického zákroku 90 000 DU denne (3 kapsuly Life Spirit Serrapeptidase), maximálne 5 dní, potom cca. udržiavacia dávka 40 000 DU (1-2 kapsuly Life Spirit Serrapeptidase - SOD).

Výsledky výskumu odporúčajú konzumovať kapsuly nalačno. Pri užívaní 2-3 kapsúl sa odporúča rozložiť ich čo najrovnomernejšie počas dňa.

 

Možné vedľajšie účinky a upozornenia

Chceli by sme upozorniť na skutočnosť, že úplný nedostatok vedľajších účinkov enzýmu serrapeptidáza je chybne uvedený na webových stránkach mnohých poskytovateľov informácií a výrobcov, ktoré sa dajú prečítať na internete. Pri výbere produktu obsahujúceho serrapeptidázu sa obráťte na dôveryhodný zdroj!

 

Predávkovanie enzýmom serrapeptidáza nie je bez nebezpečenstva! Svojimi proteínovými a fibrinolytickými účinkami môže prispieť k šíreniu lokalizovaných infekcií (napr. absces, hnisavý zápal stredného ucha, zápal pľúc a pod.) v tele. Jeho fibrín-rozpúšťajúci a prekrvujúci účinok si vyžaduje osobitnú pozornosť pri ochoreniach spojených s poruchamizrážanlivosti krvi, treba ho vysadiť aspoň týždeň pred plánovaným chirurgickým zákrokom spolu s liečbou na riedenie krvi. Z týchto dôvodov sa neodporúča prekročiť maximálnu odporúčanú dávku (viac ako 90 000 DU). Taktiež sa môže užívať len po informovaní ošetrujúceho lekára na základe jeho odporúčania.

 

Neodporúča sa tehotným a dojčiacim matkám a nie je vhodný pre deti.

 

Life Spirit Serrapeptidase -SOD je doplnok stravy. Nenahrádza vyváženú zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Nenahrádza odbornú starostlivosť, nepoužíva sa ani na diagnostiku alebo liečbu chorôb.

 

Číslo certifikácie OGYI: 29978/2022 (Evidenčné číslo: OGYÉI/53118-1/2022.)

 

Skladovanie

V pôvodnom obale, na mieste chránenom pred slnečným žiarením, sálavým teplom a vlhkosťou, je zaručený jeho účinok pri izbovej teplote po dobu uvedenú na obale.

 

Na bezpečné skladovanie mimo dosahu malých detí.

 

Výhodné balenie

3 x 90 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu