Béky Cukornorm čajová zmes 50 g

Vysoká hladina cukru v krvi je každodenným problémom mnohých z nás. Žiaľ, cukrovka sa dnes považuje za verejnú chorobu, čo dokonale dokazuje fakt, že podľa posledných prieskumov je v Maďarsku diabetikov takmer 7 percent populácie.

Skladom
Kód: BEKY05
Značka: Béky László
€8,95
Kategória: Čaje
Hmotnosť: 0.05 kg
beky cukornorm teakeverek cukorbetegseg ellen 50g
Novinka

Vysoká hladina cukru v krvi je každodenným problémom mnohých z nás. Žiaľ, cukrovka sa dnes považuje za verejnú chorobu, čo dokonale dokazuje fakt, že podľa posledných prieskumov je v Maďarsku diabetikov takmer 7 percent populácie.

Jedným z dôvodov je nezdravé stravovanie a zvýšený životný štýl, ktorý od nás vyžaduje moderný svet. Bohužiaľ, problém sa ťažko lieči, no v ľudovom liečiteľstve je známych veľa bylín, ktoré pomáhajú pri účinnej liečbe cukrovky.

 

S akými účinnými látkami pomáha čaj Béky Cukornorm?

Základom čajovej zmesi Béky Cukornorm sú rôzne bylinky. To všetko prispieva k normalizácii hladiny cukru v krvi, účinnej detoxikácii a očiste organizmu.

Listy a korene púpavy napríklad pomáhajú pri detoxikácii a ich močopudný účinok pomáha zbaviť sa prebytočnej tekutiny, ktorá sa hromadí medzi tkanivami, čo má tiež dobrý vplyv na náš krvný tlak, ale dokáže efektívne urýchliť aj zbavovanie sa prebytočných kíl. Pre vysoký obsah inulínu môže byť koreň púpavy použitý v strave diabetikov. Inulín je mierne sladký cukor, ktorého konzumácia len mierne zvyšuje hladinu cukru v krvi.

Šupka bielej fazule má podobný močopudný a čistiaci účinok a účinne prispieva k zníženiu hladiny cukru v krvi. Žihľava je jedna z najlepších rastlín prečisťujúcich krv, ktorá rozpúšťa splodiny látkovej premeny, odvádza z tela toxíny a jej listy a korene obsahujú aj množstvo vitamínov a minerálov.

Čakanka obyčajná je tiež čistiaca bylina, ktorá napomáha fungovaniu pečene, žlče a obličiek a umožňuje nášmu telu efektívnejšie sa zbavovať odpadových látok. Kukuričné ​​fúzy pomáhajú znižovať hladinu cukru v krvi a súčasne krvný tlak a sú známe aj svojimi detoxikačnými a močopudnými účinkami.

Brusnicové listy sú tiež účinné pri znižovaní hladiny cukru v krvi, rovnako ako lesné černice, lesné maliny a lesné jahody. Listy lesných černíc tiež spomaľujú vstrebávanie sacharidov a pomáhajú rozpúšťať krvné tuky, v popredí detoxikácie sú aj lesné maliny a lesné jahody.

V neposlednom rade sa uskutočnilo množstvo výskumov ohľadom pozitívneho vplyvu jastrabiny lekárskej na diabetikov, podľa ktorých je dokázaný jej účinok na zníženie hladiny cukru v krvi.

Jeho suroviny boli starostlivo vybrané a jeho použitie prispieva k účinnej detoxikácii. To zaručuje vyrovnaný každodenný život a dosiahnutie dokonalej kvality života, ktorú zaručuje meno naturopata Lászlóa Békyho.

 

Dávkovanie

Príprava: 1 čajovú lyžičku čajovej zmesi (1,5 g) povarte s 1,5 dl vody (90 stupňov) a nechajte prikryté vychladnúť 10-15 minút.

 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané množstvo konzumácie! Výrobok nenahrádza vyváženú, pestrú stravu a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Balenie

50 gramov

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu