Béky GastEnzy Kapsulový Doplnok Stravy 30ks

V dnešnej uponáhľanej dobe je mimoriadne ťažké dbať na vyváženú stravu. A náš žalúdok môže mať problémy s trávením aj vtedy, ak si zostavíme oveľa zdravší a harmonickejší jedálniček ako zvyčajne.

Vypredané
Kód: BEKY01
Značka: Béky László
€45,95
Kategória: Čínske huby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.51 kg

V dnešnej uponáhľanej dobe je mimoriadne ťažké dbať na vyváženú stravu. A náš žalúdok môže mať problémy s trávením aj vtedy, ak si zostavíme oveľa zdravší a harmonickejší jedálniček ako zvyčajne.

Mnoho ľudí okrem tráviacich problémov trpí aj histamínovou intoleranciou, čo si ľudia v mnohých prípadoch ani neuvedomujú.

Béky GastEnzy je zmes doplnkov stravy napomáhajúca tráveniu, ktorá vo forme kapsúl obsahuje viaceré enzýmy a liečivé huby. Zlepšuje proces trávenia, podporuje pravidelné vyprázdňovanie, pomáha predchádzať tráviacim problémom a znižuje alergénny účinok potravín s obsahom histamínu.

Širokospektrálny vysoko komplexný prípravok použiteľný pri tráviacich problémoch akéhokoľvek pôvodu.

Enzýmy amyláza, lipáza a proteáza, ktoré sú v ňom obsiahnuté, podporujú zdravé fungovanie pankreasu a bezproblémové využitie skonzumovanej potravy. Amyláza hrá dôležitú úlohu pri rozklade škrobu, lipázy v tukoch a proteázy pri rozklade bielkovín.

Primárnou úlohou enzýmu deaminooxidáza je znižovať alergénny účinok potravín obsahujúcich histamín. Je to veľmi dôležité, pretože stále väčšia časť populácie má určitý stupeň citlivosti na histamín.

Prípravok obsahuje aj koralovca ježovitého, hríby shiitake a hnojníka obyčajného, vďaka čomu môže byť produkt obzvlášť účinným pomocníkom pri prevencii vredov a iných črevných ťažkostí.

  • Koralovec ježovitý je zdrojom esenciálnych aminokyselín s vysokým obsahom beta-glukánu. Pôsobí na posilnenie imunity, pomáha chrániť sliznicu žalúdka pred ulceráciou, čím stimuluje účinok trávenia a fungovanie enzýmov.

  • Shiitake je tiež liečivá huba s imunitnými a protinádorovými účinkami, ktorá pôsobí na znižovanie hladiny cukru v krvi a cholesterolu v krvi a tiež prispieva k efektívnej činnosti pečene.

  • Hnojník obyčajný znižuje hladinu cukru v krvi a zlepšuje schopnosť buniek absorbovať cukor. Obsah kobaltu a vanádu pomáha rozkladať glukózu.

Prípravok sa používa pri poruchách pankreasu, napr. možno ho použiť aj pri chronickej pankreatitíde alebo nedostatku žalúdočnej šťavy, ako aj pri tráviacich ťažkostiach súvisiacich s ochoreniami pečene a žlčových ciest a po operáciách žalúdka a čriev.

Kapsulové balenie uľahčuje konzumáciu prípravku a kvalitu zaručuje meno naturopata Lászlóa Békyho.

 

Konzumácia Béky GastEnzy

1-2 kapsuly po jedle s dostatočným množstvom tekutiny, rozdelené do dvoch hlavných jedál.

 

Upozornenie

Výživový doplnok nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl.

 

Skladovanie

Skladujte na chladnom a suchom mieste chránenom pred svetlom a sálavým teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Účinné zložky

Účinná zložka Účinná zložka v 1 kapsule NRV% Účinná zložka v 2 kapsulách NRV%
 Papaínový enzým 206000 DU NA 412000 DU NA
 Proteázový enzým 21630 DU NA 43260 DU NA
 Laktázový enzým 14420 DU NA 28840 DU NA
 Amylázový enzým 8652 DU NA 17304 DU NA
 Lipázový enzým 3605 DU NA 7210 DU NA
 Enzým deaminooxidáza 1133 DU NA 2266 DU NA
 Enzým celuláza 721 DU NA 1442 DU NA
 Bromelaínový enzým 309 DU NA 618 DU NA
 Quercetin 50 mg NA 100 mg NA
 Inulín 50 mg NA 100 mg NA
 Extrakt z koralovca ježovitého 50 mg NA 50 mg NA
 Extraxt z hríby shiitake 50 mg NA 100 mg NA
 Extrakt z hnojníka obyčajného 50 mg NA 100 mg NA
 Piperín 3 mg NA 6 mg NA

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu