Béky Pokojný sen Čajová zmes 50 g

V stresujúcom a uponáhľanom svete je pokojný a relaxačný spánok pre mnohých z nás problémom. Nevyhnutný je však pokojný odpočinok, keďže bez pravidelného a dostatočného spánku sa telo nedokáže poriadne zregenerovať.

Vypredané
Kód: BEKY02
Značka: Béky László
€8,95
Kategória: Čaje
Hmotnosť: 0.05 kg
beky teakeverek bekes alom 50g
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

V stresujúcom a uponáhľanom svete je pokojný a relaxačný spánok pre mnohých z nás problémom. Nevyhnutný je však pokojný odpočinok, keďže bez pravidelného a dostatočného spánku sa telo nedokáže poriadne zregenerovať.

 

Béky Pokojný sen je prírodná čajová zmes, ktorá silou bylín podporuje zážitok z harmonického spánku.

Ručne vyrobená čajová zmes obsahuje bylinky, ktoré účinne prispievajú k udržaniu normálneho emocionálneho a duševného stavu.

  • Medovka lekárska je rastlina s jemným hypnotickým a upokojujúcim účinkom, ktorá okrem podpory pokojného spánku prispieva aj k posilneniu nášho imunitného systému.
  • Valeriána je podobne populárna bylinka na upokojenie a spánok, ktorá sa v ľudovom liečiteľstve používa už po stáročia. Aj dnes je jedným z najlepších riešení pre tých, ktorí hľadajú prirodzené riešenie na prekonanie každodenného stresu a bezsenných nocí.
  • Chmeľ, ktorý mnohí poznajú len ako jednu zo surovín na výrobu piva, je tiež liečivá bylina s upokojujúcim účinkom, ktorá okrem podpory pokojného spánku môže byť užitočná aj pri liečbe porúch trávenia.
  • Levanduľa, známa predovšetkým svojou príjemnou vôňou, pôsobí proti úzkosti, zatiaľ čo srdcovník obyčajný je nervovo posilňujúca, upokojujúca a zlepšujúca pohodu a je osvedčeným riešením pri liečbe depresií a porúch spánku.
  • Kvetinová konárka hlohu sa konzumuje najmä pre svoje srdce posilňujúce a upokojujúce účinky, no jej konzumácia môže tiež pomôcť predchádzať ochoreniam koronárnych artérií a srdcovým ťažkostiam v starobe.

 

Pitie čajovej zmesi Béky pokojný sen

Pol hodinu pred spaním vypite jednu šálku zmesi. Ani jeho nepretržitá konzumácia nespôsobuje návyk. Neodporúča sa užívať s inými liekmi na spanie, sedatívami alebo tabletami antidepresív.

 

Príprava čajovej zmesi Béky Pokojný sen

povarte 1 lyžičku čajovej zmesi (1,5 g) s 1,5 dl vody (90 stupňov) a prikryte a nechajte 10-15 minút vychladnúť.

Zložky čajovej zmesi vyberali starostlivé ruky. Jeho užívanie prispieva k minimalizácii stresu spôsobeného moderným životným štýlom, k udržaniu normálneho nervového stavu a k pokojnému spánku. Za kvalitu ručí prírodný liečiteľ László Béky.

 

Balenie

50 g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu