Bioplus 4Artico Joint Magnesium sprej 100 ml

4Artico Joint Spray je prírodný prostriedok proti bolesti a protizápalový prípravok. Obsahuje horčík, glukosamín, arniku, mentol a olej Gaultérie Ležatej (Gaultheria). Rýchlo sa vstrebáva cez pokožku, preniká do buniek a dopĺňa hladinu horčíka.

Skladom
Kód: BP003
Značka: Bioplus
€14,95
Kategória: Liečivá kozmetika a pomôcky
Hmotnosť: 0.1 kg
4artico joint spray
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Bioplus 4Artico Joint Spray

4Artico Joint Spray je prírodný prostriedok proti bolesti a protizápalový prípravok. Obsahuje horčík, glukosamín, arniku, mentol a olej Gaultérie Ležatej (Gaultheria). Rýchlo sa vstrebáva cez pokožku, preniká do buniek a dopĺňa hladinu horčíka. Môže sa použiť priamo na svaly a kĺby. 4 Artico Joint spray má rýchly a okamžitý účinok: oveľa spoľahlivejší ako tablety a kapsuly. Môže sa použiť pri artróze, svalových kŕčoch, artritíde, bolestiach spôsobených reumou, opotrebovaní kĺbov, stvrdnutých svaloch, zápale šliach, syndróme nepokojných nôh a odporúča sa pre športovcov pred, počas a po tréningu, aby mohli optimalizovať prísun horčíka v dôsledku námahy.

Dá sa naniesť na celé telo a okamžite sa vstrebáva. 10 vstrekov spreja dodá do nášho tela minimálne 180 mg (RDA 48 %) optimálne vstrebaného horčíka. 100 ml balenie vystačí približne na 800 vstrekov.

 

Výhody 4Artico Joint Spray

 • Dokáže Vášmu telu dodať veľké množstvo horčíka bez toho, aby zaťažoval tráviaci systém
 • Okrem horčíka obsahuje aj glukozamín, arniku, mentol, gaultériu ležatú
 • Transdermálna absorpcia: aktívne zložky sa dostávajú do buniek cez pokožku
 • Rýchle a okamžité výsledky
 • Ekonomické: pri 10 vstrekov denne zo spreja vystačí 100 ml balenie na 80 dní
 • 10 vstrekov spreja dodá do nášho tela minimálne 180 mg

 

Staroveký horčík Zechstein

Staroveký horčík Zechstein je najčistejší, starodávny prírodný chlorid horečnatý na svete. Počas Zechsteinovho veku – pred 250 miliónmi rokov – bolo veľkým vnútrozemím kontinentu Pangea Zechsteinské more. Rozprestieralo sa zhruba od dnešnej Veľkej Británie po Poľsko, od Dánska po Holandsko. Keď sa klíma oteplila a vysušila, začalo sa vyparovanie a soľ kondenzovala v mori. Prvotná morská horečnatá soľ farmaceutickej čistoty, nedotknutého energetického stavu, pochádza z hĺbky 1600-2000 metrov v zemskej kôre a ťaží sa v najčistejšom prírodnom ložisku na svete – v Holandsku (Veendam).
Tento vysokokvalitný horčík preniká do buniek transdermálne (absorbuje sa cez pokožku), kde sa okamžite zapracuje a doplní hladinu horčíka rýchlejšie ako perorálne kapsuly a tablety.

 • Horčík je nevyhnutný pre vstrebávanie vápnika v tele.
 • Horčík je prirodzeným ochrancom buniek a podporuje detoxikáciu.
 • Prispieva k normálnej funkcii kĺbov a svalov.
 • Zmierňuje bolesti kĺbov a svalové kŕče, kŕče v nohách.
 • Zlepšuje náladu, upokojuje nervy.
 • Napomáha tvorbe zdravej pokožky a zlepšuje štruktúru a elasticitu pokožky, preto sa jej vonkajšie použitie odporúča aj pri mnohých kožných ochoreniach (napr. akné, ekzémy, psoriáza).

Prastarý horčík v prípravku sa vstrebáva priamo v kožných tkanivách a prienikom do buniek dokáže okamžite nahradiť telu chýbajúci horčík.

 

Glukozamín

Glukozamín je dôležitá biologická molekula, ktorá sa prirodzene tvorí v tele. Keď telo neprodukuje dostatok glukozamínu, vzniká syndróm nedostatku glukózamínu a v dôsledku toho sa objavujú problémy s pohybom, ako napr. artróza, artritída, bolesť svalov... atď. Glukozamín podporuje chrupavku v kĺboch ​​tela. U ľudí, ktorí vykonávajú náročnú fyzickú prácu, u ľudí s nadváhou a u športovcov, sa častejšie opotrebováva kĺbová chrupavka, čo môže byť sprevádzané bolesťami kolien, lakťov, ramien a chrbta. Glukozamín napomáha zásobovaniu chrupavky vodou, čo je dôležité aj z toho dôvodu, že tkanivá chrupavky nemajú vlastné prekrvenie, takže tie správne živiny môžu získať len cez tkanivá bohaté na vodu. Glukozamín zabraňuje ďalšiemu poškodeniu chrupavky tým, že poskytuje akúsi „lubrikáciu“ poskytuje ich: každá molekula glukozamínu napomáha zásobovaniu chrupavkového tkaniva vodou väzbou troch molekúl vody, takže môže spomaliť proces opotrebovania chrupavky u pacientov s artritídou. Zápalovo-bolestivé prejavy môžu ustupovať, poškodená chrupavka sa môže postupne regenerovať alebo opäť formovať.

 

Arnica

Arnika patrí do čeľade hniezdiacich, v Maďarsku je to vzácna a chránená rastlina. Pochádza z vyšších pohorí Európy, kvitne v júni a júli. Rastlina obsahuje seskviterpénové laktóny (helenalín, dihydrohelenalín), flavonoidy, silice. Rastlina známa svojimi protizápalovými a bolesť tlmiacimi účinkami. Hojí rany, pôsobí antisepticky. Odporúča sa na liečbu hematómov, edémy, pomliaždenín a výronov, ako aj výborný prostriedok pri reumatických ťažkostiach a bolestiach svalov spôsobených nadmernou námahou. Vďaka obsahu flavonoidov a éterických olejov zlepšuje prekrvenie ošetrovaného povrchu tela, preto je vhodný na zlepšenie pohybových funkcií a zníženie bolesti svalov a kĺbov.

 

Mentol

Mentol je hlavnou zložkou rastliny mäty piepornej. Mäta pieporná, ktorá je koreninou aj liečivou rastlinou, patrí do čeľade macešky. Mäta obsahuje 0,5-4% mentolovej silice. Účinok: spazmolytický, upokojujúci, chladivý a adstringentný.

 

Gaultéria ležatá (Gaultheria, Wintergreen)

Gaultéria ležatá, tiež známa ako čajovník východný, čerešňa, buxus, zimozeleň americká, je vždyzelená rastlina, ktorá je polokerom šíriacim sa ako brečtan. Jeho plodom je okrúhla, živá, šarlátovo červená, dužinatá bobuľa, ktorá je jedlá a má jemnú mätovú chuť. Jeho hlavnou aktívnou zložkou je metylsalicylát. Jeho esenciálny olej pôsobí protizápalovo a utišuje bolesť. Jeho extrakty sa používajú na doplnkovú liečbu reumatických ochorení a olej z neho sa používa na zmiernenie bolestí spôsobených pohybovými ťažkosťami.

 

Aplikácia 4Artico Joint Spray

Dá sa naniesť na celé telo a okamžite sa vstrebáva. Aplikujte priamo na svaly a kĺby. 5-5 vstrekov ráno a večer na postihnuté miesto, následne dôkladne vmasírujte do pokožky. V prípade potreby je možné použitie opakovať.

 

Balenie

100 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu