Bioplus Magnéziový olej 500 m

Bioplus Magnéziový olej sa rýchlo vstrebáva cez pokožku, preniká do buniek a dopĺňa hladinu horčíka. Môže sa použiť priamo na pokožku, svaly, kĺby alebo pridať do vody do kúpeľa. Bioplus Magnéziový olej má rýchly a okamžitý účinok: je oveľa spoľahlivejší ako tablety a kapsuly.

Skladom
Kód: BP006
Značka: Bioplus
€28,95
Kategória: Liečivá kozmetika a pomôcky
Hmotnosť: 0.5 kg
magnezium olaj
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Bioplus Magnéziový olej

Bioplus Magnéziový olej sa rýchlo vstrebáva cez pokožku, preniká do buniek a dopĺňa hladinu horčíka. Môže sa použiť priamo na pokožku, svaly, kĺby alebo pridať do vody do kúpeľa. Bioplus Magnéziový olej má rýchly a okamžitý účinok: je oveľa spoľahlivejší ako tablety a kapsuly. Horčík napomáha zdravej tvorbe pokožky a zlepšuje štruktúru a elasticitu pokožky, preto sa jeho vonkajšie použitie odporúča aj pri mnohých kožných ochoreniach (napr. akné, ekzémy, psoriáza). Odporúča sa pri celkovej slabosti, nedostatku horčíka, častých migrénach, kŕčoch v nohách, svalových kŕčoch.

 

Výhody Bioplus Magnéziového oleja

  • Dokáže Vášmu telu dodať veľké množstvo horčíka bez toho, aby zaťažoval tráviaci systém
  • Transdermálna absorpcia: aktívne zložky sa dostávajú do buniek cez pokožku
  • Rýchle a okamžité výsledky
  • Ekonomické balenie

Staroveký horčík Zechstein

Staroveký horčík Zechstein je najčistejší, starodávny prírodný chlorid horečnatý na svete. Počas Zechsteinovho veku – pred 250 miliónmi rokov – bolo veľkým vnútrozemím kontinentu Pangea Zechsteinské more. Rozprestieralo sa zhruba od dnešnej Veľkej Británie po Poľsko, od Dánska po Holandsko. Keď sa klíma oteplila a vysušila, začalo sa vyparovanie a soľ kondenzovala v mori. Prvotná morská horečnatá soľ farmaceutickej čistoty, nedotknutého energetického stavu, pochádza z hĺbky 1600-2000 metrov v zemskej kôre a ťaží sa v najčistejšom prírodnom ložisku na svete – v Holandsku (Veendam).
Tento vysokokvalitný horčík preniká do buniek transdermálne (absorbuje sa cez pokožku), kde sa okamžite zapracuje a doplní hladinu horčíka rýchlejšie ako perorálne kapsuly a tablety.

Horčík je nevyhnutný pre vstrebávanie vápnika v tele. Horčík je prirodzeným ochrancom buniek a podporuje detoxikáciu. Prispieva k normálnej funkcii kĺbov a svalov. Zmierňuje bolesti kĺbov a svalové kŕče, kŕče v nohách. Zlepšuje náladu, upokojuje nervy. Napomáha tvorbe zdravej pokožky a zlepšuje štruktúru a elasticitu pokožky, preto sa jej vonkajšie použitie odporúča aj pri mnohých kožných ochoreniach (napr. akné, ekzémy, psoriáza). Prastarý horčík v prípravku sa vstrebáva priamo v kožných tkanivách a prienikom do buniek dokáže okamžite nahradiť telu chýbajúci horčík.

 

Použitie Bioplus Magnéziového oleja

Do kúpeľa:

Naplňte vaňu teplou vodou a pridajte 100 ml roztoku horčíka. Do vane si ľahneme aspoň na 15 minút. Horčík sa do tela vstrebáva cez pokožku. Koncentrácia horčíka je nižšia ako v prípade spreja, no kompenzuje sa to tým, že roztok dlhodobo pokrýva celý povrch pokožky. Nízka koncentrácia horčíka je ideálna pre ľudí s citlivou pokožkou. V prípade intenzívnej terapie je možné koncentráciu horčíka zvýšiť


Na kúpeľ nôh:

Pri kúpeli nôh prichádza do kontaktu s vodou z kúpeľa menšia plocha pokožky, preto je potrebné v teplej vode rozpustiť 50 ml oleja. Koncentráciu horčíka možno v prípade potreby zvýšiť. Na rozdiel od účinku iných minerálov bude pokožka veľmi príjemná, hebká a bez vrások.

TIP: Uterák môžeme namočiť do teplého vodného roztoku a potom napätie znížime preložením uteráka cez krk a ramená.

Môžu ho používať aj deti, tehotné ženy a pacienti s kožními problémami.

 

Balenie

500 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu