Bioplus Magnéziový olej v spreji 100 ml

Bioplus Magnesium sprej sa rýchlo vstrebáva cez pokožku, preniká do buniek a dopĺňa hladinu horčíka. Môže sa použiť priamo na pokožku, svaly a kĺby. Bioplus Magnesium spray má rýchly a okamžitý účinok: je oveľa spoľahlivejší ako tablety a kapsuly.

Momentálne nedostupné
Kód: BP005
Značka: Bioplus
€11,95
Kategória: Liečivá kozmetika a pomôcky
Hmotnosť: 0.1 kg
magnesium oil spray
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Bioplus magnéziový sprej

Bioplus Magnesium sprej sa rýchlo vstrebáva cez pokožku, preniká do buniek a dopĺňa hladinu horčíka. Môže sa použiť priamo na pokožku, svaly a kĺby. Bioplus Magnesium spray má rýchly a okamžitý účinok: je oveľa spoľahlivejší ako tablety a kapsuly. Horčík napomáha zdravej tvorbe kože a zlepšuje štruktúru a elasticitu pokožky, preto sa jeho vonkajšie použitie odporúča aj pri mnohých kožných ochoreniach (napr. akné, ekzémy, psoriáza). Odporúča sa pri celkovej slabosti, nedostatku horčíka, častých migrénach, kŕčoch v nohách, svalových kŕčoch.

10 vstrekov spreja dodá do nášho tela minimálne 180 mg (RDA 48 %) optimálne vstrebaného horčíka. 100 ml balenie vystačí približne na 800 vstrekov.

 

Výhody Bioplus Magnéziového spreja

  • Dokáže Vášmu telu dodať veľké množstvo horčíka bez toho, aby zaťažoval tráviaci systém
  • Transdermálna absorpcia: aktívne zložky sa dostávajú do buniek cez pokožku
  • Rýchle a okamžité výsledky
  • Ekonomické: pri 10 vstrekov denne zo spreja vystačí 100 ml balenie na 80 dní
  • 10 vstrekov spreja dodá do nášho tela minimálne 180 mg

 

Staroveký horčík Zechstein

Staroveký horčík Zechstein je najčistejší, starodávny prírodný chlorid horečnatý na svete. Počas Zechsteinovho veku – pred 250 miliónmi rokov – bolo veľkým vnútrozemím kontinentu Pangea Zechsteinské more. Rozprestieralo sa zhruba od dnešnej Veľkej Británie po Poľsko, od Dánska po Holandsko. Keď sa klíma oteplila a vysušila, začalo sa vyparovanie a soľ kondenzovala v mori. Prvotná morská horečnatá soľ farmaceutickej čistoty, nedotknutého energetického stavu, pochádza z hĺbky 1600-2000 metrov v zemskej kôre a ťaží sa v najčistejšom prírodnom ložisku na svete – v Holandsku (Veendam).
Tento vysokokvalitný horčík preniká do buniek transdermálne (absorbuje sa cez pokožku), kde sa okamžite zapracuje a doplní hladinu horčíka rýchlejšie ako perorálne kapsuly a tablety.

Horčík je nevyhnutný pre vstrebávanie vápnika v tele. Horčík je prirodzeným ochrancom buniek a podporuje detoxikáciu. Prispieva k normálnej funkcii kĺbov a svalov. Zmierňuje bolesti kĺbov a svalové kŕče, kŕče v nohách. Zlepšuje náladu, upokojuje nervy. Napomáha tvorbe zdravej pokožky a zlepšuje štruktúru a elasticitu pokožky, preto sa jej vonkajšie použitie odporúča aj pri mnohých kožných ochoreniach (napr. akné, ekzémy, psoriáza). Prastarý horčík v prípravku sa vstrebáva priamo v kožných tkanivách a prienikom do buniek dokáže okamžite nahradiť telu chýbajúci horčík.

 

Použitie Bioplus magnéziového spreja

Aplikujte priamo na pokožku, svaly a kĺby. 5-5 vstrekov ráno a večer na postihnuté miesto, následne dôkladne vmasírujte do pokožky. V prípade potreby je možné použitie opakovať.

 

Balenie

100 ml

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu