OREGANO Ochráňte si imunitu s oreganovými kapsulami Zane Hellas

Ochráňte si imunitu s oreganovými kapsulami Zane Hellas

Jedna kapsula a v nej deväť dômyselne s kombinovaných 100% prírodných olejov – olivový olej, oreganový olej, olej echinacei purpurovej, gingseng olej, cesnakový olej, ľubovníkový olej, kurkumový olej, chios olej a zázvorový olej.

To je tajomstvo maximálnej ochrany imunitného systému ľudského organizmu. Premium kapsule majú konzistenciu mäkkej želatíny. Neobsahujú mleté časti rastlín, ale ich oleje. Práve prírodné extrakty vo forme olejov majú vysokú schopnosť využitia pre organizmus, a teda rýchly nástup pozitívneho účinku.

Až deväť zázračných olejov sa zmestí do jednej kapsule! Aké sú to?

Ochráňte si imunitu s oreganovými kapsulami Zane Hellas s týmito olejmi:

200 mg olivového oleja zabezpečí vysoký obsah mono – nenasýtených mastných kyselín, ktorých konzumácia má nezastupiteľný význam v prevencii srdcovo – cievnych ochorení

100 mg oregánového oleja
 zabezpečí zasa vysoký obsah karvakrolu, ktorý má mimoriadne silnú schopnosť ničiť škodlivé mikróby a baktérie. Je veľmi účinný pre liečbu parazitických infekcií, mykóz a kandidóz. Zane Hellas oregano olej s obsahom 86% karvakrolu najsilnejší oreganový olej na svete!

50 mg oleja z Echinacei pupurovej
 v kapsule pôsobí silným antioxidačným a antibiotickým účinkom. Pomôže pri liečbe rozšírených vírusových ochorení, akými sú chrípka, nádcha, či zápal mandlí.

40 mg ženšenového oleja
 zvyšuje fyzický a duševný výkon, dodáva energiu, podporuje produkciu endorfínov – hormónov šťastia

40 mg cesnakového oleja
 v kapsule zabezpečí silné antibakteriálne účinky

40 mg oleja z ľubovníka
 poskytne upokojujúci účinok, pomôže pri nepokojnom spánku, mentálnom vyčerpaní, hysterických návaloch, či depresii

10 mg kurkumového oleja
 zabezpečí pomoc pri liečbe zápalových ochorení. Má nesmierne veľa pozitívnych účinkov, medzi nimi vynikajú antioxidačné a detoxikačné vlastnosti.

10 mg mastichového oleja
 poskytne dokonalú hygienu ústnej dutiny. Masticha je jedným z mála prírodných prostriedkov, ktoré dokážu z tela vyhubiť nepríjemnú baktériu – Helicobacter pylori.

10 mg zázvorového oleja
 poskytne organizmu dezinfekčné, antibakteriálne aj antivírusové účinky. Pomôže s ľahkosťou zdolať bežné ochorenia, akými sú chrípka, nádcha, či kašeľ. Okrem iného, pomáha pri migrénach, menštruačných bolestiach, aj bolestiach kĺbov.

Účinná Premium Immune kapsula

  • pomôže vášmu zdraviu a imunite
  • prinesie pohodlný spôsob užívania
  • ušetrí vám peniaze

Neplytvajte financiami na kúpu neúčinných vitamínov!

Investujte rozumne a doprajte si esenciu tých najprospešnejších látok v jednej kapsule Zanne Hellas Immune Premium.

Späť do obchodu