Cena

955
1955

Značky

Zobrazených položiek: 34
lifespirit chaga teljes spektrumu gombakivonat kapszula 60db
€22,95

Doplnok stravy Life Spirit Chaga (Popolová kôra) kapsula s obsahom plnospektrálneho extraktu z húb 60 ks.Huba Chaga (popolová kôra) je najsilnejším prírodným liekom na...

Kód: LS050
gombadr kistermeloi orolt bio pecsetviaszgomba 20g.png
Novinka
€15,95

Podľa čínskej medicíny má z liečivých húb najviac liečivých účinkov práve Lesklokôrovka obyčajná, nie náhodou je už 4000 rokov považovaná za jedno z tajomstiev dlhého života a...

Kód: GDR013
gombadr kistermeloi orolt bio bokrosgomba 30g.png
Novinka
€22,95

Vzácny a cenný, v Číne je Trsovnica lupeňovitá po stáročia dôležitou zložkou tradičnej medicíny, pripravuje sa z neho aj čaj, polievka a rôzne liečivé jedlá. Je bohatý na...

Kód: GDR012
gombadr kistermeloi orolt bio pecsetviasz es bokrosgomba por 30 g
Novinka
€24,95

Liečivé huby sa navzájom posilňujú a dopĺňajú! Vyrobené z organických maďarských húb. Zmes z 15 g mletej bio Lesklokôrovky obyčajnej + 15 g mletej bio Trsovnice lupeňovitej.

Kód: GDR006
gombadr kistermeloi orolt laska es ordogszekergomba 30g
Novinka
€14,11

Huby posilňujú a navzájom si pomáhajú pri pôsobení a integrácii do nášho tela. Zmes húb Hliva ustricová a Hliva kotúčová.

Kód: GDR005
gombadr kistermeloi orolt bio pecsetviasz es shiitake gomba por 30 g
Novinka
€18,95

Huby posilňujú a navzájom si pomáhajú pri pôsobení a integrácii do nášho tela. Odporúčaná konzumácia s doplnkom vitamínu C!

Kód: GDR007
Hore
Ďalšie produkty
34 položiek celkom

Huby zohrávajú kľúčovú úlohu v tradičnej čínskej medicíne. Podávajú sa hlavne na posilnenie vlastnej obranyschopnosť organizmu a na zníženie hladiny cukru v krvi. Najznámejšie liečivé huby používané vo východnej medicíne sú

Reishi – označuje sa za hubu nesmrteľnosti či dlhovekosti. Pomáha pri problémoch s pečeňou, vysokým krvným tlakom či pri artritíde. Obsahuje 400 zdraviu prospešných látok, ktoré posilňujú najmä bunkovú imunitu. Má silné antioxidačné účinky, spomaľuje starnutie.

Maitake –  je huba vysoko cenená pre svoju schopnosť podporovať telo pri obnove normálnej funkcie a napomáha k posilneniu imunitného systému. Dokáže kontrolovať krvný tlak, hladinu cukru v krvi a inzulínu, metabolizmus tukov v pečeni, hladinu cholesterolu a triglyceridov.

Shiitake má  fungicídne, protirakovinové a antivírusové vlastnosti. Používa sa ako prevencia pred prechladnutím, chrípkou či iných vírusových infekcií.

Okrem týchto najznámejších druhov, nájdete v našej ponuke aj výživové doplnky z húb čaga, žezlovka čínska, hnojník obyčajný, koralovec ježovitý, kremelína peruánska atď. Výživové doplnky ponúkame v rôznej forme: ako tekutý prípravok či kapsuly. K dispozícii sú aj obľúbené mix balenia, ktoré obsahujú výťažky z niekoľkých húb a majú teda širokospektrálne účinky. Ak by ste si chceli prečítať viac o čínskych hubách, pripravili sme pre vás blogový článok na tému: Čínske huby. Na čo slúžia a čo všetko o nich vieme?

Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení
Späť do obchodu