Energovital ReViril Rapid Kapsula na Zvýšenie Mužskej Potencie 10ks

ReViril rapid je príležitostný doplnok stravy v kapsulách pre mužov s prírodnými zložkami. Dokáže poskytnúť riešenie v stresujúcom svete každodenného života a vďaka zloženiu 7 druhov liečivých rastlín dokáže zvýšiť sexuálnu výkonnosť.Na výrobu produktu boli použité 100% prírodné rastlinné aktívne zložky. 

Skladom
Kód: EVT003
Značka: Energovital
€16,95
Kategória: Ženské a mužské problémy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.006 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

 

ReViril rapid je príležitostný doplnok stravy v kapsulách pre mužov s prírodnými zložkami. Dokáže poskytnúť riešenie v stresujúcom svete každodenného života a vďaka zloženiu 7 druhov liečivých rastlín dokáže zvýšiť sexuálnu výkonnosť.Na výrobu produktu boli použité 100% prírodné rastlinné aktívne zložky.

Pre udržanie zdravého sexuálneho života môžete požiadať o pomoc nielen v starobe. V dnešnom uponáhľanom svete je čoraz ťažšie vylúčiť stres a škodlivé vplyvy, v dôsledku čoho sa čoraz viac mužov sťažuje, že erekcie nastávajú až po dlhšej stimulácii alebo trvajú kratšie. Mužom v strednom a staršom veku s problémami s genitáliami často stačí malá pomoc z prírodných zdrojov, aby mali naplnený vzťah a obnovili sebaúctu. ReViril Rapid je doplnok stravy, ktorý môže pomôcť dosiahnuť a udržať erekciu. Obsahuje bylinky, ktorých blahodárne účinky sa využívajú už po stáročia.

Ženšen sa pestuje a používa už 400 rokov na zvýšenie výkonu a zlepšenie schopnosti koncentrácie.

Koreň Maca, známy aj ako peruánsky ženšen, hral dôležitú úlohu už v strave Inkov. Jeho blahodarnými vlastnosťami sú energizujúce, vytrvalostné a stimulačné účinky na hormonálny systém.

Jujuba alebo čínska datľa je v Číne známa a používaná už stovky rokov, kvôli jej stimulačným účinkom.

Guarana je liečivá bylina pôvodom z Južnej Ameriky, ktorú Indiáni konzumovali po stáročia, kvôli jej účinku na zvýšenie fyzickej a psychickej výkonnosti.

Ginkgo biloba priaznivo pôsobí na prekrvenie.

Saw palmetto sa osvedčilo pri problémoch a zväčšení prostaty.

L-arginín je aminokyselina, ktorú si telo dokáže vyrobiť samo. Okrem účinku na zvýšenie počtu spermií napomáha syntéze oxidu dusnatého, ktorý sa podieľa na udržiavaní pružnosti ciev, čím napomáha k nasýteniu ciev krvou.

Acetyl-L-karnitín zvyšuje produkciu hormónov, čím pomáha zvyšovať hladinu testosterónu v tele.

Náš doplnok stravy ReViril rapid v kapsule odporúčame pre mužov, ktorí si chcú spríjemniť styk a chcú to dosiahnuť kapsulou z prírodného zdroja. Mali by si ho vybrať muži, ktorí hľadajú spoľahlivý prípravok, keďže prípravok bol úspešne testovaný aj Farmakognozným inštitútom Univerzity v Szegede. Stačí teda užiť kapsulu hodinu až dve pred sexom a užívať si dlhotrvajúci sex.
Ingrediencie:

L-arginín, extrakt z palmy Sabal, suchá droga Maca, želatína, extrakt z jujuby ziziphus, acetylLkarnitín, koreň suchej drogy ženšenu, guarana
Účinné látky v 1 kapsule:

Larginine 100 mg, extrakt z palmy Sabal 100 mg, Maca suchá droga 100 mg, Ziziphus jujube extrakt 80 mg, AcetylLcarnitin 60 mg, Ženšen suchý koreň drogy 40 mg, Guarana 20 mg
Odporúčané denné množstvo:

Odporúča sa užiť 1 kapsulu asi hodinu pred stykom


POZOR:


V prípade erekcie trvajúcej niekoľko hodín okamžite vyhľadajte lekára! Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom! Maximálne 2 kapsuly denne! Nepoužívať osoby mladšie ako 18 rokov, osoby s vysokým krvným tlakom alebo inými ochoreniami! Uchovávajte mimo dosahu detí a skladujte na chladnom a suchom mieste! Doplnok stravy nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl!

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu