Evalar Tableta Zlatá Múmijó 60ks

Múmio Zlaté pochádzajúce z hlbín hôr dodnes obklopená záhadou. Obsahuje 60-80% organických humínových zlúčenín, 26 stopových prvkov, 10 oxidov kovov, 6 aminokyselín, prírodné steroidy, fosfolipidy, rad vitamínov, olejov a ďalších biologicky aktívnych látok.

Vypredané
Kód: EV028
Značka: Evalar
€43,95
Kategória: Imunitný systém
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.012 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Múmio Zlaté pochádzajúce z hlbín hôr dodnes obklopená záhadou

Obsahuje 60-80% organických humínových zlúčenín, 26 stopových prvkov, 10 oxidov kovov, 6 aminokyselín, prírodné steroidy, fosfolipidy, rad vitamínov, olejov a ďalších biologicky aktívnych látok.

Vo východnom ľudovom liečiteľstve sa mu s noblesnou jednoduchosťou hovorí len múmio slza hôr používa sa v širokej škále oblastí liečenia, či už ide o tráviaci problém infekcia vírusom alebo baktériou; respiračné ochorenie; kardiovaskulárny problém; ochorenie močových ciest; zlomenina kostí; zranenie - aby sme vymenovali len tie najčastejšie.

Múmio je všestranný, prírodný biologický regulátor, ktorý možno použiť v širokom rozsahu na ochranu zdravia. Má dobrý vplyv na metabolické procesy a imunitný systém, prispôsobuje sa zmenám funkcií tela. Múmio je jediná biologicky aktívna látka s vynikajúcimi liečivými vlastnosťami, ktorá je vhodná aj na prevenciu. Múmio je skutočnou raritou, pokladom, ktorý nám dáva zem, a jej náleziská sú dodnes odkryté, pretože sú držané v tajnosti a toto tajomstvo sa odovzdávalo z otca na syna po stáročia. Popri liečení chorôb a zranení je jednoduchou úlohou aj posilnenie imunity. Múmio Zlaté z pohoria Altaj je teraz dostupná v čistej tabletovej forme aj doma.

Aktívne zložky Múmio Zlatej

Jedinečný rastlinný extrakt, ktorý obsahuje desiatky minerálov; šesť aminokyselín, vitamíny A, B, C a P (citrín), prírodné steroidy, terpiniodidy, fosfolipidy a polyfenolové zlúčeniny. Okrem toho múmio obsahuje stopové prvky a makroprvky (kobalt, nikel, meď, zinok, mangán, chróm, železo, sodík, draslík, horčík atď.).

Múmio, ktorá je od prírody tiež považovaná za antibiotikum, je mimoriadne bohatá na kyselinu humínovú, čo je silný a prírodný elektrolyt. Kyselina humínová sa podieľa na bunkovom metabolizme, podporuje bunkové dýchanie, zvyšuje metabolizmus bielkovín a aktivitu replikujúcich sa enzýmov, zvyšuje priepustnosť bunkovej membrány, bunkové delenie a proliferáciu a podporuje elektrochemickú rovnováhu ako donor a ako donor.akceptor, tiež pomáha lámať kontaminanty (pesticídy, herbicídy). Obnovuje elektrickú rovnováhu buniek a neutralizuje toxické látky.

Elektrolyty sú nevyhnutné pre normálne fungovanie buniek, pre organické a biochemické reakcie. Múmio obsahuje 60-80% organických humínových zlúčenín a 20-40% minerálov. Pomáha udržiavať rovnováhu tekutín v tele, reguluje hormonálnu homeostázu, priaznivo pôsobí na enzýmy a imunitný systém. Konzumácia sladkostí, okysľujúcich potravín, svalová únava, choroby a stres, to všetko produkuje kyselinu, ktorá znižuje množstvo elektrolytov, takže jej udržiavanie v rovnováhe je nevyhnutné pre udržanie zdravia. Po stáročia sa pod neustálym vysokým tlakom vyvinul významný obsah humínových kyselín v múmiovom nápoji, ktorý zostal biologicky aktívny aj o tisíce rokov neskôr.

O účinku múmio

Imunologické, protiinfekčné a protizápalové účinky múmio umožňujú jej úspešné využitie v prevencii a liečbe infekčných ochorení. Tento účinok je spôsobený stimuláciou prirodzeného obranného mechanizmu tela a schopnosti regenerácie. Múmiová dobrota pomáha nášmu telu v takomto stresujúcom období-. a v prípade zmien počasia sa nám môže skvele hodiť aj pri prekonávaní jarnej únavy! Na rozdiel od antibiotík má múmio široké spektrum účinkov a nemá žiadne alergické alebo toxické účinky. Múmio znižuje náchylnosť organizmu na chrípku a vírusy. Od zavedenia múmio sa nervové bunky, myokardu a iné tkanivá môžu rýchlejšie regenerovať. Môže byť veľmi účinný, ak sa používa v kombinácii s chemoterapiou pri liečbe pacientov s rakovinou. Testovali ho aj rakúski výskumníci rakoviny a zaznamenali zlepšenie asi o 80 % (žiaľ neuvádza typ rakoviny a veľkosť kontrolnej skupiny). Môže tiež pomôcť v boji proti chorobám spôsobeným znečistením. Môže zvýšiť schopnosť pečene detoxikovať, čím pomáha prekonať problémy spôsobené krvnými zrazeninami.

Môže pomôcť aj v nasledujúcich prípadoch: zlomeniny, osteoporózu, reumatické ochorenia, artritídu, astmu, alergie, vnútorné krvácanie, gastrointestinálne vredy, hemoroidy, tráviace ťažkosti, lámavosť, slabé vlasy alebo nechty, ekzémy a iné minerálne nedostatky. Múmiový nápoj pomáha pri vstrebávaní živín; humínová kyselina reaguje s vysokomolekulárnymi organickými zlúčeninami, vďaka čomu sú rozpustné vo vode.

INŠTRUKCIE

Odporúčané množstvo, spôsob použitia a dĺžka liečby sa môžu značne líšiť v závislosti od rôznych zdravotných stavov. Dospelým sa odporúča užívať jednu tabletu (0,2 g) raz alebo dvakrát denne počas 25 dní, pol hodiny pred jedlom. Po prestávke 2-3 dní je možné kúru zopakovať. Pri chronických ochoreniach treba pre lepšie výsledky kúru opakovať 3-4 krát. Dennú dávku je možné pol hodiny pred jedlom rozpustiť v polievkovej lyžici teplej vody a skonzumovať. Pri hemoroidoch, ochoreniach ďasien alebo gynekologických ochoreniach možno 5 g rozpustiť v 100 g medu a aplikovať priamo. V ľudovom liečiteľstve sa múmiový nápoj často mieša so šťavami, medom, čajom alebo mliekom. Mletý prípravok je možné zmiešať aj s jedlými semienkami a tak konzumovať nalačno pol hodiny pred jedlom. To je často účinnejšie ako priame užívanie tablety. Za určitých okolností však môže byť prostriedok vhodne aplikovaný vo forme kvapiek, obkladov alebo masti. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Môže sa používať päť rokov od dátumu výroby. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Balenie:

60 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu