Evalar Tablety Pilulky 100ks

Obsahuje mikrokryštalickú celulózu, pomáha prečistiť črevný trakt, dopĺňa denné množstvo vlákniny, ktorá čistí črevné chumáče od nahromadených odpadových látok, čím napomáha vstrebávaniu živín. Navyše zbiera tuky, ktoré sa dostávajú do črevného traktu, aby zbytočne nezaťažovali organizmus. To pomáha udržiavať našu váhu v rovnováhe a pomáha nám schudnúť.

Vypredané
Kód: EV008
Značka: Evalar
€18,95
Kategória: Diéta a formovanie postavy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.05 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Pille tablety

Obsahuje mikrokryštalickú celulózu, pomáha prečistiť črevný trakt, dopĺňa denné množstvo vlákniny, ktorá čistí črevné chumáče od nahromadených odpadových látok, čím napomáha vstrebávaniu živín. Navyše zbiera tuky, ktoré sa dostávajú do črevného traktu, aby zbytočne nezaťažovali organizmus. To pomáha udržiavať našu váhu v rovnováhe a pomáha nám schudnúť.

Najdôležitejšou prospešnou vlastnosťou vlákniny je, že má nízky obsah energie: 0 kalórií, pričom dokáže vyvolať pocit sýtosti a zároveň znížiť hlad.

 

Mikrokryštalická celulóza nahrádza prírodné vlákna!

Vnútorný povrch nášho tráviaceho systému je zvyčajne pokrytý klkmi (ciliovaný črevný epitel, črevné klky), ktorý čiastočne zohráva úlohu pri prenose potravy a čiastočne poskytuje veľkú plochu absorbujúcu živiny. Práve cez ne sa do krvného obehu dostáva potrava, ktorú enzýmy v našich črevách robia „jedlou“. Keď sa tento povrch zmenšuje, k bunkám sa dostáva menej potravy, čo signalizuje: hladujú!

Ak konzumujeme málo vlákniny, zhoršuje sa stav črevných klkov, vstrebáva sa čoraz menej živín, takže krvný obeh nemôže zásobovať hladujúce bunky. Alarmy sú na vzostupe: chceme jesť rýchlejšie a rýchlejšie, aby sme čo najskôr splnili signály zvnútra, často podvedome.

V dnešnom uponáhľanom svete nielenže nemáme čas sa najesť, ale dbáme aj na zloženie a nutričnú hodnotu prijímaných potravín. Presadzujú sa rýchlorastúce, rafinované, ochutené, konzervované, nízkotučné, bohaté na sacharidy a s nízkym obsahom vlákniny. A nedostatok vlákniny môže spôsobiť vážne sťažnosti.

V dôsledku reštrukturalizácie našich stravovacích návykov sa do popredia dostali problémy kalcifikácie srdca a koronárnych tepien a nášho cievneho systému, cukrovka, alergické problémy, prejavy spôsobené nádormi a obezita.

Potravinová vláknina je látka, ktorá tvorí bunkovú stenu rastlín (zelenina, ovocie, obilniny atď.). Počas čistenia a spracovania potravín sa obsah vlákniny v konzumovaných potravinách znižuje. Ako vláknina z potravy postupuje v gastrointestinálnom trakte, stimuluje mechanické receptory, čím aktivuje sekréciu tráviacich štiav v tenkom a hrubom čreve a peristaltický pohyb čreva. Na tvorbe výkalov sa podieľa aj mikrokryštalická celulóza.

Pilulka nasýtením tekutinou a uvoľnením štruktúry zvyšuje hmotnosť a objem stolice, urýchľuje jej prechod črevami a znižuje vnútorný tlak v bruchu. Užitočné črevné baktérie žijúce v mikroflóre hrubého čreva potrebujú predovšetkým vlákninu z potravy.

Vitamíny B, P a K sa syntetizujú pri spracovaní vlákniny. Obranný mechanizmus hrubého čreva spočíva v snahe skrátiť kontakt prichádzajúcich alebo vzniknutých karcinogénov so sliznicou, čím sa zníži ich vstrebávanie, skráti sa čas prechodu črevného obsahu a normalizuje sa prospešná črevná mikroflóra. Očistenie tela, zlepšenie jeho zdravotného stavu a normalizácia telesnej hmotnosti sú založené okrem iného na potrebe tela fyziologickej vlákniny.

Obsah mikrokryštalickej celulózy v tablete Pille môže poskytnúť dodatočný príjem chýbajúcej prírodnej vlákniny.

 

INŠTRUKCIE

DÔLEŽITÉ! Užívanie PILLE nemá žiadne kontraindikácie! Odporúča sa užívať len vtedy, ak sa tablety zapíjajú veľkým množstvom tekutiny (minimálne 2 litre denne) !!!

Odporúčame užívať pol hodiny pred jedlom alebo počas jedla.

- Pri zápche, ak nám nefunguje správne črevný systém: 3x2 tablety/deň
- Hemoroidy, dehydratácia dolných končatín, s dostatkom tekutín (minimálne 2 litre denne), 3x2 tablety/deň
- V prípade dysbakteriózy (vedľajší účinok liekov), s veľkým množstvom tekutín (minimálne 2 litre denne), 3x3 tablety / deň
- Pri ateroskleróze s dostatočným množstvom tekutín (minimálne 2 litre denne) 3x2 tablety / deň;
- Pred väčšími sviatočnými jedlami proti priberaniu s dostatkom tekutín (minimálne 2 litre denne), 3x2 tablety každých 6 dní
- Na podporu chudnutia s dostatkom tekutín (minimálne 2 litre denne), 3x5 tabliet / deň
- Na prečistenie a detoxikáciu črevného traktu s dostatkom tekutín (minimálne 2 litre denne), 3x4 tablety/deň

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu