Filtračná vložka Geyser Aragon 2 Slim Line 10" (pre teplú a studenú vodu)

Filtračná vložka Geyser Aragon 2, používa štandardné 10 " vložky Slim Line. Môže byť tiež použitý s európskymi štandardnými 10" vložkami Slim Line, ale vyžaduje tesniace konektory typu B a I.

Skladom
Kód: GS-30053
Značka: Geyser
€34,95
Kategória: Vložky do vodných filtrov a príslušenstvo
Hmotnosť: 0.3 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Filtračná vložka Geyser Aragon 2, používa štandardné 10 " vložky Slim Line. Môže byť tiež použitý s európskymi štandardnými 10" vložkami Slim Line, ale vyžaduje tesniace konektory typu B a I.

Filtračná vložka Geyser Aragon 2 je navrhnutá tak, aby vyčistila vodu z vodovodu od škodlivých nečistôt (chlór, ťažké kovy, dusičnany, insekticídy atď.), Suspendovaných častíc, prebytočných tvrdých solí, ako aj na zlepšenie minerálneho zloženia. Na čistenie tvrdej vody. Kapacita: min. 7 000 litrov(s regeneráciou to môže byť až 25 000 litrov, čo závisí od kvality a tvrdosti vody, ktorá sa má čistiť). Potreba regenerácie alebo výmeny filtračnej vložky je "indikovaná" vložkou so znížením tlaku filtrovanej vody. Ak sa prietok zníži, filtračná vložka sa musí regenerovať alebo vymeniť.

Metóda čistenia vody

Čistenie a filtrácia vody sa vykonáva vymeniteľnými filtračnými prvkami podľa normy Slim Line 10", ktorých základom je mikroporézny polymér, iónová výmena materiálu ARAGON, lisovaný blok s aktívnym uhlím a ďalšie vložky. Aragónová technológia je chránená svetovým patentom!
Ak máte pocit, že je potrebné zakúpiť ďalšie vložky pre filtračnúvložku: GEYSER SL10" uhlíková filtračná vložka a mineralizátor GejzírB (vápnik)je potrebné zakúpiť samostatne pre filtračnú vložku, avšak aj bez samostatných vložiek získame dokonalú kvalitu vody.

1) Mikroporézny polymér ionomeniča (Aragón) je látka, ktorá kombinuje tri filtračné metódy: mechanický, sorpčný a iónomenič, ktorý súčasne odstraňuje z vody všetky škodlivé nečistoty (chlór, železo, ťažké kovy, karcinogénne látky, baktérie a vírusy). Striebro pridané k zložkám materiálu vo forme kovu úplne zabraňuje tvorbe baktérií.

Počas filtrácie sa mení štruktúra rozpustených tvrdých solí a premieňa sa z kalcitovej formy na aragonit (dostupná forma vápnika). Pravidelné používanie vody ošetrenej aragónovou vložkou znižuje riziko vzniku ochorení obličiek. Výrobná technológia aragónového materiálu je patentovanou technológiou spoločnosti GEYSER. Filtračnú vložku je možné po regenerácii opätovne použiť. Prudký pokles tlaku vo filtrovanej vode indikuje užívateľovi, kedy sa má filtračná vložka vymeniť (samosignalizačný mechanizmus). Filtračný materiál úplne vylučuje vniknutie filtrovaných nečistôt do upravenej vody (mechanizmus proti vypúšťaniu).

Účinnosť čistenia

Čo filtruje z vody? Účinnosť
Suspendované tuhé látky (hrdza, piesok, riasy, iné častice väčšie ako 1 mikrón) Až 99%
Ťažké kovy a rádioaktívne kovy (olovo, kadmium, meď, stroncium-90, cézium-137) Až 96%
Aktívny chlór Až 99%
Organické zlúčeniny (insekticídne, karcinogénne látky) Až 85%
Ropné deriváty Až 88%
Tvrdé soli Až 80%
Mikroorganizmy a e-coli Až 99%


Aragónová filtračná vložkaje schopná odstrániť až 14-15 g tvrdej soli, po ktorej je potrebná regenerácia.

2) Aktívne uhlie je vysoko účinný absorbent vyrobený z kokosových škrupín. To zlepšuje chuť, farbu, vôňu a priehľadnosť vody. Vyrobené z lisovaného aktívneho uhlia používaného vo forme usadenín aktívneho uhlia (U, U(V)) alebo ako samostatné (CBC) technológiou "uhlíkového bloku". Striebro pridané k zložkám látky zabraňuje množeniu filtrovaných baktérií.
Ak máte pocit, že je potrebné zakúpiť ďalšie vložky pre filtračnú vložku: GEYSER SL10" uhlíková filtračná vložka a mineralizátor Gejzír(vápnik) je potrebné zakúpiť samostatne pre filtračnú vložku, avšak aj bez samostatných vložiek získame dokonalú kvalitu vody.


Krajina pôvodu: Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu