Geyser 1 UH Euro nastaviteľný stolový čistič vody

Stolové filtre GEYSER sú navrhnuté tak, aby vyčistili vodu z vodovodu od škodlivých nečistôt (chlór, ťažké kovy, dusičnany, insekticídy atď.), suspendovaných častíc, prebytočných tvrdých solí, ako aj na zlepšenie minerálneho zloženia. Gejzír 1 UH Euro je čistička vody, ktorú je možné nastaviť vedľa kohútika. Na čistenie tvrdej vody.

Skladom
Kód: GS-68020
Značka: Geyser
€74,95
Kategória: Čističky vody
Hmotnosť: 1 kg

Stolové filtre GEYSER sú navrhnuté tak, aby vyčistili vodu z vodovodu od škodlivých nečistôt (chlór, ťažké kovy, dusičnany, insekticídy atď.), suspendovaných častíc, prebytočných tvrdých solí, ako aj na zlepšenie minerálneho zloženia. Gejzír 1 UH Euro je čistička vody, ktorú je možné nastaviť vedľa kohútika. Na čistenie tvrdej vody.

Kapacita: min. 7 000 litrov(s regeneráciou to môže byť až 25 000 litrov, čo závisí od kvality a tvrdosti vody, ktorá sa má čistiť). Obsahuje 1 filtračnú vložku!

Metóda čistenia vody

Čistenie a filtrácia vody sa vykonáva vymeniteľnými filtračnými prvkami podľa normy Slim Line 10", ktorej základom je mikroporézny polymér, iónová výmena materiálu ARAGON, lisovaný blok s aktívnym uhlím a ďalšie vložky a mineralizátory. Aragónová technológia je chránená svetovým patentom!

1) Mikroporézny polymér ionomeniča (Aragón) je látka, ktorá kombinuje tri filtračné metódy: mechanický, sorpčný a iónomenič, ktorý súčasne odstraňuje z vody všetky škodlivé nečistoty (chlór, železo, ťažké kovy, karcinogénne látky, baktérie a vírusy). Striebro pridané k zložkám materiálu vo forme kovu úplne zabraňuje tvorbe baktérií.

Počas filtrácie s aragónovým ložiskom sa mení štruktúra rozpustených tvrdých solí a premieňa sa z kalcitovej formy na aragonit (dostupná forma vápnika). Pravidelné používanie vody ošetrenej aragónovou vložkou znižuje riziko vzniku ochorení obličiek. Výrobná technológia aragónového materiálu je patentovanou technológiou a špecialitou spoločnosti GEYSER. Filtračnú vložku je možné po regenerácii opätovne použiť. Prudký pokles tlaku vo filtrovanej vode indikuje užívateľovi, kedy sa má filtračná vložka vymeniť (samosignalizačný mechanizmus). Filtračný materiál úplne vylučuje vniknutie filtrovaných nečistôt do upravenej vody (mechanizmus proti vypúšťaniu).
Technológia filtrácie

Aragónová filtračná vložka je schopná odstrániť až 14-15 g tvrdej soli, po ktorej je potrebná regenerácia.

2) Aktívne uhlie je vysoko účinný absorbent vyrobený z kokosových škrupín. To zlepšuje chuť, farbu, vôňu a priehľadnosť vody. Vyrobené z lisovaného aktívneho uhlia používaného vo forme usadenín aktívneho uhlia (U, U(V)) alebo ako samostatné (CBC) technológiou "uhlíkového bloku". Striebro pridané k zložkám látky zabraňuje množeniu filtrovaných baktérií.
Účinnosť čistenia vody
Čo filtruje z vody? Účinnosť

Účinnosť čistenia vody gejzírom Aragon
Čo filtruje z vody?
Efektívnosť
Suspendované tuhé látky (hrdza, piesok, riasy, iné častice väčšie ako 1 mikrón) Až 99%
Ťažké kovy a rádioaktívne kovy (olovo, kadmium, meď, stroncium-90, cézium-137) Až 96%
Aktívny chlór Až 99%
Organické zlúčeniny (insekticídne, karcinogénne látky) Až 85%
Ropné deriváty Až 88%
Tvrdé soli Až 80%
Mikroorganizmy a e-coli Až 99%

 

Technické vlastnosti

Typické
Hodnota
Odporúčaná rýchlosť filtrácie (litre/min), nie viac ako 1,5
Všetky účinné látky aragónskej kazety, litre Až 25 000
Aktívna zložka vnútorného uhlíkového ložiska, litre, nie menej ako 2 000
Aktívna zložka uhlíkovej kazety, litre, nie menej ako (4-6) 000
Aktívna zložka mineralizátora (závisí od modelu), liter Až 600
C (V) vložte účinnú látku pri priemernej tvrdosti vody, litre 50
Približná frekvencia čistenia ionexovej náplne od tvrdých solí (závisí od tvrdosti vody), litrov 200 – 400
Maximálny pracovný tlak, atm 7
Teplota vody (°C), najviac 40
Čistá hmotnosť (kg), najviac 2Krajina pôvodu: Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu