Geyser Aqua nastaviteľný stolový čistič vody

Geyser Aqua je nový stolný vodovodný filter od spoločnosti Geyser. Teleso filtra je vyrobené z odolnej a elegantnej nehrdzavejúcej ocele. Zaberá menej miesta ako 10" vložky Slim Line. Najnovšia nanotechnológia Aragon BIO Aqua je vybavená vložkou vodného filtra. Kapacita: 7.000 XNUMX litrov! Obsahuje 1 filtračnú vložku!

 

Momentálne nedostupné
Kód: GS-62059
Značka: Geyser
€124,95
Kategória: Čističky vody
Hmotnosť: 1 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Geyser Aqua je nový stolný vodovodný filter od spoločnosti Geyser. Teleso filtra je vyrobené z odolnej a elegantnej nehrdzavejúcej ocele. Zaberá menej miesta ako 10" vložky Slim Line. Najnovšia nanotechnológia Aragon BIO Aqua je vybavená vložkou vodného filtra. Kapacita: 7.000 XNUMX litrov! Obsahuje 1 filtračnú vložku!

Ľahko sa inštaluje a nezaberá veľa miesta vedľa umývadla. Môže byť pripojený ku všetkým priemerným typom vodovodných kohútikov štandardnej veľkosti a pomocou radiaceho ventilu môžete ovládať, kedy sa používa filtrovaná voda.
Čistá voda a elegancia vo vašej kuchyni!

Inštalácia vodného filtra

Môže byť pripojený k priemernému jednotnému štandardnému typu kolíka, vonkajší-vnútorný priemer Cca: 22 / 24 mm. Niektoré vodovodné batérie vyžadujú jedinečný prevodník kvôli veľkosti prierezu závitu (niektoré vodovodné batérie s IKEA alebo výsuvnými hlavami nie je možné spojiť). Odskrutkujte perlator z konca kolíka a potom zaskrutkujte jednotku na konci gumovej trubice na miesto perlatora.

Aragónový BIO Nanotechnologický filter na výmenu iónov

Aragon BIO Aqua je jedinečný filtračný materiál, ktorý sa nepodobá žiadnemu inému na svete. Pri použití vo filtri tento materiál odstraňuje nielen bežné kontaminanty, ale aj baktérie, vírusy, rádionuklidy a ťažké kovy. Vďaka tomu je voda pitná bez varenia, 100% očistená od nečistôt a infekčných agens.

"Aragónový BIO filter dokázal odstrániť 99,99 % ľudských patogénnych vírusov (rotavírusov a norovírusov). Maximálna koncentrácia vírusu, ktorú bol filter schopný úplne odstrániť z testovanej vody, bola 1 x 108 E/l pre rotavírusy a 0,5 x 107 E/l pre norovírusy, čo je takmer 1 000-násobok koncentrácie patogénneho vírusu vo vodovodnej vode.

Špecifikácie

• Rozmery filtra: 30 cm x 7 cm (bez kolíka) - 15 cm (s kohútikom)
• Teplota upravenej vody: +5 až +40 °С
• Údržba : každých 12 mesiacov (alebo 7.000 XNUMX litrov)
• Pripojenie: k kohútiku s prepínačom prietoku
• Prietok vody: do 2 litrov za minútu
• Maximálny pracovný tlak: 7 bar• Výťažok: až 7000 litrov

Čistenie a filtrovanie vody sa vykonáva vymeniteľnými filtračnými prvkami, ktorých základom je mikroporézny polymér, iónová výmena látky ARAGON, lisovaný blok aktívneho uhlia a ďalšie vložky a mineralizátory. Aragónová technológia je chránená svetovým patentom!

Mikroporézny polymér ionomeniča (Aragón) je látka, ktorá kombinuje tri filtračné metódy: mechanický, sorpčný a iónomenič, ktorý súčasne odstraňuje z vody všetky škodlivé nečistoty (chlór, železo, ťažké kovy, karcinogénne látky, baktérie a vírusy). Striebro pridané k zložkám materiálu vo forme kovu úplne zabraňuje tvorbe baktérií.

Počas filtrácie s aragónvým ložiskom sa mení štruktúra rozpustených tvrdých solí a premieňa sa z kalcitovej formy na aragonit (dostupná forma vápnika). Pravidelné používanie vody ošetrenej aragónovou vložkou znižuje riziko vzniku ochorení obličiek. Výrobná technológia aragónového materiálu je patentovanou technológiou a špecialitou spoločnosti GEYSER. Filtračnú vložku je možné po regenerácii opätovne použiť. Prudký pokles tlaku vo filtrovanej vode indikuje užívateľovi, kedy sa má filtračná vložka vymeniť (samosignalizačný mechanizmus). Filtračný materiál úplne vylučuje vniknutie filtrovaných nečistôt do upravenej vody (mechanizmus proti vypúšťaniu).

Účinnosť čistenia

• Suspendované tuhé látky väčšie ako 0,5 mikrónu (hrdza, piesok, riasy): až 99%
• Ťažké kovy a rádioaktívne kovy (olovo, kadmium, meď, stroncium-90, cézium-137): až 96%
• Aktívny chlór: až 99%
• Organické zlúčeniny (pesticídy, dusičnany, karcinogény): až 85%
• Ropné deriváty: až 88%
• Soli tvrdosti: do 80%
• Mikroorganizmy a E. coli: do 100%

Krajina pôvodu: Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu