Geyser Aragon 3 ECO filtračná vložka

Aragon 3 ECO je filtračná vložka do púzdra filtra z nehrdzavejúcej ocele Geyser ECO. Filtruje z vody nežiaduce nežiaduce kontaminanty (ako chlór, organické látky, ťažké kovy, pesticídy, ropu, železo, mechanické častice ... atď.).

Momentálne nedostupné
Kód: GS-30060
Značka: Geyser
€71,95
Kategória: Vložky do vodných filtrov a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Aragon 3 ECO je filtračná vložka do púzdra filtra z nehrdzavejúcej ocele Geyser ECO. Filtruje z vody nežiaduce nežiaduce kontaminanty (ako chlór, organické látky, ťažké kovy, pesticídy, ropu, železo, mechanické častice ... atď.). Zahŕňa všetky tradičné metódy úpravy vody: mechanickú filtráciu, iónovýmennú filtráciu, sorpčnú filtráciu, odstraňovanie železa a dezinfekciu. Spríjemňuje chuť vody, dezodoruje a taktiež znižuje tvrdosť vody. Musí sa vymeniť každých 12 000 litrov alebo ročne!

Filtračná vložka Aragon 3 Eco kombinuje prospešné vlastnosti unikátneho materiálu Aragon s vlastnosťami vysokokvalitného aktivovaného postriebreného kokosového uhlia. Výmena kazety je rýchla a jednoduchá a používateľ nemusí pri údržbe filtra vynakladať žiadne ďalšie úsilie. Aragon 3 ECO poskytuje vysokokapacitnú a vysoko účinnú úpravu vody. Technológia Aragon je chránená svetovým patentom!


Vďaka filtru Geyser Eco sú nápoje zdravšie a lepšie chutia, jedlo je v živote čistejšie a sýtejšie ... navyše zažijete výrazne menej usadzovania vodného kameňa.

 

Účinnosť čistenia Geyser Aragon 3 ECO

  • Častice väčšie ako 0,1 μm 99%
  • Olovo, zinok, kadmium, cézium 95%
  • Baktérie, vírusy 100%
  • Chlór 100%
  • Prípravky na ochranu rastlín 92%
  • Železo 95%
  • Hliník 97%
  • Oleje 90%


Testy potvrdila lekárska jednotka č. 164 Ruskej federálnej agentúry pre biomedicínu (akreditované laboratórne centrum, Rostest), ruské ministerstvo zdravotníctva FSBI „ Influenza SRI “ a ruské ministerstvo zdravotníctva (FSBI ECH , Sysina).


Filtračná vložka indikuje, kedy je potrebné ju vymeniť, pretože keď je kapacita vyčerpaná, voda nebude pretekať bežným tempom, na rozdiel od mnohých iných vodných filtrov, ktoré pretekajú, aj keď už vodu, ktorá sa má filtrovať, už účinne nečistí.\nVyrobené podľa TU 3697-023-48981941-2014.

 

Krajina pôvodu

Rusko

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu