Geyser Aragon 32 Big Blue 20" vodná filtračná vložka 20BB (na teplú a studenú vodu)

Geyser Aragon 32 Big Blue 20" vodná filtračná vložka 20BB (na teplú a studenú vodu)

Filtračná vložka Aragon 32 môže byť použitá v Geyser Big Blue 20" a International 20BB štandardných 20" puzdrách a je určená na čistenie tvrdej vody . Kombinovaná kartuša, ktorá obsahuje polypropylénový predfilter, materiál Aragon-H a kvalitný postriebrený blok aktívneho uhlia. Poskytuje komplexné čistenie studenej aj horúcej vody. (+4 ... +75 stupňov C)

Skladom
Kód: GS-30078
Značka: Geyser
€185,95
Kategória: Vložky do vodných filtrov a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Geyser Aragon 32 Big Blue 20" vodná filtračná vložka 20BB (na teplú a studenú vodu)

Filtračná vložka Aragon 32 môže byť použitá v Geyser Big Blue 20" a International 20BB štandardných 20" puzdrách a je určená na čistenie tvrdej vody . Kombinovaná kartuša, ktorá obsahuje polypropylénový predfilter, materiál Aragon-H a kvalitný postriebrený blok aktívneho uhlia. Poskytuje komplexné čistenie studenej aj horúcej vody. (+4 ... +75 stupňov C). Filtruje z vody nežiaduce škodlivé nečistoty (ako sú chlór, organické látky, ťažké kovy, pesticídy, ropa, železo, mechanické častice... atď.). Zahŕňa všetky tradičné metódy úpravy vody: mechanickú filtráciu, iónomeničovú filtráciu, sorpčnú filtráciu, odstraňovanie železa a dezinfekciu. Dodáva vode príjemnú chuť, zbavuje ju zápachu a tiež znižuje obsah tvrdosti vody.

Je potrebné ho vymeniť každých 60 000 litrov alebo každý rok!

Výmena filtračnej vložky je jednoduchá a nevyžaduje odborné znalosti!
Filtračná vložka Aragon 32 spája priaznivé vlastnosti unikátneho materiálu Aragon a vlastnosti kvalitného aktívneho postriebreného kokosového uhlíka. Výmena vložky je rýchla a jednoduchá a používateľ nemusí vynakladať ďalšie úsilie na údržbu filtra. Aragon 3 poskytuje vysokokapacitné a vysoko účinné čistenie vody. Materiál Aragon je založený na unikátnej, patentovanej technológii, ktorá kombinuje tri typy čistiacich metód: iónovú výmenu, sorpciu a mechanické čistenie. Technológia Aragon je chránená svetovým patentom !

Centrálna domová filtrácia chráni pred poškodením potrubia, bojlery, ohrievače vody, práčky, vykurovaciu sieť a zdraviu prospieva aj vyčistená voda. S filtrom Geyser sú nápoje zdravšie a chutia lepšie... a pri jeho používaní zamedzite menej výraznému vzniku usadenín vodného kameňa.

Geyser Aragon 3-vrstvová kombinovaná kazeta

• Polypropylénový predfilter (5 μm)
• Aragonový filter (2 μm)
• Uhlíkový blok (10 μm)
Vlastnosti kazety Aragon 32
• Teplota upravenej vody: +4 ... +75 °С
• Prietok: 40 litrov/min
• Životnosť náplne: cca. 60 000 litrov
• Prevádzkový tlak (atm): 1,4 - 6

Účinnosť čistenia gejzíru Aragon 32

• Častice väčšie ako 0,1 μm 99 %
• Olovo, zinok, kadmium, cézium 95%
• Baktérie, vírusy 100%
• 100% chlór
• Prípravky na ochranu rastlín 92 %
• Železo 95%
• hliník 97%
• Oleje 90%

Testy potvrdili Lekárska jednotka č. 164 Federálnej biomedicínskej agentúry Ruska (akreditované laboratórne centrum, Rostest), FSBI „Influenza SRI“ Ministerstva zdravotníctva Ruska a Ministerstvo zdravotníctva Ruska (FSBI ECH, Sysina).
Filtračná vložka signalizuje, kedy je potrebné ju vymeniť, pretože po vyčerpaní kapacity voda nepreteká obvyklou rýchlosťou, na rozdiel od mnohých iných vodných filtrov, cez ktoré voda preteká aj keď už efektívne nečistí voda, ktorá sa má filtrovať.

Krajina pôvodu: Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu