Geyser Aragon BIO Náhradná Vložka do vodného filtra Geyser Aqua

Geyser Aragónový BIO do vodného filtra Geyser Aqua

Teleso filtra z nehrdzavejúcej ocele Geyser Aqua je vložka vodného filtra pre najnovšiu nanotechnologickú vložku vodného filtra Aragon BIO spoločnosti Geyser.

Momentálne nedostupné
Kód: GS-30074
Značka: Geyser
€28,95
Kategória: Vložky do vodných filtrov a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Geyser Aragónový BIO do vodného filtra Geyser Aqua

Teleso filtra z nehrdzavejúcej ocele Geyser Aqua je vložka vodného filtra pre najnovšiu nanotechnologickú vložku vodného filtra Aragon BIO spoločnosti Geyser.

Kapacita: 7.000 XNUMX litrov.

Aragónový BIO Nanotechnologický filter na výmenu iónov Aragon
Aragon BIO Aqua je jedinečný filtračný materiál, ktorý sa nepodobá žiadnemu inému na svete. Pri použití vo filtri tento materiál odstraňuje nielen bežné kontaminanty, ale aj baktérie, vírusy, rádionuklidy a ťažké kovy. Vďaka tomu je voda pitná bez varenia, 100% očistená od nečistôt.


"Aragónový BIO filter dokázal odstrániť 99,99 % ľudských patogénnych vírusov (rotavírusov a norovírusov). Maximálna koncentrácia vírusu, ktorú bol filter schopný úplne odstrániť z testovanej vody, bola 1 x 108 E/l pre rotavírusy a 0,5 x 107 E/l pre norovírusy, čo je takmer 1 000-násobok koncentrácie patogénneho vírusu vo vodovodnej vode.

Charakteristika

• Rozmery filtra: 30 cm x 7 cm (bez kolíka) - 15 cm (s kohútikom)
• Teplota upravenej vody: +5 až +40 °С
• Údržba : každých 12 mesiacov (alebo 7.000 XNUMX litrov)
• Pripojenie: k kohútiku s prepínačom prietoku
• Prietok vody: do 2 litrov za minútu
• Maximálny pracovný tlak: 7 bar
• Výťažok: až 7000 litrov

Čistenie vody sa vykonáva vymeniteľnými filtračnými prvkami, ktorých základom je mikroporézny polymér, iónová výmena látky ARAGON, lisovaný blok aktívneho uhlia a ďalšie vložky a mineralizátory. Aragónová technológia je chránená svetovým patentom!

Iónomeničový mikroporézny polymér (Aragón) je látka, ktorá kombinuje tri filtračné metódy: mechanický, sorpčný a iónomenič, ktorý súčasne odstraňuje z vody všetky škodlivé nečistoty (chlór, železo, ťažké kovy, karcinogénne látky, baktérie a vírusy). Striebro pridané k zložkám materiálu vo forme kovu úplne zabraňuje tvorbe baktérií.

Počas filtrácie s aragónovým ložiskom sa mení štruktúra rozpustených tvrdých solí a premieňa sa z kalcitovej formy na aragonit (dostupná forma vápnika). Pravidelné používanie vody ošetrenej aragónovou vložkou znižuje riziko vzniku ochorení obličiek. Výrobná technológia aragónového materiálu je patentovanou technológiou a špecialitou spoločnosti GEYSER. Filtračnú vložku je možné po regenerácii opätovne použiť. Prudký pokles tlaku vo filtrovanej vode indikuje užívateľovi, kedy sa má filtračná vložka vymeniť (samosignalizačný mechanizmus). Filtračný materiál úplne vylučuje vniknutie filtrovaných nečistôt do upravenej vody (mechanizmus proti vypúšťaniu).

Účinnosť čistenia

• Suspendované tuhé látky väčšie ako 0,5 mikrónu (hrdza, piesok, riasy): až 99%
• Ťažké kovy a rádioaktívne kovy (olovo, kadmium, meď, stroncium-90, cézium-137): až 96%
• Aktívny chlór: až 99%
• Organické zlúčeniny (pesticídy, dusičnany, karcinogény): až 85%
• Ropné deriváty: až 88%
• Soli tvrdosti: do 80%• Mikroorganizmy a E. coli: do 100%

Krajina pôvodu: Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu