Geyser Big Blue 20BB 20" púzdro centrálneho vodného filtra s 1" pripojením, modré (pre studenú vodu)

Domáci centrálny vodný filter Geyser Big Blue 20 "je možné ľahko pripojiť k vodnému systému. Kryt stredového vodného filtra je vyrobený z vysoko kvalitného potravinárskeho plastu. Možno ho použiť s dvoma typmi filtračných vložiek: vložka Geyser 20"Aragon 3 alebo polypropylénový filter Geyser 20 " PP s veľkosťou pórov 0,5 μm.

Skladom
Kód: GS-50540
Značka: Geyser
€91,95
Kategória: Vložky do vodných filtrov a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.7 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Domáci centrálny vodný filter Geyser Big Blue 20 " je možné ľahko pripojiť k vodnému systému. Kryt stredového vodného filtra je vyrobený z vysoko kvalitného potravinárskeho plastu. Možno ho použiť s dvoma typmi filtračných vložiek: vložka Geyser 20"Aragon 3 alebo polypropylénový filter Geyser 20 " PP s veľkosťou pórov 0,5 μm.

Kryt Geyser 20 Big Blue je vyrobený z odolného plastu, ktorý je možné namontovať na prívodnú rúrku studenej vody, a je kompatibilný s 20 -palcovými kazetami štandardnej veľkosti Big Blue. Vysoká filtračná kapacita v závislosti od zvolenej kazety odstráni nečistoty, čím vám ušetrí peniaze i čas . Na tele puzdra je gumový O-krúžok, ktorý zaisťuje vodotesné tesnenie. Tlačidlo na zníženie tlaku na vstupnej strane uzáveru umožňuje stlačenie tlaku v kryte, aby sa nahradili vložky filtra.

Sada obsahuje kľúč a kovový držiak na pripevnenie na stenu. Filtračná vložka nie je súčasťou dodávky, v závislosti od potrieb filtrácie ponúkame aj dva typy filtračných vložiek: vložka Geyser 20 "Aragon 3 alebo polypropylénový filter Geyser 20" PP s veľkosťou pórov 0,5 μm.

Inštalácia vyžaduje odbornosť (inštalatér).

 

Výhody centrálneho vodného filtra Geyser Big Blue

S centrálnou filtráciou chráni potrubia, kotly, ohrievače vody, práčky, vykurovaciu sieť a čistenú vodu pred poškodením vášho zdravia. Filtruje nečistoty, chlór, organické látky, ťažké kovy, pesticídy, ropné deriváty, železo, mechanické častice ... atď. (v závislosti od kazety).

 

Technické údaje

 • Veľkosť filtra: 60 x 18,5 cm
 • Údržba: každých 12 mesiacov
 • Maximálna prevádzková teplota: 40 ° C
 • Maximálny prevádzkový tlak: 7 bar
 • Výstupný priemer: 1 "
 • Vstupný priemer: 1 "
 • Materiál konektora výstupu / vstupu: mosadz
 • Materiál držiaka: kov
 • Hmotnosť: 3,7 kg
 • Objem: 60 000 litrov
 • Rýchlosť filtrácie: 50 litrov / minútu (2,4 - 3,6 m3 za hodinu)

 

Záruka

5 rokov

 

Krajina pôvodu

Rusko

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu