Geyser CBC 0,6 μm Big Blue 10 "filtračná vložka s aktívnym uhlím 10BB (pre studenú vodu)

Vložky s aktívnym uhlím Geyser CBC sú vyrobené z vysoko kvalitného kokosového aktívneho uhlia (s technológiou blokovania uhlíka), ktorý zaisťuje čistenie vody od chlóru a organických kontaminantov.

Momentálne nedostupné
Kód: GS-27014
Značka: Geyser
€42,95
Kategória: Vložky do vodných filtrov a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg

Vložky s aktívnym uhlím Geyser CBC sú vyrobené z vysoko kvalitného kokosového aktívneho uhlia (s technológiou blokovania uhlíka), ktorý zaisťuje čistenie vody od chlóru a organických kontaminantov. Vložky CBC sú tiež certifikované US National Science Foundation (NSF). Odstraňuje nepríjemný zápach a zlepšuje chuť vody.

Kapacita: 35 000 litrov!

Vložka CBC 0,6 μm-10 " Big Blue sa používa na úpravu vody a odstránenie veľmi malých nerozpustných nečistôt (0,6 mikrónu).

Aktívny uhlíkový filter CBC čistí vodu od kontaminantov, najmä chlóru, ktorý sa do vody pridáva hlavne v mestách, a odstraňuje z vody škodlivé baktérie a organické zlúčeniny a nečistoty. Vďaka filtrom CBC voda chutí vynikajúco a dezodoruje.

Filtrácia vody s aktívnym uhlím - univerzálna technológia čistenia založená na sorpčných a katalytických vlastnostiach aktívneho uhlia. Kokosová škrupina sa používa na výrobu aktívneho uhlia, ktoré zaisťuje maximálnu účinnosť filtrácie.

 

Vlastnosti vložky vodného filtra Geyser CBC 0,6 μm BB 10 "

  • Teplota čistenej vody: 4-53 ° С (odporúča sa do 30 ° C)
  • Čistiaca kapacita: max. 35 000 litrov
  • Pórovitosť: 0,6 μm
  • Účinnosť filtrácie: min. 85%
  • Priemer: 114 mm
  • Filtračná vložka s certifikáciou NSF
  • Výroba: Thajsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu