Geyser Max čistič a zmäkčovač vody pod pracovnú dosku - na tvrdú vodu

Vodný filter Geyser Max je určený na efektívne čistenie a zmäkčovanie tvrdej vody. Vďaka špeciálnej kombinácii najnovších, inovatívnych filtračných médií - kazety Aragon Max a ionomeničovej živice Aquasoft - je filtračná kapacita Geyser Max šesťkrát väčšia ako v tradičných systémoch zmäkčovania vody. Vďaka tomu poskytuje čistú a zdravú vodu na rok. Filter nevyžaduje pravidelnú údržbu ani regeneráciu.

Skladom
Kód: GS-16024
Značka: Geyser
€208,95
Kategória: Čističky vody
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.5 kg

Vodný filter Geyser Max je určený na efektívne čistenie a zmäkčovanie tvrdej vody. Vďaka špeciálnej kombinácii najnovších, inovatívnych filtračných médií - vložky Aragon Max a ionomeničovej živice Aquasoft - je filtračná kapacita Geyser Max šesťkrát väčšia ako v tradičných systémoch zmäkčovania vody. Vďaka tomu poskytuje čistú a zdravú vodu na rok. Filter nevyžaduje pravidelnú údržbu ani regeneráciu.

Vodný filter Geyser Max kombinuje všetky známe metódy filtrácie vody: iónomeničovú filtráciu, sorpčnú filtráciu, odstraňovanie železa a dezinfekciu. Aragón vďaka kvázi zmäkčeniu nasýti vodu prospešným vápnikom (aragonitom).

Aragon Max zaručuje efektívne čistenie od solí s nadmernou tvrdosťou, chlóru, železa, ťažkých kovov, baktérií, rádioaktívnych prvkov a iných kontaminantov. Užitočné prvky ako napr. horčík, vápnik zostávajú v čistenej vode. Aktívne striebro spomaľuje rast baktérií.

 • Nezávislý údaj o vypršaní životnosti: výskyt vodného kameňa alebo pokles tlaku vody jasne naznačuje, že sa končí životnosť filtračnej vložky.

 • Zabránenie uvoľneniu: všetky filtrované nečistoty zostávajú natrvalo zachytené v labyrintovej štruktúre kartuše.

 • Zjavné zmäkčenie: voda pretekajúca filtračnou vložkou je nasýtená užitočnými zložkami aragonitu vápenatého. Z purifikovanej vody sa nevyzráža žiadny sediment, takže sa počas zahrievania na ohrievacích vláknach neusadzuje vodný kameň.

Systém Geyser Max používa štandardné 10 " vložky Slim Line. Náplne neustále uchovávame, môžete si ich kúpiť v našom internetovom obchode: Sada vložiek na čistenie vody Geyser Max - na tvrdú vodu

 

Náplne Geyser Max

 • Náplň AquaSoft (prvá filtračná časť) odstraňuje soli, ktoré spôsobujú nadmernú tvrdosť vody. Filtračné médium je špeciálna zmes potravinárskych iónomeničových živíc. Médium umožňuje zákazníkom rozšíriť kapacitu na celý prevádzkový čas.

 • Aragon MAX (druhá časť filtra) je jedinečná filtračná vložka určená na zmäkčenie tvrdej vody. Prítomnosť špeciálnych iónomeničových živíc a vyvážená štruktúra aragonského materiálu zaisťujú nepretržitú a vysoko kvalitnú prevádzku filtračnej vložky počas jej ročnej životnosti. Technológia Aragon je chránená svetovým patentom!

 • CBC Ag (uhlíkový blok) je filtračná vložka (tretia filtračná časť) vyrobená z aktívneho kokosového uhlia. Účinne odstraňuje organické zlúčeniny a organické zlúčeniny obsahujúce chlór, voľný chlór, nepríjemné pachy, zlepšuje senzorické vlastnosti vody. Striebro impregnovaná kazeta má bakteriostatický účinok po celú dobu životnosti.

 

Účinnosť čistenia Geyser MAX

 • Suspenzované pevné látky (hrdza, piesok, riasy a iné častice) väčšie ako 0,1 μm - 100%
 • Rádioaktívne a ťažké kovy (olovo, kadmium, meď, stroncium -90, cézium) - 99%
 • Aktívny chlór - 100%
 • Organické zlúčeniny - 92%
 • Soli vytvrdzujúce vodu - 50%
 • Mikroorganizmy a E. coli - 99%
 • Vodný kameň - až 85%

 

Požiadavky na vodu, ktorá sa má upraviť

 • Obsah nerozpustných látok - nie viac ako 8,0 mg / l;
 • Celkový obsah železa - nie viac ako 0,3 mg / l;
 • Odfarbenie - až 30 stupňov na platinovo -kobaltovej stupnici; podľa indexu oxidácie manganistanu - max. 5,0 mEq / L.

 

Priemerná životnosť vložiek

 • Aquasoft: 12 mesiacov
 • Aragon MAX: 12 mesiacov
 • CBC Ag: 12 mesiacov

Celková kapacita systému: 12 000 litrov **

* Závisí od kontaminácie pramenitej vody

* * Tvrdosť vody až 3 mEq / L

 

Technické vlastnosti Geyser Max

 • Rozmery zostaveného filtra (šírka / výška / hĺbka): 380 x 310 x 140 mm
 • Odporúčaná rýchlosť filtrácie (max.) 3 l / min
 • Maximálny prevádzkový tlak: 7 atm
 • Teplota upravenej vody: +4 ... + 40 ° С
 • Čistá hmotnosť (maximálna): 6,5 kg
 • Produkt obsahuje všetky komponenty potrebné na inštaláciu
 • Vložky je možné vymeniť bez potreby špeciálneho náradia

 

Uvedenie do prevádzky

Pozor! Pred použitím vodnú filtračnú jednotku umyte 3-5 minút pri prietoku 3 litre / minútu. To sa musí vykonať vždy po výmene filtračnej vložky alebo ak ste filtračné zariadenie dlhší čas nepoužívali (viac ako 5 dní).

Po inštalácii nového filtračného zariadenia alebo výmene filtračnej vložky môže systém zostať vzdušný. Vodný systém sa výrazne prevzdušňuje, čo spôsobuje, že odchádzajúca voda je nasýtená vzduchovými bublinami a je mliečne biela. Počas prevádzky uniká vzduch vzduchovým filtračným systémom a vyčistená voda bude po chvíli priehľadná. Pri použití filtračnej jednotky je vzduch zo systému postupne odvádzaný a po chvíli je vyčistená voda číra (po použití asi 50-100 litrov). Počas tejto doby môžete samozrejme konzumovať vyčistenú vodu!

 

Varovania, preventívne opatrenia

Odporúča sa, aby inštaláciu vykonal kvalifikovaný technik! Pri samostatnej inštalácii prísne dodržiavajte návod na obsluhu. Neodôvodnene neodporúčame odpojiť výrobné pripojenia.

Pozor! Všetky puzdrá filtra boli testované na tesnosť pri vysokom tlaku.

Aby aragonová vložka nepraskla, je potrebné ju udržiavať stále vlhkú. Ak sa používanie filtra preruší na viac ako mesiac, skontrolujte, či je v púzdre filtra voda.

Pozor! Ak je v systéme vysoký tlak (> 6 bar), musí byť pred filtrom nainštalovaný pretlakový ventil.

Pred začatím inštalácie zatvorte ventil studenej vody a uvoľnite tlak v predradenej vetve vodovodného potrubia pomocou akéhokoľvek ventilu.

Pred inštaláciou sa uistite, že je filter správne utiahnutý (v prípade potreby dotiahnite) a vykonajte pripojenie podľa pokynov.

Pozor! Skutočnosť, že zvislé štítky sú umiestnené presne v strede prednej časti filtračnej jednotky, nezaručuje vzduchotesné a netesné spojenie. Nastavenie štítka môžete zmeniť aj pri uťahovaní závitového spojenia.

Chráňte filtračnú jednotku a filtračné vložky pred nárazmi, kvapkami, mrazom alebo priamym slnečným žiarením. Filtračné zariadenie je možné prepravovať v akomkoľvek uzavretom prepravnom vozidle (okrem nevyhrievaného nákladného priestoru) v súlade s prepravnými pokynmi a predpismi.

Odporúča sa skladovať filtračnú jednotku v pôvodnom balení najmenej 1 meter od radiátorov. Chráňte svoje zariadenie pred aerosólmi, korozívnymi chemikáliami a vonnými chemikáliami. Zlikvidujte prístroj v súlade s národnými environmentálnymi normami a v súlade s požiadavkami zdravotných, environmentálnych a iných platných právnych predpisov.

 

Krajina pôvodu

Rusko

 

Záruka

1 rok

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu