Geyser MMB + Ag 1-2 μm Big Blue 10 "filtračná vložka s aktívnym uhlím 10BB (na studenú-teplú vodu)

Geyser MMB + Ag 1-2 μm Big Blue 10 "filtračná vložka s aktívnym uhlím 10BB (na studenú a teplú vodu). Vložky s aktívnym uhlím Geyser MMB sa používajú v puzdrách Geyser Typhoon alebo Geyser Big Blue 10 " a poskytujú prvotriednu úpravu vody. 

Momentálne nedostupné
Kód: GS-27052
Značka: Geyser
€108,95
Kategória: Vložky do vodných filtrov a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Vložky s aktívnym uhlím Geyser MMB sa používajú v puzdrách Geyser Typhoon alebo Geyser Big Blue 10 " a poskytujú prvotriednu úpravu vody. Vložky MMB sú vyrobené z vysoko kvalitných uhlíkových vlákien, majú väčšiu absorpčnú plochu a dlhšiu životnosť v porovnaní s inými sorbentmi. Pridanie striebra má za následok bakteriostatický účinok. Má pórovitosť 1-2 μm a je určený na čistenie horúcej a studenej vody (až do 4 - 71 ° С stupňov).

Kapacita: 40 000 litrov!

Účinne čistí vodu od voľného chlóru a organických zlúčenín. Odstraňuje nepríjemné pachy a cudzie chute. Certifikované podľa európskej normy EN 14476: 2007.

 

Vlastnosti kazety Geyser MMB s aktívnym uhlím 10 BB

  • Teplota čistenej vody: 4 - 71 ° С
  • Kapacita filtračnej vložky: 40 000 litrov
  • Pórovitosť: 1-2 μm
  • Účinnosť filtrácie: min. 95%
  • Priemer: 114 mm
  • Výroba: USA

Filtre s aktívnym uhlím čistia vodu od kontaminantov, najmä chlóru, ktorý sa do vody pridáva hlavne v mestách, a odstraňujú z vody škodlivé baktérie a organické zlúčeniny a kontaminanty. Vďaka nim bude voda chutná a deodorizovaná. Vodný filter s aktívnym uhlím - univerzálna čistiaca technológia založená na sorpčných a katalytických vlastnostiach aktívneho uhlia. Na výrobu aktívneho uhlia sa používa škrupina kokosu, ktorá zaisťuje maximálnu účinnosť filtrácie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu