Geyser MMB + Ag filtračná vložka s aktívnym uhlím Slim Line 10 "(na studenú-teplú vodu)

Náplň s aktívnym uhlím Geyser MMB je možné použiť v 10 " krytoch Slim Line a poskytuje prvotriednu úpravu vody. Náplne MMB sú vyrobené z vysoko kvalitných uhlíkových vlákien, majú väčšiu absorpčnú plochu a dlhšiu životnosť v porovnaní s inými sorbentmi.

Skladom
Kód: GS-27050
Značka: Geyser
€45,95
Kategória: Vložky do vodných filtrov a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg

Vložky s aktívnym uhlím Geyser MMB je možné použiť v puzdrách Slim Line 10" a a poskytuje prémiovú úpravu vody. Vložky MMB sú vyrobené z vysoko kvalitných uhlíkových vlákien, majú väčšiu absorpčnú plochu a dlhšiu životnosť v porovnaní s inými sorbentmi. Pridanie striebra má za následok bakteriostatický účinok. Má pórovitosť 1-2 μm a je určený na čistenie horúcej a studenej vody (až do 4 - 71 ° С stupňov).

Kapacita: 20 000 litrov!

Účinne čistí vodu od voľného chlóru a organických zlúčenín. Odstraňuje nepríjemné pachy a cudzie chute. Certifikované podľa európskej normy EN 14476: 2007.

 

Vlastnosti kazety Geyser MMB s aktívnym uhlím 10 BB

  • Teplota čistenej vody: 4 - 71 ° С
  • Kapacita filtračnej vložky: 20 000 litrov
  • Pórovitosť: 1-2 μm
  • Účinnosť filtrácie: min. 95%
  • Priemer: 73 mm
  • Výroba: USA

Filtre s aktívnym uhlím čistia vodu od kontaminantov, najmä chlóru, ktorý sa do vody pridáva hlavne v mestách, a odstraňujú z vody škodlivé baktérie a organické zlúčeniny a kontaminanty. Vďaka nim bude voda chutná a deodorizovaná. Vodný filter s aktívnym uhlím - univerzálna čistiaca technológia založená na sorpčných a katalytických vlastnostiach aktívneho uhlia. Na výrobu aktívneho uhlia sa používa škrupina kokosu, ktorá zaisťuje maximálnu účinnosť filtrácie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu