Geyser Premium CBC uhlíkový blok + Ag 0,6 μm kazeta s aktívnym uhlím Slim Line 10 "(pre studenú vodu)

Vložky s aktívnym uhlím Geyser CBC sú vyrobené z vysoko kvalitného kokosového aktívneho uhlia (s technológiou blokovania uhlíka), ktorý zaisťuje čistenie vody od chlóru a organických kontaminantov.

Skladom
Kód: GS-27106
Značka: Geyser
€18,95
Kategória: Vložky do vodných filtrov a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg

Vložky s aktívnym uhlím Geyser CBC sú vyrobené z vysoko kvalitného kokosového aktívneho uhlia (s technológiou blokovania uhlíka), ktorý zaisťuje čistenie vody od chlóru a organických kontaminantov. Vložky CBC sú tiež certifikované US National Science Foundation (NSF). Vložka so zvýšeným obsahom striebra, aby sa zabránilo rastu filtrovaných baktérií a mikroorganizmov. Odstraňuje nepríjemný zápach a zlepšuje chuť vody. Kapacita: 12 000 litrov!

Vložka CBC 0,6 μm-10 " Big Blue sa používa na úpravu vody a odstránenie veľmi malých nerozpustných nečistôt (0,6 mikrónu).

Aktívny uhlíkový filter CBC čistí vodu od kontaminantov, najmä chlóru, ktorý sa do vody pridáva hlavne v mestách, a odstraňuje z vody škodlivé baktérie a organické zlúčeniny a nečistoty. Vďaka CBD filtrom voda chutí vynikajúco a dezodoruje.

Filtrácia vody s aktívnym uhlím - univerzálna technológia čistenia založená na sorpčných a katalytických vlastnostiach aktívneho uhlia. Kokosová škrupina sa používa na výrobu aktívneho uhlia, ktoré zaisťuje maximálnu účinnosť filtrácie.

 

Vlastnosti filtračnej vložky do vodného filtra Geyser Premium CBC 0,6 μm Slim Line 10 "

  • Teplota čistenej vody: 4-53 ° С (odporúča sa do 30 ° C)
  • Čistiaca kapacita: max. 12 000 litrov
  • Pórovitosť: 0,5 μm
  • Mechanický filter vo forme propylénovej sieťky (5 mikrónov)
  • Filtračná kazeta s certifikáciou NSF
  • Výroba: Thajsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu