Geyser Smart sada vložiek na čistenie vody - na tvrdú vodu

Sada vložiek na čistenie vody Geyser Smart pre zariadenie na čistenie vody Geyser Smart - na filtráciu tvrdej vody. Vďaka jedinečnej, trojstupňovej technológii si môžete užívať výhody perfektnej kvality vody vo svojom vlastnom dome.

Momentálne nedostupné
Kód: GS-50095
Značka: Geyser
€71,95
Kategória: Vložky do vodných filtrov a príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.5 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Sada vložiek na čistenie vody Geyser Smart pre zariadenie na čistenie vody Geyser Smart - odproúčané na filtráciu tvrdej vody. Vďaka jedinečnej, trojstupňovej technológii si môžete užívať výhody perfektnej kvality vody vo svojom vlastnom dome. Filtračný systém vytvorený kombináciou Aragonu, Catalonu a Aktívneho striebra, filtruje vo vode z vodovodu kontaminanty ako chlór, železo a hrdzu, ťažké kovy, dusičnany, pesticídy, suspendované pevné látky a soli, ktoré spôsobujú tvrdosť vody. Pod umývadlom zaberá málo miesta, vložky sa dajú ľahko vymeniť. Dokáže filtrovať 10 000 litrov vody!

 

Vlastnosti Geyser Smart

 • Celková veľkosť: 352 x 270 x 91 mm
 • Odporúčaná rýchlosť filtrácie je až 1,5 l / min
 • Odporúčaná výmena filtračnej vložky: 10 000 litrov alebo maximálne každých 18 mesiacov
 • Jednoduchá výmena kazety, nie sú potrebné žiadne odborné znalosti
 • Maximálny tlak je až 7 atm.
 • Teplota vody je až + 5… 40 ° С

 

Technológia trojstupňovej filtrácie Geyser: filtre Geyser Smart, Aragon, Catalon

Vďaka jedinečne efektívnemu výkonu filtračného zariadenia na vodu GEYSER SMART a jednotlivým stupňom filtrácie vody poskytuje celý systém vysokovýkonné čistenie vody počas celej životnosti jednotky. Vďaka unikátnej kombinácii aragónových a Catalonových materiálov vodné filtre GEYSER SMART odstraňujú nežiaduce tečúce vody z tečúcej vody, zmäkčujú tvrdú vodu a robia konzumáciu filtrovanej vody bezpečnou a zdravou.

ARAGON je formálne nový, jedinečný filtračný materiál (patent č. 2203721), ktorý kombinuje tri filtračné procesy, mechanickú filtráciu, sorpciu a iónovú výmenu.

Výhody filtračnej kazety Aragon:

 • Úplne bezpečné: komplexná labyrintová štruktúra filtračného materiálu nevratne (neodvolateľne) zachytí všetky kontaminanty.
 • Sama o sebe signalizuje: kohútikom preteká menej čistej vody, upozorňuje, že uplynula životnosť vložky.
 • Aktívne striebro: nezmazateľne sa integruje do filtračnej vložky - je úplne bezpečný a má antibakteriálny účinok.
 • Zjavné zmäkčenie vody - počas procesu filtrácie vody cez aragonovú filtračnú vložku sa soli, ktoré spôsobujú tvrdosť vody, premenia na aragonit, užitočnú formu vápnika (pomáha predchádzať kardiovaskulárnym ochoreniam). V upravenej vode sa nevytvára vodný kameň ani vtedy, keď voda vrie.

Filter CATALON (patentové číslo 253829) je vláknitý sorbent novej generácie. Odstraňuje ťažké kovy a organické zlúčeniny. Poskytuje baktericídny účinok - obsah strieborných iónov v látke brzdí množenie baktérií.

 

Filtračné materiály a filtračné vložky

 • GEYSER SMART je dobre navrhnutá filtračná jednotka, ktorá vykonáva všetky konvenčné procesy úpravy vody: mechanickú filtráciu vody, iónovú výmenu, sorpciu a extrakciu železa.

 • Mikroporézny iónomeničový polymér ARAGON. Umožňuje odstrániť z vody široké spektrum škodlivých kontaminantov, ako sú soli vytvrdzujúce vodu, železo, horčík, ťažké kovy, chlór, pevné látky, baktérie a organické zlúčeniny.

 • Uhlia Ag obsahuje viaczložkové médium na báze sorbentu uhlíka a iónomeničové materiály. Odstraňuje rozpustené a koloidné železo, ťažké kovy, chlór a organické nečistoty. Obsahuje striebro v neumývateľnej forme.

 • ZMÄKČOVAČ VODY Obsahuje potravinársku iónomeničovú živicu. Odstraňuje soli, ktoré spôsobujú tvrdosť vody.

 • POSTCARBON Ag obsahuje vysokokvalitný materiál z kokosového uhlia a katalonu, ktorý zaisťuje odstránenie zvyškového chlóru a organických chlórových nečistôt z vody.

 

Krajina pôvodu

Rusko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu