Geyser tesniaca spojka typu "B" pre SL10" štandardnú Aragon kartušu

Geyser tesniaca spojka typu "B" pre SL10" štandardnú Aragon kartušu

Geyser tesniaca spojka typu "B" pre SL10" štandardnú Aragon kartušu Geyser Slim Line 10" Tesniace konektory pre filtračné vložky Aragon podľa ruskej normy bez vnútornej vložky, ktoré sa používajú na inštaláciu vložiek Aragon.

Skladom
Kód: GS-25008
Značka: Geyser
€1,95
Kategória: Vložky do vodných filtrov a príslušenstvo
Hmotnosť: 0.002 kg

Geyser tesniaca spojka typu "B" pre SL10" štandardnú Aragon kartušu

Geyser tesniaca spojka typu "B" pre SL10" štandardnú Aragon kartušu Geyser Slim Line 10" Tesniace konektory pre filtračné vložky Aragon podľa ruskej normy bez vnútornej vložky, ktoré sa používajú na inštaláciu vložiek Aragon. S ich použitím môžeme inštalovať (závitové) filtračné vložky podľa ruskej normy aj do puzdier filtrov podľa normy EÚ na dva konce musí namontovať 1 konektor typu "B" a 1 prvok konektora typu "I".

Tesniace konektory sú určené na utesnenie hrdla kartuše proti krytu telesa filtra. Tesniaci konektor je potrebné zasunúť do otvoru kartuše, ktorá dokonale zapadá do banky krytu filtra.

Kedy ho použiť?

Tesniace konektory typu Geyser "B" a "I" použite, ak máte puzdro filtra Slim Line 10" podľa normy EÚ, ale chcete do puzdra filtra nainštalovať (závitovú) vložku podľa ruskej normy (napr. Filtračné vložky Geyser Aragon 2 Slim Line 10" ruská štandardná závitová kazeta)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu