Gomba DR. BIO mletá Lesklokôrovka obyčajná 20 g

Podľa čínskej medicíny má z liečivých húb najviac liečivých účinkov práve Lesklokôrovka obyčajná, nie náhodou je už 4000 rokov považovaná za jedno z tajomstiev dlhého života a podobne ako Japonci sa o nej hovorí aj o ako huba nesmrteľnosti.

Momentálne nedostupné
Kód: GDR013
Značka: Gomba DR.
€15,95
Kategória: Čínske huby
Hmotnosť: 0.02 kg
gombadr kistermeloi orolt bio pecsetviaszgomba 20g.png
Novinka
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

FUNKCIA MOZGU, PEČEŇ A TRÁVENIE, POSILŇOVANIE IMUNITY, PROTINÁDOROVÝ, CUKROVKA, VÍRUSY, ALERGIE

Podľa čínskej medicíny má z liečivých húb najviac liečivých účinkov práve Lesklokôrovka obyčajná, nie náhodou je už 4000 rokov považovaná za jedno z tajomstiev dlhého života a podobne ako Japonci sa o nej hovorí aj o ako huba nesmrteľnosti.

Jeho liečivé účinky

Výživový obsah Lesklokôrovky obyčajnej vyniká aj medzi liečivými hubami. Vo významnom množstve obsahuje zinok, fosfor, germánium, vápnik, draslík, horčík, mangán, železo a meď. Bohaté na vitamín C, vitamín D, antioxidanty a aminokyseliny.

Dôležitou zložkou Lesklokôrovky obyčajnej je kyselina pantoténová, ktorá zlepšuje funkciu mozgu. Okrem nich je známy svojimi antivírusovými, pečeňovými ochrannými, cholesterol znižujúcimi a protirakovinovými účinkami. Pravidelná konzumácia Lesklokôrovky obyčajnej môže znížiť krvný tlak, roztiahnuť a urobiť cievne steny pružnejšími, čím sa zníži riziko vzniku kardiovaskulárnych ochorení. Dokáže zlepšiť zásobovanie organizmu kyslíkom na bunkovej úrovni, pričom až jeden a pol násobne zvyšuje schopnosť krvi absorbovať kyslík, čo môže výrazne prispieť k úspechu prirodzených detoxikačných a protirakovinových procesov organizmu.

Obsah adenozínu v hube Lesklokôrovky obyčajnej riedi tuky v krvi a krvnej plazme, čo tiež prispieva k udržaniu čistoty žíl a tepien a zlepšuje činnosť srdca. Okrem toho adenozín vyrovnáva hladinu hormónov a pH krvi a zlepšuje tráviace funkcie. Pomocou triterpénov z Lesklokôrovky obyčajnej (vrátane bioaktívnych ganoderových kyselín, ktoré je možné extrahovať len z Lesklokôrovky obyčajnej) posilňuje pečeň, upravuje hladinu cholesterolu a znižuje prejavy alergie. Zvyšuje produkciu inzulínu, upravuje hladinu cukru v krvi, takže môže byť dobrou službou aj pre diabetikov. Jeho aktívne zložky podporujú správny prietok krvi – aj na úrovni kapilár – a zabraňujú zlepovaniu krvných doštičiek, čím sa znižuje možnosť trombózy pri konzumácii Lesklokôrovky obyčajnej.

Podporuje metabolické procesy a syntézu nukleových kyselín bielkovín, Lesklokôrovka obyčajná prispieva k prevencii a doplnkovej liečbe rakoviny. V krajinách Ďalekého východu sa používa v prípade viacerých druhov rakoviny, západná medicína ho využíva najmä pri doplnkovej liečbe rakoviny prostaty a vďaka vláknam aj rakoviny konečníka a hrubého čreva.

S jeho pomocou dokážeme odstrániť depresie a únavu, je skvelým energizérom. Lesklokôrovka obyčajná podporuje zdravú funkciu čriev, správne a pravidelné vyprázdňovanie, predchádza a odstraňuje značné množstvo nepríjemných symptómov spôsobených zlým trávením.

 

Odporúčanie na spotrebu

Denne 1-3 čajové lyžičky hubového prášku uvareného v káve alebo rozmiešaného v čaji.

 

Neodporúča sa konzumácia Lesklokôrovky obyčajnej

  • kto je alergický na plesne alebo spóry húb,
  • vo veku do 3 rokov,
  • počas tehotenstva a dojčenia,
  • ktorí užívajú antikoagulanciá.

Ak užívate tento typ lieku, určite požiadajte o radu svojho lekára!
Neodporúča sa pre alergikov na huby alebo spóry húb!

 

Tieto informácie slúžia len na informačné účely. Jeho užívanie nenahrádza liečebnú terapiu, môže ju v maximálnej možnej miere dopĺňať. Dodržujte pokyny a neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

 

Balenie

20 g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu