Granday Chaga Proactive imunomodulačný a adaptogénny nápojový koncentrát, pastilky 3x45 ks

GRANDAY CHAGA Proactive je komplexná zmes prírodných, celosvetovo uznávaných imunomodulačných, adaptogénnych a antioxidačných aktívnych zložiek, ktoré sa navzájom dopĺňajú a posilňujú svoje účinky.

Vypredané
Kód: GR001
Značka: Granday Chaga
€57,95 –31 % €39,97
Kategória: Čínske huby
Hmotnosť: 0.249 kg
granday chaga proactive immunmodulans adaptogen hatasu italkoncentratum pasztilla3
Akcia Novinka
€57,95 –31 %

GRANDAY CHAGA Proactive je komplexná zmes prírodných, celosvetovo uznávaných imunomodulačných, adaptogénnych a antioxidačných aktívnych zložiek, ktoré sa navzájom dopĺňajú a posilňujú svoje účinky. Liečivé huby uznané za účinnosť programu; zaručuje ju komplexná kombinácia extraktov z čagy ( Inonotus obliquus ), reishi (lesklokôrovka obyčajná / Ganoderma lucidum ) a žezlovky čínskej ( Ophiocordyceps sp .). Expresná kompaktná extrakcia vytvára maximálny obsah účinných látok, vďaka čomu môžete získať ľahko dávkovateľné, bohaté zloženie účinných látok a chutný nápoj.

1,5 mesačná dávka!

Granday Chaga Proactive je produkt obsahujúci tri druhy výživových doplnkových nápojov v tabletách spojených s tromi dennými intervalmi.


Zdravotné účinky Granday Chaga Proactive


Granday Chaga Proactive ako program na ochranu zdravia na každodenné použitie obsahuje tri unikátne komplexné produkty: na posilnenie imunitnej obranyschopnosti organizmu, energetickú podporu a antioxidačnú ochranu.

Granday Chaga koncentrát so žezlovkou čínskou: extrakt z huby chaga v kombinácii so žezlovkou čínskou a výťažkami dúšky ( Thymus vulgaris ) podporuje telo dlhotrvajúcou trojitou imunitnou ochranou. Všetky tri zložky nápoja zmierňujú zápalové procesy a poskytujú ochranu pred vírusovými a inými infekciami. Táto jedinečná kombinácia je účinným tonizujúcim a imunitným posilňujúcim prípravkom.

Granday Chaga koncentrát s hubou Reishi: Granday Chaga koncentrát s extraktom z huby Reishi a zázvoru je nápoj dlhého, mladistvého života. Táto kombinácia je silným prírodným stimulátorom procesov bunkovej regenerácie. Navyše účinný protizápalový, antibakteriálny, antioxidačný a protinádorový, antialergický účinok dotvára ochranu zdravia. Zlepšuje metabolizmus organizmu a spomaľuje starnutie.

Granday Chaga koncentrát s extraktom z listov marhule: huba chaga v kombinácii s listom marhule a extraktom sibírskej borovice bojuje proti voľným radikálom. Táto kombinácia má veľmi silný prírodný antioxidačný účinok na ochranu organizmu. Vykazuje silnú ochranu cievnej steny, antimikrobiálne vlastnosti a vlastnosti pri hojení rán.

 

Charakteristika

  • Obsahuje aktívne zložky húb a rastlinné zložky
  • Výborná absorpcia
  • 100% rastlinný zdroj
  • Kompletný program
  • Z overeného zdroja

 

Granday Chaga Proactive zloženie

Granday Chaga so žezlovkou čínskou - zloženie rannej tabletky výživového doplnku: prášok z ričavca šikmého (Inonotus obliguus - Chaga), extrakt z ričavca šikmého (Inonotus obliguus - čaga), extrakt zo žezlovky čínskej (Ophiocordyceps sinensis), extrakt z dúšky (Thymus serpyllum).

Granday Chaga s hubou Reishi - zloženie popoludňajšej tabletky výživového doplnku: prášok z ričavca šikmého (Inonotus obliguus - Chaga), extrakt z ričavca šikmého (Inonotus obliguus - čaga), extrakt z koreňa zázvoru (Zingiber officinale), extrakt z lesklokôrovky obyčajnej (Ganoderma lucidum - Reishi).

Granday Chaga s extraktom z listov broskyne - zloženie večernej tabletky výživového doplnku: prášok z ričavca šikmého (Inonotus obliguus - Chaga), extrakt z ričavca šikmého (Inonotus obliguus - čaga), extrakt z listov broskyne (Prunus persica), extrakt z kôry sibírskej borovice (Larix sibirica ).

 

Obsah účinných látok v pastilke Granday Chaga Proactive nápojového koncentrátu

Účinné látky Účinné látky v dennej dávke (1-1-1 tabletky)

NRV% v dennej dávke

 Prášok z ričavca šikmého 2241 mg NA
 Extrakt z ričavca šikmého 450 mg NA
 Extrakt zo žezlovky čínskej 25 mg NA
 Extrakt z huby Reishi 25 mg NA

 

NRV % = referenčná hodnota denného príjmu pre dospelých

NA= Žiadne údaje (referenčná hodnota nie je známa)

 

Aplikácia a dávkovanie doplnku stravy Granday Chaga Proactive

Odporúča sa vypiť 3 šálky nápoja Granday Chaga Proactive denne: jednu šálku koncentrátu Granday Chaga so žezlovkou čínskou ráno, jednu šálku koncentrátu Granday Chaga s hubou Reishi skoro popoludní a jednu šálku koncentrátu Granday Chaga s extraktom z marhuľových listov večer. Jedno balenie Granday Chaga Proactive vystačí na prípravu nápojov na jeden a pol mesiaca.

Pre zachovanie zdravia sa odporúčajú 3-5 mesačné kúry. Medzi dvoma kúrami sa odporúča prestávka 7-10 dní.

 

Príprava nápoja

1 tabletku rozpustite v 2-3 dl horúcej vody po dobu 5-7 minút, potom dôkladne premiešajte a konzumujte nalačno. 1 pohár nápoja obsahuje v priemere 150 mg polysacharidov.

Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Tablety nekonzumujte v nerozpustenej forme!

Po rozpustení tablety zostáva hnedý prášok na dne pohára, hubová vláknina, ktorú možno konzumovať.

 

Kontraindikácie

Alergia alebo intolerancia na akúkoľvek zložku.

 

Upozornenie

Konzumácia doplnku stravy nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl.

 

Skladovanie

Skladujte vo vlastnej krabičke, chránenom pred svetlom a sálavým teplom, na chladnom a suchom mieste, pri teplote do 25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí!


Balenie

3 tégliky v zbernom boxe, 45 pastiliek v tégliku.
Jedna dávka = 1 pastilka.


Hmotnosť
249 g

(3x45 tabliet na pitie / 3x45g)

 

Veľkosť zberného boxu

220 x 55 x 135 mm

 

Miesto pôvodu
Rusko5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
P Avatar autora | 17.5.2023
Granday Chaga Proactive je úžasným produktom, ktorý ponúka mnoho výhod pre imunitný systém. Po užití som si všimola zvýšenú energiu a celkový pocit vitality. Tieto produkty sú pohodlné a jednoduché na použitie a preto ich môžem zahŕňať do svojho každodenného režimu. Som veľmi spokojná s výsledkami a odporúčam ich každému, kto chce posilniť svoj imunitný systém a zlepšiť svoje celkové zdravie.
Späť do obchodu