HerbaDoctor Botanic Cholesterol Control kapsuly 60 ks

Lieková receptúra, ktorá môže pomôcť udržať nízku hladinu cholesterolu a triglyceridov v krvi, zlepšiť zásobovanie koronárnymi tepnami srdca a kapilárami mozgu krvou, ako aj predchádzať ateroskleróze a udržiavať cievne steny pružné. Predídete tak srdcovo-cievnym problémom, znížite krvný tlak, pomôžete obnoviť ideálnu telesnú hmotnosť pri obezite, odstrániť prebytočný tuk z tela a posilniť imunitný systém.

Vypredané
Kód: HD142
Značka: Herba Doctor
€10,95
Kategória: Kardiovaskulárny systém
Hmotnosť: 0.3 kg

Lieková receptúra, ktorá môže pomôcť udržať nízku hladinu cholesterolu a triglyceridov v krvi, zlepšiť zásobovanie koronárnymi tepnami srdca a kapilárami mozgu krvou, ako aj predchádzať ateroskleróze a udržiavať cievne steny pružné. Predídete tak srdcovo-cievnym problémom, znížite krvný tlak, pomôžete obnoviť ideálnu telesnú hmotnosť pri obezite, odstrániť prebytočný tuk z tela a posilniť imunitný systém.

 

Čo sa ešte o produkte oplatí vedieť...

Kapsula HERBADOCTOR BOTANIC Cholesterol control obsahuje plnohodnotné rastlinné extrakty, ktoré môžu prispieť k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu.

 

Aké zložky obsahuje?

Ingrediencie v 1 kapsule

 • Konopný olej                            200 mg
 • Olej z hroznových jadierok         80 mg
 • Prírodný včelí vosk                    10 mg
 • Praslička roľná                            5 mg
 • Čierne ríbezle                             5 mg

 

Čo by ste mali vedieť o ingredienciách?

Priaznivé účinky konopného oleja sú známe už tisíce rokov. Obsahuje veľké množstvo kyseliny linolovej, ktorá je potrebná pre správne fungovanie imunitného systému, ako aj kyseliny alfa-linolovej, ktorá môže zohrávať veľkú úlohu v prevencii vzniku cukrovky a kardiovaskulárnych ochorení. Obe spomínané zlúčeniny sú esenciálne mastné kyseliny – ľudské telo si ich teda nevie vyrobiť, preto ich musíme do tela dostávať zvonku, pomocou doplnkov stravy. Veľkou výhodou konopného oleja oproti iným rastlinným olejom je, že obsahuje esenciálne mastné kyseliny aj kyselinu gama-linolovú v optimálnom pomere 3:1, takže obsahuje Omega mastné kyseliny, omega 3-6 a 9 v optimálnom a vo významných množstvách.

Konopný olej môže obsahovať aj esenciálne aminokyseliny, vitamíny (A, B1, B2, B3, B6, C, D a E) a minerály.

Konopný olej môže podporovať správnu funkciu čriev. Je dokázané, že okrem silného protinádorového účinku dokáže znižovať hladinu cholesterolu a môže prispieť aj k posilneniu imunitného systému.

Olej z hroznových jadierok je olej bohatý na prírodné rastlinné aktívne zložky a vitamíny. Je to veľmi silný antioxidant, môže mať 18,4-krát silnejšie antioxidačné účinky ako vitamín C a 50-krát silnejší antioxidant ako vitamín E. Môže priaznivo vplývať na zrak, mužský potenciál, ženské príznaky menopauzy, antivírusové a antibakteriálne účinky, môže zlepšiť fungovanie imunitného systému, posilniť spojivové tkanivá cievnych stien.

Zvyšuje množstvo „dobrého“ HDL cholesterolu a dokáže znížiť hladinu „zlého“ LDL cholesterolu, čím pomáha predchádzať vzniku kardiovaskulárnych ochorení. Okrem toho môže olej z hroznových jadier zohrávať aktívnu úlohu pri spomaľovaní procesu starnutia.

Praslička roľná má v ľudovom liečiteľstve tisícročnú históriu. Známe sú jeho hemostatické účinky, prečisťujúce krv a obličky, tlmiace kašeľ a protizápalové účinky. Jeho zložky môžu pomôcť znížiť ukladanie tukov a rozpustiť tuky. Kyselina kremičitá v nej obsahuje okrem mnohých cenných minerálov aj značné množstvo kremíka, ktorý môže priaznivo pôsobiť na spojivové tkanivá a steny ciev. Môžu podporovať zdravý rast nechtov a vlasov. Môže byť účinný aj pri infekciách, dne, osteoporóze a zápaloch obličkovej panvičky.

Extrakt z listov čiernej ríbezle je mimoriadne silný antioxidant a jeho bioflavonoidy môžu výrazne napomáhať vstrebávaniu a využitiu vitamínu C v organizme. Okrem mnohých stopových prvkov (železo, vápnik, horčík, selén, mangán, draslík, sodík) obsahuje aj mnoho vitamínov, ako je vitamín A, vitamíny B-komplex a vitamíny E.

O včelom vosku

 • Je bohatý na antioxidanty, bielkoviny, vitamíny a minerály, ako aj enzýmy, ako je glukózooxidáza, ktorá môže mať antimikrobiálne a antibakteriálne vlastnosti.
 • Úloha antioxidantov je v ľudskom organizme obzvlášť dôležitá, pretože môžu pôsobiť protizápalovo a posilňovať imunitný systém.
 • Môže mať priaznivý vplyv na krásu a zdravie pokožky
 • Jeho protizápalový účinok dokáže upokojiť pokožku
 • Jeho antibakteriálny účinok môže zabrániť rozvoju infekcií
 • Dokáže zjemniť pokožku a ochrániť ju pred vysušením
 • Dokáže tiež regenerovať bunky
 • Dokáže posilniť odolnosť pokožky voči UV žiareniu – preto sa odporúča pravidelné používanie počas celého roka
 • Môže tiež zohrávať dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravia srdca
 • Dokáže znížiť vysoký cholesterol
 • Dokáže zlepšiť obranyschopnosť organizmu
 • Môže poskytnúť účinnú ochranu proti niektorým hubám a baktériám


Návod na použitie

Odporúča sa užívať 1 kapsulu denne po jedle

 

Kontraindikácia

V prípade alergie na niektorú zložku sa konzumácia produktu neodporúča!


Upozornenie


Výrobok nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

Oplatí sa aplikovať ako kúru s 2-3 mesačnými prestávkami!

 

Skladovanie

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo priameho svetla a vlhkosti!


Balenie

60 ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu