HerbaDoctor BOTANIC Cukor kontroll kapsuly 60 ks

Cukor-Kontroll je komplexná receptúra, ktorej zložky môžu podporovať zdravý metabolizmus sacharidov a cukrov a udržiavať ideálnu telesnú hmotnosť. Polyfenoly v škorici môžu prispievať k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi, semienka kôpru a zázvoru môžu podporovať trávenie, podporovať normálnu funkciu pečene a znižovať hladinu cukru v krvi.

Vypredané
Kód: HD209
Značka: Herba Doctor
€19,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.3 kg

Cukor-Kontroll je komplexná receptúra, ktorej zložky môžu podporovať zdravý metabolizmus sacharidov a cukrov a udržiavať ideálnu telesnú hmotnosť. Polyfenoly v škorici môžu prispievať k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi, semienka kôpru a zázvoru môžu podporovať trávenie, podporovať normálnu funkciu pečene a znižovať hladinu cukru v krvi. Dobre využiteľnou formou chrómu je organicky viazaný pikolinát chrómu, ktorý tiež zohráva dôležitú úlohu pri regulácii hladiny cukru v krvi a podpore chudnutia. Zelená káva môže tiež pomôcť udržať normálnu hladinu cukru v krvi, odbúravať tuky a znižovať ukladanie telesného tuku.

 

V akých prípadoch sa dá použiť a aké sú účinky kapsuly Cukor-Kontroll?

  • môže prispieť k udržaniu vhodnej hladiny cukru v krvi, takže môže byť účinný aj v prípade inzulínovej rezistencie
  • vďaka bohatému obsahu účinných látok môže pomôcť aj tráveniu
  • môže mať priaznivý vplyv na funkciu pečene
  • zelená káva je známa tým, že má priaznivý vplyv aj na chudnutie, pretože môže pomôcť odbúravať tuky a znižovať ukladanie telesného tuku, ako aj udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi

 

Aké zložky obsahuje kapsula Cukor kontroll?

Zloženie V 1 kapsule
 Extrakt zo škorice 100 mg
 Zázvorový extrakt 100 mg
 Extrakt zo semien kôpru 50 mg
 Extrakt zo zelenej kávy 50 mg


Čo sa dá vedieť o ingredienciách?

Extrakt zo škorice: Škorica je jedným z najdôležitejších korení, ktoré ľudia na celom svete denne používajú. Obsahuje veľa mangánu, železa, vlákniny a vápnika. Škorica obsahuje deriváty ako je škoricový aldehyd, kyselina škoricová a mnoho ďalších zložiek, ako sú polyfenoly a antioxidanty, ktoré majú protizápalové, antidiabetické, antimikrobiálne a protirakovinové účinky. Početné správy sa zaoberali mnohými vlastnosťami škorice vo forme kôry, éterických olejov, prášku z kôry a fenolových zlúčenín a každá z týchto vlastností môže hrať kľúčovú úlohu v ľudskom zdraví. Nedávno niekoľko štúdií odhalilo priaznivé účinky škorice pri Alzheimerovej chorobe, cukrovke, artritíde a ateroskleróze.

Zázvorový extrakt: Zázvor je dôležité kuchynské korenie a má nespočetné množstvo zdravotných výhod. Zázvor sa od pradávna používa v rôznych systémoch tradičnej medicíny na liečbu artritídy, reumatizmu, trhne, bolesti svalov, bolesti, hrdla, kŕčov, vysokého krvného tlaku, demencie, horúčky, infekčných chorôb, dny, chorôb nervového systému, zápalu ďasien, bolesti zubov, astma, mŕtvica a cukrovka. Zázvor sa používa aj ako domáci liek a má nesmiernu hodnotu pri liečbe rôznych žalúdočných ochorení, ako je zápcha, dyspepsia, grganie, plynatosť, gastritída, žalúdočná nevoľnosť, žalúdočné vredy, poruchy trávenia, nevoľnosť a vracanie.

Extrakt zo semien kôpru: Pokiaľ ide o ajurvédske použitie semien kôpru, má karminatívne, žalúdočné a diuretické účinky. Kapary sa používajú na zmiernenie bolesti pri kolikách u dojčiat a plynatosti u malých detí. Semeno je aromatické, protizápalové, mierne močopudné, galaktogogické, povzbudzujúce a uvoľňujúce žalúdok. Esenciálny olej v semene uvoľňuje črevné kŕče a zúženia a pomáha pri kolike. Karminatívny esenciálny olej zlepšuje chuť do jedla, zmierňuje tvorbu plynov a podporuje trávenie. Žuvanie semien zlepšuje zápach z úst. Kôpor dokáže stimulovať tok mlieka u dojčiacich matiek, dokáže liečiť močové ťažkosti, lúpanie a môže priaznivo pôsobiť aj na duševné poruchy.

Extrakt zo zelenej kávy: Zelená káva sú nepražené kávové zrná z plodov Coffea (Coffea arabica, Coffea canephora). Obsahuje viac kyseliny chlorogenovej ako pražená káva. Predpokladá sa, že kyselina chlorogenová nachádzajúca sa v zelenej káve má priaznivé účinky na zdravie. To môže ovplyvniť krvné cievy a znížiť krvný tlak. Môže tiež ovplyvniť, ako telo narába s krvným cukrom a metabolizmom. Zelená káva tiež obsahuje kofeín, ale v menšom množstve ako bežná káva. Ľudia konzumujú zelenú kávu pri obezite, cukrovke, vysokom krvnom tlaku, vysokej hladine cholesterolu a mnohých iných ochoreniach.

 

Ako by sa mala kapsula Cukor kontroll používať?

Odporúča sa užívať 2 x 1 kapsulu denne pred jedlom s dostatočným množstvom tekutiny

 

Upozornenie!

Výrobok nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

 

Balenie

60 ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu