HerbaDoctor Botanic drvina z hroznových jadierok 60 ks

Extrakt z hroznových jadierok je známym zdrojom antioxidantov, jeho látky dokážu podporovať žilový obeh, pomáhajú udržiavať zdravé cievy a poskytujú ochranu pred voľnými radikálmi.

Vypredané
Kód: HD182
Značka: Herba Doctor
€11,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.3 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Extrakt z hroznových jadierok je známym zdrojom antioxidantov, jeho látky dokážu podporovať žilový obeh, pomáhajú udržiavať zdravé cievy a poskytujú ochranu pred voľnými radikálmi.

 

Odporúčanie dávkovania

Odporúčaná denná dávka sú 2-3 kapsuly.

 

Aké zložky obsahuje?

Ingrediencie v 1 kapsule

Drvina z hroznových jadierok 230 mg

 

Čo obsahuje hroznové semienko?

Semená hrozna obsahujú vlákninu, bielkoviny, oleje, triesloviny a veľké množstvo antioxidantov, ako je vitamín E, flavonoidy, kyselina linolénová a polyfenoly (ako je resveratrol, ktorý je známy a má preukázateľne priaznivé fyziologické účinky).

Nič nedokazuje účinok resveratrolu lepšie ako fenomén nazývaný „francúzsky paradox“, ktorý bol pozorovaný počas epidemiologických štúdií. V skutočnosti je vo Francúzsku napriek vysokej spotrebe tukov úmrtnosť na kardiovaskulárne ochorenia nižšia ako v iných krajinách s podobným vývojom.

Predpokladá sa, že to súvisí s návykmi pri konzumácii červeného vína. Priaznivé fyziologické a biochemické účinky resveratrolu, ktoré sa nachádzajú v červenom víne a modrom hrozne, sú rozsiahle: rozširuje cievy, inhibuje agregáciu krvných doštičiek, znižuje zápal, inhibuje rast nádorov, spomaľuje starnutie a môže zabrániť rozvoju komplikácií diabetu.

 

Extrakt z hroznových jadierok

Ďalšou možnosťou využitia hroznových jadierok je premena za studena lisovaných hroznových semienok na mikromletu, vďaka čomu budú všetky antioxidanty nachádzajúce sa v hroznových jadierkach prítomné v ešte koncentrovanejšej forme. Drivina z hroznových jadierok má práškovú textúru, chuť sviežich hroznových jadierok a je 100% absorbovaný organizmom. Drivina obsahuje rutín, kempferol, kvercetín, resveratrol, katechín, epikatechín, oligomérny proantokyanidín, vitamíny P1, P2, B1, B2, B3, cenné minerály (železo, horčík, meď, zinok, selén, draslík). Pri vonkajšom použití robí pokožku pružnou a vyhladzuje vrásky. Vnútorne pôsobí protizápalovo, stimuluje činnosť mozgu, posilňuje imunitný systém, znižuje cholesterol, zabraňuje ateroskleróze, zvyšuje prietok krvi, znižuje tvorbu histamínu, zmierňuje alergické prejavy, chráni rohovku.

Jeho pravidelná konzumácia napomáha rýchlejšiemu zotaveniu sa z chorôb a zvyšuje fyzickú a duševnú výkonnosť. Odporúčané denné množstvo: 3-5 gramov - zamiešať do jogurtu, smoothies, müsli, horúceho čaju alebo zapekať do chleba. Hoci je veľmi drahý, používa sa aj ako prísada v pekárenskom priemysle.

 

Kontraindikácia

Ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu, neodporúča sa konzumovať produkt. Konzumácia hroznových jadierok sa neodporúča tým, ktorí užívajú lieky na riedenie krvi.

 

Upozornenie

Výrobok nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

 

Skladovanie

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo priameho svetla a vlhkosti!

 

Balenie

60 kapsúl

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu