HerbaDoctor Botanic Fucus kapsuly z morských rias a jablčného octu 60 ks

Kapsula HERBADOCTOR BOTANIC Morská riasa Fucus + jablčný ocot obsahuje plnohodnotné rastlinné extrakty, ktorých účinky prispievajú k správnemu fungovaniu štítnej žľazy a trávenia, ako aj k detoxikácii.

Vypredané
Kód: HD141
Značka: Herba Doctor
€11,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.3 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Kapsula HERBADOCTOR BOTANIC Morská riasa Fucus + jablčný ocot obsahuje plnohodnotné rastlinné extrakty, ktorých účinky prispievajú k správnemu fungovaniu štítnej žľazy a trávenia, ako aj k detoxikácii.

Hnedá riasa Fucus vesiculosus môže obsahovať veľa vitamínov a stopových prvkov, vitamín C, vitamín E, vápnik, horčík, celkovo sa v nej nachádzajú takmer všetky rozpustené minerálne soli a stopové prvky nachádzajúce sa v mori, ale jeho najdôležitejšou aktívnou zložkou je organický jód nachádzajúci sa vo veľkých množstvách, ktorý môže byť nevyhnutný pre syntézu hormónov štítnej žľazy. Dokáže zvýšiť funkciu štítnej žľazy, metabolizmus, a preto môže byť mimoriadne účinným detoxikátorom aj nástrojom na chudnutie.

Jablčný ocot je mimoriadne užitočný pri chudnutí, môže zrýchliť metabolizmus, napomáha tráveniu, pôsobí močopudne, detoxikuje a znižuje chuť do jedla a môže brzdiť ukladanie tukov. Môže obsahovať veľa cenných živín (vápnik, draslík, horčík, sodík, fosfor, kremík, železo, aminokyseliny, enzýmy, almapektín, vitamíny A a C, betakarotén).

Jablčný ocot je dobre známy v ľudovom liečiteľstve a používa sa pri mnohých zdravotných problémoch.
Jablčný ocot môže pravdepodobne posilniť imunitný systém vďaka obsahu vitamínov a minerálov. Svojimi antibakteriálnymi a antivírusovými vlastnosťami dokáže pomôcť v boji proti chrípke, uľaví od bolesti hrdla pri prechladnutí a môže pôsobiť aj antisepticky. Jeho konzumácia môže pomôcť pri spaľovaní tukov a redukcii telesnej hmotnosti. Jeho dlhodobá konzumácia môže zlepšiť trávenie a priaznivo pôsobiť aj pri alergických problémoch. Môže sa použiť aj ako doplnok k detoxikačným kúram.

 

Aké zložky obsahuje?

Ingrediencie v 1 kapsule

 • Fucus prášok - jód                      200 mg
 • Prášok z jablčného octu -           200 mg

jablkový pektín, vitamíny

 

Zloženie

Fucus prášok - jód, prášok z jablčného octu (jablčný pektín, vitamíny).

 

Čo by ste mali vedieť o ingredienciách?

O Fucus prášku

 • Hnedá riasa Fucus vesiculosus môže obsahovať veľa vitamínov a stopových prvkov, vitamín C, vitamín E, vápnik, horčík, vo všeobecnosti sa v nej nachádzajú takmer všetky rozpustené minerálne soli a stopové prvky nachádzajúce sa v mori, ale jeho najdôležitejšou aktívnou zložkou je organický jód nachádzajúci sa vo veľkých množstvách, ktorý môže byť nevyhnutný pre syntézu hormónov štítnej žľazy
 • Dokáže zvýšiť funkciu štítnej žľazy, metabolizmus, a preto môže byť mimoriadne účinným detoxikátorom aj nástrojom na chudnutie.
 • Vďaka obsahu beta-karoténu môže priaznivo podporovať zachovanie zdravia očí - možno ho použiť na zníženie zhoršovania zraku
 • má účinok na posilnenie imunity
 • dokáže chrániť telo pred škodlivými účinkami voľných radikálov a UVB lúčov
 • vďaka svojmu účinku na rozpúšťanie krvných zrazenín a inhibíciu krvných zrazenín môže byť prospešný aj pri nebezpečenstve mozgového infarktu a trombózy
 • Môže byť účinný aj pri problémoch tráviaceho systému – môže pomôcť pri problémoch so zápchou

 

O jablčnom octe

 • Jablčný ocot je mimoriadne užitočný pri diéte, môže zrýchliť metabolizmus, napomáha tráveniu, má diuretický, detoxikačný a chuť do jedla znižujúci účinok a môže brzdiť ukladanie tukov.
 • môže obsahovať veľa cenných živín (vápnik, draslík, horčík, sodík, fosfor, kremík, železo, aminokyseliny, enzýmy, almapektín, vitamíny A a C, betakarotén)
 • jablčný ocot je dobre známy v ľudovom liečiteľstve, používal sa pri mnohých zdravotných problémoch.
 • Hippokrates ho odporúčal pri nádche a kašli a počas morovej epidémie v roku 1348 si taliansky lekár Tommaso Del Garbo umyl ruky a vyplachoval ústa octom, aby sa vyhol infekcii.
 • jablčný ocot vraj dokáže posilniť imunitný systém vďaka obsahu vitamínov a minerálov.
 • Svojimi antibakteriálnymi a antivírusovými vlastnosťami dokáže pomôcť v boji proti chrípke, uľaví od bolesti hrdla pri prechladnutí a môže pôsobiť aj antisepticky.
 • Jeho konzumácia môže pomôcť pri spaľovaní tukov a redukcii telesnej hmotnosti.
 • dlhodobá konzumácia môže zlepšiť trávenie
 • môže priaznivo pôsobiť aj pri alergických problémoch.
 • možno ho použiť aj ako doplnok k detoxikačným kúram

 

Návod na použitie

1-2 kapsuly počas jedla.

 

Kontraindikácia

Ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu, neodporúča sa konzumovať produkt.

 

Upozornenie

Výrobok nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

 

Skladovanie

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo priameho svetla a vlhkosti!

 

Balenie

60 ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu