HerbaDoctor BOTANIC Harpagofyt ležatý kapsuly 60 ks

Ľudové liečiteľstvo pozná blahodarné účinky čertovho pazúra už oddávna. Účinné látky rastliny môžu pôsobiť protizápalovo, tíšiť artritídu a reumatické bolesti, čím zlepšujú pohyblivosť kĺbov. Vďaka vysokému obsahu horčín dokáže podporovať trávenie.

Vypredané
Kód: HD179
Značka: Herba Doctor
€14,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.3 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Ľudové liečiteľstvo pozná blahodarné účinky Harpagofyt ležatého už oddávna. Účinné látky rastliny môžu pôsobiť protizápalovo, tíšiť artritídu a reumatické bolesti, čím zlepšujú pohyblivosť kĺbov. Vďaka vysokému obsahu horčín dokáže podporovať trávenie.

 

Ingrediencie v 1 kapsule

  • Oleum maydis 200 mg (olej z kukuričných klíčkov)
  • Harpagophytum procumbens 200 mg (Harpagofyt ležatý)
  • Cera flava 10 mg

 

Priaznivé účinky zložiek

Oleum maydis (olej z kukuričných klíčkov): Olej z kukuričných klíčkov môže pri samotnej konzumácii pôsobiť predovšetkým močopudne a protizápalovo a môže tiež pomôcť pri liečbe cystitídy, reumatizmu a dny. Olej z kukuričných klíčkov lisovaný za studena obsahuje esenciálne mastné kyseliny, ktoré môžu zvýšiť duševnú a fyzickú silu a majú stimulačný účinok. Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam vyživujúcim pokožku je možné ho použiť na starostlivosť o pokožku aj vlasy.

Harpagophytum procumbens (Harpagofyt ležatý): Harpagophytum procumbens môže mať aj bolesť a horúčku uľavujúce, tráviace, ako aj močopudné účinky. Predovšetkým môže poskytnúť riešenie pri bolestiach chrbta, pásu a kĺbov.

 

Odporúčanie dávkovania

Pre dospelých 2 x 1-2 kapsuly denne, ráno a napoludnie. Odporúča sa užívať kúru po dobu 4 týždňov, ktorú možno po 1-týždňovej prestávke zopakovať. Ak je to možné, prehltnite po jedle veľké množstvo tekutiny bez žuvania.

 

Kontraindikácia

Jeho vedľajšie účinky sa zvyčajne môžu vyskytnúť vo veľmi malom počte a tie sú tiež vo forme príznakov žalúdočnej nevoľnosti, ako je vracanie a hnačka. Harpagofyt ležatý by sa nemal používať počas tehotenstva, dojčenia, dvanástnikových a žalúdočných vredov. Ľuďom trpiacim na žlčníkové kamene sa odporúča užívať len pod lekárskym dohľadom! Môže mať účinok na riedenie krvi!

 

Upozornenie

Výrobok nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

 

Skladovanie

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo priameho svetla a vlhkosti!

 

Balenie

60 kapsúl

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu