HerbaDoctor Botanic Novozélandská zelená mušľa Comlex kapsuly 60 ks

Vďaka starostlivo vybraným zložkám kapsuly BOTANIC Novozélandská zelená mušľa Comlex dokáže vnútorne poskytnúť riešenie problémov pohybového aparátu, ako je opotrebovanie chrupaviek, kĺbové problémy, zápaly a športové zranenia.

Vypredané
Kód: HD212
Značka: Herba Doctor
€25,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.3 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Vďaka starostlivo vybraným zložkám kapsuly BOTANIC Novozélandská zelená mušľa Comlex dokáže vnútorne poskytnúť riešenie problémov pohybového aparátu, ako je opotrebovanie chrupaviek, kĺbové problémy, zápaly a športové zranenia.

 

Aké účinky môže mať?

  • Vďaka výťažku z novozélandských mušlí môže pomôcť pri astmatických ťažkostiach
  • Môže pomôcť pri ľahšej regenerácii pri artróze, opotrebovaní, športových úrazoch.
  • Vďaka obsahu alfa-tokoferolu môže znížiť riziko kardiovaskulárnych ochorení.
  • Obsah kyseliny askorbovej môže prispieť k správnej funkcii kostí, kĺbov, imunitného systému, ako aj k ľahšiemu hojeniu rán.
  • Obsah prasličky môže pomôcť odstrániť artritídu

 

Aké zložky obsahuje?

Zloženie Množstvo/kapsula Aktívna účinná látka Aktívna účinná zložka/kapsula RDA %
 Extrakt z novozélandskej    zelenej mušle 10:1 230 mg glukózaminoglykán 44 mg NA
 Kyselina askorbová 80 mg Vitamín C 80 mg

100

 Kapsula 80 mg - - -
 Praslička roľná 32 mg kyselina kremičitá, kremík 6,2 mg NA
 Šípka 30 mg stopové prvky 0,8 mg NA
 List ostružiny černicovej 30 mg kyselina galová, kyselina elagová 1,2 mg NA
 Alfa-tokoferol 12 mg vitamín E 12 mg 100
 Citrát mangánu 6,6 mg mangán 2 mg 100

 

Aké účinky môžu mať zložky?

Extrakt z novozélandskej zelenej mušle: Novozélandská zelená mušľa sa používa na liečbu astmy, artritídy, bolesti svalov vyvolanej cvičením, poruchy pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) a mnohých ďalších stavov.

Kyselina askorbová: Vitamín C, tiež známy ako kyselina askorbová, je nevyhnutný pre rast, vývoj a opravu všetkých telesných tkanív. Podieľa sa na mnohých telesných funkciách, vrátane tvorby kolagénu, vstrebávania železa, správnej funkcie imunitného systému, hojenia rán a udržiavania chrupaviek, kostí a zubov.

Alfa-tokoferol: Alfa-tokoferol je forma vitamínu E používaná v doplnkoch stravy. Na základe výskumu môže vitamín E predchádzať kardiovaskulárnym ochoreniam, neurodegeneratívnym ochoreniam, makulárnej degenerácii a rakovine.

Praslička roľná: Praslička roľná má tiež dlhú históriu v liečbe bolestí kĺbov. Medzi jeho známe účinné látky patrí kyselina kremičitá, flavonoidy, kyseliny poové, dikarboxylové kyseliny, soli mangánu, alkaloidy (palustrín, nikotín), chlorid draselný, chlorid hlinitý, saponíny (ekvisetonín), organické kyseliny (kyselina akonová, kyselina šťaveľová, kyselina jablčná), ester kyseliny kávovej a tuk. V ľudovom liečiteľstve sa táto rastlina tešila veľkej úcte už v staroveku najmä pre jej hemostatický účinok. Odporúča sa však aj pri problémoch s obličkami a močovým mechúrom, dýchacích ťažkostiach, nervovej slabosti, depresiách a ani by ste si to nemysleli, no okrem nich má aj mnoho ďalších priaznivých účinkov.

Šípka: Pre svoje účinky sa šípka oddávna využíva v tradičnej medicíne. Asi 129 chemických zlúčenín bolo izolovaných a identifikovaných zo šípok. Toto ovocie obsahuje niektoré hlavné aktívne zložky, ako sú flavonoidy, taníny, antokyanín, fenolové zlúčeniny, mastné oleje, organické kyseliny a anorganické zlúčeniny. Vedecké štúdie naznačili niekoľko farmakologických účinkov šípky, vrátane antioxidačných, protizápalových, proti obezite, protirakovinových, hepatoprotektívnych, nefroprotektívnych, kardioprotektívnych, anti-agingových, anti-H. pylori, neuroprotektívnych a antinociceptívnych účinkov. Konkrétne sa uvádza, že šípkový prášok a extrakt majú terapeutické účinky na artritídu.

List ostružiny černicovej: Z hľadiska účinkov má list černice výborný antioxidačný, protizápalový a antimikrobiálny účinok.

 

Odporúčané dávkovanie

Odporúča sa užívať 1 kapsulu denne.

 

Kontraindikácia

V prípade alergie na niektorú zložku sa konzumácia produktu neodporúča!

 

Upozornenie!

Výrobok nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

 

Skladovanie

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo priameho svetla a vlhkosti!

 

Balenie

60 ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu