HerbaDoctor Botanic Peruánska Diatomická Kapsula 60ks

Kremelina peruánska je mimoriadne bohatá na prírodné minerály, hlavne oxid kremičitý, ale obsahuje aj horčík, vápnik, sodík, železo a množstvo stopových prvkov, napr. titán, bór, mangán, meď, zirkón. Môže veľmi pomôcť pri prečisťovaní čriev a lymfatického systému, obnove trávenia a látkovej výmeny, a tak môže priaznivo pôsobiť na imunitný systém. Dokáže výrazne zlepšiť stav šliach, kĺbov, kostí a iných spojivových tkanív. Môže prospieť aj pokožke, zubom, nechtom a vlasom.

Vypredané
Kód: HD140
Značka: Herba Doctor
€17,95
Kategória: Čínske huby
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.018 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Kremelina peruánska je mimoriadne bohatá na prírodné minerály, hlavne oxid kremičitý, ale obsahuje aj horčík, vápnik, sodík, železo a množstvo stopových prvkov, napr. titán, bór, mangán, meď, zirkón.
Môže veľmi pomôcť pri prečisťovaní čriev a lymfatického systému, obnove trávenia a látkovej výmeny, a tak môže priaznivo pôsobiť na imunitný systém. Dokáže výrazne zlepšiť stav šliach, kĺbov, kostí a iných spojivových tkanív. Môže prospieť aj pokožke, zubom, nechtom a vlasom.

 

Ingrediencie

Peruánska kremelina (oxid kremičitý, oxid horečnatý, oxid vápenatý), kyselina L-askorbová, rybí olej, kurkuma, d-alfa-tokoferol, ubichinón, ganoderma, vitamín D.

 

Ingrediencie v 1 kapsule

Oxid vápenatý 250 mg
Oxid horečnatý 93 mg
Kyselina askorbová (vitamín C) 80 mg
Rybí olej v prášku 40 mg
Kurkuma 15 mg
Alfa-tokoferol 12 mg
Ubichinón (Q10) 10 mg
Ganoderma 10 mg
Vitamín D 5 mg

 

Oxid kremičitý môže mať silnú schopnosť viazať vodu, a preto má priaznivý vplyv na elasticitu pokožky. Pretože naše telo veľmi potrebuje kremík na udržanie tvorby kostí a pružnosti kĺbovej chrupavky, je potrebné ho neustále dopĺňať. V dôsledku pravidelnej konzumácie sa rozštiepené vlasy stanú silnejšími a bohatšími a ochabnutá pokožka sa môže stať mladistvou a napnutou.

Kyselina L-askorbová (vitamín C): môže prispieť k zdravému fungovaniu imunitného systému, zvýšiť funkciu bielych krviniek, ktoré dokážu pôsobiť proti patogénom, ktoré napádajú naše telo.

Rybí olej: pravidelné používanie môže spomaliť kalcifikáciu ciev (ateroskleróza v dôsledku vysokého krvného tuku alebo cukrovky v starobe) a znížiť abnormálnu zrážanlivosť krvi, čím sa stáva dôležitým faktorom pri prevencii trombózy a srdcového infarktu.

Kurkuma: Má protizápalový účinok, takže môže byť schopná zmierniť rozsah chronických ťažkostí. Okrem toho dokáže znížiť množstvo voľných radikálov, ktoré môžu chrániť vaše bunky pred poškodením.

D-alfa-tokoferol (vitamín E): antioxidačný vitamín, môže chrániť pred škodlivými účinkami voľných radikálov, môže pomôcť spomaľovať proces starnutia.

Ubichinón (Q10): Množstvo koenzýmu Q10 s vekom prirodzene klesá, preto je dôležité venovať zvýšenú pozornosť jeho náhrade vo vyššom veku. Všeobecne sa odporúča, ak trpíte srdcovým zlyhávaním, infarktom myokardu, vysokým krvným tlakom alebo arytmiami. Hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní zdravia vašich zubov a ďasien, ale môže chrániť vaše nervy a pomáha predchádzať dokonca rakovine a rôznym srdcovým ochoreniam. Nie náhodou sa o ňom hovorí ako o všelieku, keďže dokáže zvýšiť vytrvalosť, pomôcť pri chudnutí a vďaka antioxidačnému účinku aj spomaliť proces starnutia.

Ganoderma (Lesklokôrovka obyčajná): Na základe predchádzajúcich výskumov môže byť extrakt z Ganoderma lucidum účinný v boji proti rôznym vírusom. Ak je už niekto infikovaný, konzumácia tohto hubového extraktu môže na základe pozorovaní znížiť závažnosť ochorenia a počet komplikácií. V ľudovom liečiteľstve sa najviac využíva na liečbu onkologických pacientov, srdcových pacientov a pacientov so zápalmi dýchacích ciest.

Vitamín D: Postupom časutelo produkuje znížené množstvo vitamínu D, preto je obzvlášť dôležité ho v starobe dopĺňať. Vitamín D môže výrazne pomôcť pri fungovaní imunitného systému, takže môže podporovať aj obranyschopnosť organizmu. Môže pomôcť začleniť vápnik do kostí a zubov, čím reguluje hladinu vápnika v tele. Môže pomôcť predchádzať rôznym druhom rakoviny (rakovina prsníka, prostaty, hrubého čreva), skleróze multiplex, vysokému krvnému tlaku a infarktu.

 

Návod na použitie

Odporúča sa užívať 1 kapsulu denne s jedlom alebo po jedle

 

Kontraindikácia

Konzumácia prípravku sa neodporúča pri alergii na niektorú zo zložiek!

 

Upozornenie

Výrobok nie je náhradou zmiešanej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Oplatí sa aplikovať ako kúru, s 2-3 mesiacmi vynechania!

 

Skladovanie

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo priameho svetla a vlhkosti!

 

Balenie

60 ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu