HerbaDoctor Botanic Pľúc Complex kapsuly 60 ks

Kapsula BOTANIC Pľúc Complex môže obsahovať všetky potrebné bylinné extrakty, ktoré môžu prispieť ku komplexnej a účinnej ochrane pľúc. Vďaka bohatému obsahu účinných látok v prípravku môže byť účinný pri ochoreniach dýchacích ciest, ako je zápal pľúc, bronchitída a astmatické ťažkosti.

Vypredané
Kód: HD214
Značka: Herba Doctor
€25,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.3 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Kapsula BOTANIC Pľúc Complex môže obsahovať všetky potrebné bylinné extrakty, ktoré môžu prispieť ku komplexnej a účinnej ochrane pľúc. Vďaka bohatému obsahu účinných látok v prípravku môže byť účinný pri ochoreniach dýchacích ciest, ako je zápal pľúc, bronchitída a astmatické ťažkosti.

 

Aké môže mať účinky a v akých prípadoch sa dá použiť?

  • môže pomôcť pri problémoch s dýchaním
  • môže poskytnúť riešenie pri dusivých a astmatických problémoch
  • môže pomôcť Vám ľahšie dýchať
  • môže mať antitusický účinok
  • môže zmierniť alebo dokonca odstrániť chronické pľúcne problémy
  • má účinok na posilnenie imunity
  • môže mať zoštíhľujúci účinok

 

Aké zložky obsahuje?

Zloženie Latinské názvy ingrediencií Množstvo/kapsula Aktívna účinná látka RDA %
Pľúcnik lekársky Pulmonaria off. 180 mg kyselina kremičitá, alantoín NA
Citrát zinočnatý Zincumcitrate 87,8 mg Zinok 100
Kyselina L-askorbová Ascorbinacid 80 mg Vitamín C 100
Kapsula Capsule 80 mg - -
Jablčník obyčajný Marrobium vulgare 20 mg marrubín NA
D-alfa tokoferol a-tokoferol 12 mg Vitamín E 100
Zázvor Zingiber offcinale 10 mg gingerol NA
Podbeľ Tussilagó farfara 10 mg pyrolizidínové alkaloidy NA
Extrakt z hroznových jadierok Vitis semen extr 5 mg bioflavonoly NA
Koenzým Q10 Coenzyme Q 10 5 mg ubichinón NA
Pyridoxín Piridoxin 1,4 mg Vitamín B6 100
Retinol Retinol 800 µg Vitamín A 100
Vitamín D Kolekaciferol 5 µg Vitamín D 100
Aké účinky môžu mať zložky?

Pľúcnik lekársky: Pľúcnik možno často použiť na liečbu dýchacích ťažkostí, žalúdočných a črevných ochorení a problémov s obličkami a močovými cestami. Pľúcnik sa tiež často používa v liekoch proti kašľu, na zmiernenie zadržiavania tekutín a na liečbu pľúcnych ochorení, ako je tuberkulóza.

Citrát zinočnatý: Zohráva rozhodujúcu úlohu pri správnom fungovaní buniek, môže priaznivo ovplyvňovať hladinu inzulínu, môže poskytovať ochranu pred škodlivými účinkami kovov nahromadených v tele, podporuje imunitný systém a jeho obranyschopnosť a dokonca dokáže pomáha pri niektorých kožných problémoch.

Kyselina L-askorbová: Vitamín C, tiež známy ako kyselina askorbová, je nevyhnutný pre rast, vývoj a opravu všetkých telesných tkanív. Podieľa sa na mnohých telesných funkciách, vrátane tvorby kolagénu, vstrebávania železa, správnej funkcie imunitného systému, hojenia rán a udržiavania chrupaviek, kostí a zubov.

Senovka grécka: Používa sa najmä pre svoje antioxidačné, pečeňové ochranné, antiproliferatívne, protizápalové, antidiabetické a antimikrobiálne účinky.

Alfa-tokoferol: Alfa-tokoferol je forma vitamínu E používaná v doplnkoch stravy. Na základe výskumu môže vitamín E predchádzať kardiovaskulárnym ochoreniam, neurodegeneratívnym ochoreniam, makulárnej degenerácii a rakovine.

Zázvor: Pokiaľ ide o jeho liečivé vlastnosti, zázvor môže pomôcť pri nevoľnosti, artritíde a úľave od bolesti a ukázalo sa, že zahrnutie zázvoru alebo zázvorových extraktov do doplnkov stravy môže poskytnúť cennú ochranu pred cukrovkou, srdcovými a pečeňovými chorobami.

Martilapu: Známa ako životne dôležitá ľudová medicína, Martilapu (Tussilago farfara) sa už dlho používa na liečbu rôznych respiračných ochorení a od staroveku sa konzumuje ako zelenina v mnohých častiach sveta.

Extrakt z hroznových semien: Hroznové semená obsahujú vlákninu, bielkoviny, oleje, triesloviny a veľké množstvo antioxidantov, ako je vitamín E, flavonoidy, kyselina linolénová a polyfenoly. Najdôležitejšie z nich sú oligomérne proantokyanidíny (OPC), ktoré sú dvadsaťkrát silnejšími antioxidantmi ako vitamín C, a resveratrol, ktorý spomaľuje starnutie, zlepšuje funkciu mozgu a chráni cievy.

Koenzým Q10: Q10 je enzým s vlastnosťami podobnými vitamínu, ktorý je životne dôležitý v nespočetných fyziologických procesoch. Telo si ho samo dokáže vyrobiť, no od 25. roku sa ho produkuje čoraz menej. Táto látka už v malom množstve poskytuje veľmi účinnú pomoc pre harmonické fungovanie organizmu, keďže je nevyhnutná pre tvorbu energie buniek. Okrem toho ako antioxidant viaže voľné radikály spôsobené poškodením životného prostredia, chemikáliami a stresom, čím chráni spotrebiteľa pred nespočetnými chorobami, malígnymi procesmi a predčasným starnutím. Koenzým Q10 sa nachádza v najvyššej koncentrácii v orgánoch s najväčšou potrebou energie – v srdci, pečeni a obličkách. Jeho doplnením neznižujeme prirodzenú produkciu Q10 v tele a jeho užívanie vo vysokých dávkach nie je škodlivé, takže jeho užívanie nespôsobí problémy v bežných procesoch.

Retinol: Vitamín A (all-trans-retinol) je mikroživina rozpustná v tukoch, ktorá spolu so svojimi prírodnými derivátmi a syntetickými analógmi tvorí skupinu retinoidov. Dostatočný príjem vitamínu A je nevyhnutný pre skorý vývoj pľúc, tvorbu alveol a udržanie a regeneráciu tkanív.

Vitamín D: Naše telo si možno dokáže pod vplyvom slnečného žiarenia vytvárať vitamín D samostatne, no pri jeho nedostatku je mimoriadne dôležité dopĺňať ho doplnkami stravy pre dostatočnú imunitnú ochranu. Vďaka tomu môže byť naše telo oveľa odolnejšie voči vírusom a baktériám.

 

Kontraindikácia

V prípade alergie na niektorú zložku sa konzumácia produktu neodporúča!

 

Upozornenie

Výrobok nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

 

Skladovanie

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo priameho svetla a vlhkosti!

 

Balenie

60 ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu