HerbaDoctor BOTANIC Rakytníkový olej kapsuly 60 ks

Olej zo semien rakytníka sa používa už tisíce rokov v ajurvédskej aj tradičnej čínskej medicíne. Vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálov a antioxidantov má vynikajúci účinok na posilnenie imunity. Podporuje zdravie pečene a srdca a môže chrániť pred cukrovkou.

Vypredané
Kód: HD207
Značka: Herba Doctor
€15,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.3 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Olej zo semien rakytníka sa používa už tisíce rokov v ajurvédskej aj tradičnej čínskej medicíne. Vďaka vysokému obsahu vitamínov, minerálov a antioxidantov má vynikajúci účinok na posilnenie imunity. Podporuje zdravie pečene a srdca a môže chrániť pred cukrovkou.

 

V akých prípadoch sa dá použiť a aké sú účinky kapsuly Rakytníkový olej?

  • Vďaka obsahu vitamínu E môže mať silný antioxidačný účinok, ktorý môže pomôcť zbaviť sa škodlivých účinkov voľných radikálov na zdravie.
  • V prípade nádchy a zimnice je rakytník označovaný aj ako takzvaná „zimná medicína“, keďže je výborný nielen pri chorobách, ale vďaka vysokému obsahu vitamínu C aj ako prevencia.
  • Pri operáciách, celkovej slabosti a infekčných ochoreniach môže pomôcť pri ľahšej rekonvalescencii
  • Vynikajúca môže byť aj pre alergikov, keďže dokáže uľaviť od nepríjemných symptómov v alergických prípadoch, akými sú napr. senná nádcha
  • Môže mať aj účinok na rozpúšťanie tukov, takže môže byť obľúbeným doplnkom stravy pre tých, ktorí držia diétu
  • Môže mať pečeňový regeneračný účinok, ktorý môže pomôcť prečistiť a zregenerovať pečeň pri nadmernej konzumácii alkoholu alebo pri abstinenčných príznakoch

 

Aké zložky obsahuje kapsula Rakytníkový olej?

INGREDIENCIE V 1 KAPSULE

  • Bio-rakytníkový olej: 300 mg
  • Včelí vosk: 5 mg

 

Ako užívať kapsulu s rakytníkovým olejom?

Odporúča sa užívať 1-2 kapsuly denne počas jedla alebo po jedle

 

Čo ešte treba vedieť o rakytníkovom oleji?

Rakytníkový olej sa získava z plodov a semien rakytníka. Rastlina obsahuje veľké množstvo účinných látok, ktorých vlastnosti sa úspešne využívajú v kozmetickom priemysle a medicíne. Cenné látky nachádzajúce sa v rakytníkovom oleji hrajú dôležitú úlohu pri správnom fungovaní ľudského organizmu a dodávajú pokožke krásny a zdravý vzhľad. Vyvážené zloženie mastných kyselín dáva oleju množstvo alebo rad vitamínov, a preto sa často používa v kozmetických výrobkoch na starostlivosť o suchú, šupinatú alebo rýchlo starnúcu pokožku. Okrem toho jeho jedinečné nenasýtené mastné kyseliny, ako je kyselina palmitolejová (omega-7) a kyselina gama-linolénová (omega-6), poskytujú rakytníkovému oleju regeneračné a obnovujúce vlastnosti pokožky. Rakytníkový olej zlepšuje krvný obeh, podporuje okysličenie pokožky, odstraňuje prebytočné toxíny z tela a ľahko preniká do epitelu. Keďže kyselina gama-linolénová sa vo vnútri pokožky premieňa na prostaglandíny, rakytníkový olej chráni pred infekciami, predchádza alergiám, odstraňuje zápaly a spomaľuje proces starnutia. S takmer 200 vlastnosťami je rakytníkový olej cenným doplnkom produktov starostlivosti o zdravie a krásu.

 

Upozornenie

Výrobok nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

 

Skladovanie

Malo by sa uchovávať na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu priameho svetla a vlhkosti.

 

Balenie

50 ks

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu