HerbaDoctor BOTANIC Taurín kapsuly 30 ks

Výskumy potvrdzujú, že tauín môže mať mnoho priaznivých účinkov na naše telo. Okrem iného upokojuje nervový systém, dokáže znížiť úzkosť, zlepšiť kvalitu spánku a zároveň zabezpečiť mladistvú aktivitu. Môže pomôcť znížiť kardiovaskulárne ochorenia a podporiť spaľovanie tukov.

Skladom
Kód: HD178
Značka: Herba Doctor
€13,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.2 kg

Výskumy potvrdzujú, že tauín môže mať mnoho priaznivých účinkov na naše telo. Okrem iného upokojuje nervový systém, dokáže znížiť úzkosť, zlepšiť kvalitu spánku a zároveň zabezpečiť mladistvú aktivitu. Môže pomôcť znížiť kardiovaskulárne ochorenia a podporiť spaľovanie tukov.

 

Ingrediencie v 1 kapsule

Kyselina 2-aminoetánsulfónová 200 mg (Taurín)

 

Priaznivé účinky zložiek

Kyselina 2-aminoetánsulfónová (Taurín): Taurín alebo kyselina 2-aminoetánsulfónová je typ aminokyseliny, ktorá sa nachádza v tele a je považovaná za esenciálnu aminokyselinu pre srdce, sietnicu, kostrové svaly, mozog a imunitné bunky. Taurín môže pomôcť znížiť riziko srdcových ochorení, znížiť krvný tlak a znížiť zápal. Môže priaznivo pôsobiť proti srdcovým chorobám a predchádzať tvorbe tukových plakov v tepnách. Taurín môže byť účinným riešením v boji proti akútnemu zápalu. Antioxidačná úloha taurínu môže tiež výrazne pomôcť chrániť náš imunitný systém. Môže byť účinný aj proti baktériám, plesniam, vírusom a parazitom.

Taurín môže mať aj mnohé výhody z hľadiska športového výkonu. Počas výskumu sa zistilo, že taurín odstraňuje „odpad“ vznikajúci pri cvičení, ktorý vedie k vyčerpaniu a spôsobuje spaľovanie svalov. Môže tiež chrániť svaly pred poškodením buniek a oxidačným stresom. Navyše môže tiež zvýšiť spaľovanie tukov počas cvičenia. Okrem týchto výkonnostných výhod môže taurín podporovať chudnutie tým, že zvyšuje telesné využitie tuku ako paliva.

Môže poskytnúť riešenie aj v prípade mnohých iných ochorení, napríklad pri stroke, ktorá vzniká zníženým prietokom krvi do mozgu v dôsledku nedostatku kyslíka, sa z mozgových buniek uvoľňuje taurín. Suplementácia taurínu môže pomôcť obnoviť hladiny taurínu v mozgu počas a po stroke a chrániť neuróny v mozgu pred ďalším poškodením. Štúdie ukazujú, že taurín môže prispieť k regenerácii mozgových buniek, čo môže byť užitočné pri liečbe neurodegeneratívnych stavov, ako je Parkinsonova choroba. Je zaujímavé, že výskumy ukazujú, že ľudia s Parkinsonovou chorobou mali pravdepodobne nižšie hladiny taurínu ako kontrolná skupina.

 

Odporúčanie dávkovania

2 x 1 kapsula počas jedla

 

Upozornenie

Výrobok nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčané denné množstvo! Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

 

Skladovanie

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo priameho svetla a vlhkosti!

 

Balenie

30 kapsúl

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu