HerbaDoctor Botanic Želatínové kapsuly 60 ks

Jedlá kvalitná želatína vyrobená z hovädzieho dobytka.Na základe skúseností ľudového liečiteľstva je možné želatínu použiť aj na ochranu zdravia kĺbov a chrupaviek. Želatína môže mať podľa literatúry aj povzbudzujúci a stimulačný účinok na vlasy a nechty.

Vypredané
Kód: HD181
Značka: Herba Doctor
€11,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.3 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Jedlá kvalitná želatína vyrobená z hovädzieho dobytka. Na základe skúseností ľudového liečiteľstva je možné želatínu použiť aj na ochranu zdravia kĺbov a chrupaviek. Želatína môže mať podľa literatúry aj povzbudzujúci a stimulačný účinok na vlasy a nechty.

 

Odporúčanie dávkovania

Odporúčaná denná dávka sú 2-3 kapsuly


Ingrediencie v 1 kapsule


  • drivina želatína 230 mg
  • kapsula 70 mg

 

Riešením môže byť želatína

Bolesti kĺbov sú konkrétne staré ako ľudstvo samo, preto už veľmi skoro vznikli alternatívy a iné možnosti na zmiernenie problémov. Už veľmi skoro, v 12. storočí, ľudstvo, presnejšie Huldegard Bingen, zistilo, že želatína, alebo takmer akýkoľvek prípravok obsahujúci želatínu, má za následok výrazné zlepšenie proti ťažkostiam, ktoré spôsobujú problémy s kĺbmi. Teda po tom, čo sa želatína po stáročia používala ako prírodný rastový prostriedok na vlasy a nechty, onedlho bola považovaná aj za jeden z najlepších liekov na kĺbové ťažkosti, ktorý navyše dokáže zázraky nielen zvonka, ale aj vnútorne.

Želatínu je možné bez obáv konzumovať a tráviť aj vo väčšom množstve, keďže v súčasnosti dostupná verzia je vyrobená zo zvieracích kostí, teda obsahuje veľa vápnika a kolagénu, ktorými možno udusiť hlavnú príčinu kĺbových problémov či bolestivého opotrebovania chrupaviek. Vo väčšine prípadov je to vždy príčina problému a želatína je schopná obnoviť elasticitu chrupavky a zastaviť ďalšie opotrebovanie, čím sa každodenný život opäť stane obývateľným.

 

Upozornenie

Výrobok nenahrádza zmiešanú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčanú dennú spotrebu Uchovávajte mimo dosahu detí!

 

Balenie

60 kapsúl

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu