HerbaDoctor CeraCICA umývací krém 200 ml

Extra jemný umývací krém, určený pre citlivú pokožku. Vďaka svojej krémovo jemnej pene je vhodný na čistenie tváre aj tela. Aby sme podporili ochrannú vrstvu a zabránili vysušovaniu, pridali sme špeciálnu zmes ceramidov, ktoré sú dôležité pre pokožku.

Vypredané
Kód: HD173
Značka: Herba Doctor
€17,95
Kategória: Starostlivosť o ruky a nohy
Hmotnosť: 0.2 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Extra jemný umývací krém, určený pre citlivú pokožku. Vďaka svojej krémovo jemnej pene je vhodný na čistenie tváre aj tela. Aby sme podporili ochrannú vrstvu a zabránili vysušovaniu, pridali sme špeciálnu zmes ceramidov, ktoré sú dôležité pre pokožku. Obohatili sme ju o prírodný Centella asiatica – „mačací“ extrakt, keďže má výskumom overený protizápalový účinok. Aby sme prenikli hlbšie do účinných látok, ozvláštnili sme tento produkt vhodný na každodenné použitie koloidom zlata, striebra a medi.

 

Hlavné účinné látky

Ceramidy, Centella asiatica, koloid zlata, striebra a medi

 

Použite

Používajte ho aspoň dvakrát denne na tvár, ruky a suché oblasti tela.

 

Upozornenie

Keďže naše produkty majú extrémne vysoký obsah účinných látok, môže sa vyskytnúť individuálna citlivosť. Vykonajte kožný test na vnútornom ohybe lakťa, ak nepociťujete citlivosť, aplikujte ho niekoľkokrát denne na požadovaný povrch pokožky a jemne vmasírujte do pokožky. Len na vonkajšie použitie! Zabráňte vniknutiu do očí, slizníc alebo otvorených rán!

Ak pociťujete počiatočnú citlivosť, skúste ho použiť niekoľkokrát zriedený a rozmiešaný do krému. V prípade akejkoľvek ďalšej precitlivenosti sa má užívanie ihneď prerušiť,

 

Balenie

200 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu