HerbaDoctor Citrónový olej 10 ml

Citrónový olej je jedným z najlepších a najúčinnejších osviežovačov vzduchu a esenciálnych olejov na osviežovanie vzduchu. Okrem toho sa stal známy pre svoje baktericídne a imunitu posilňujúce účinky. Jeho vôňa má osviežujúci a povzbudzujúci účinok na pohodu.

Vypredané
Kód: HD114
Značka: Herba Doctor
€10,95
Kategória: Aromaterapia
Hmotnosť: 0.01 kg

Citrónový olej je jedným z najlepších a najúčinnejších osviežovačov vzduchu a esenciálnych olejov na osviežovanie vzduchu. Okrem toho sa stal známy pre svoje baktericídne a imunitu posilňujúce účinky. Jeho vôňa má osviežujúci a povzbudzujúci účinok na pohodu. Medzi jeho hlavné vlastnosti patria antiseptické, upokojujúce, detoxikačné, diuretické, tonizujúce a odmasťujúce účinky. Môže byť jedným z Vašich obľúbených éterických olejov nielen pre blahodarné účinky na zdravie, ale výborne sa dá využiť aj v domácnosti. Olej prémiovej kvality!

 

Aké účinky môže mať citrónový olej?

  • pri infekčných ochoreniach a ochoreniach dýchacích ciest môže pôsobiť dezinfekčne a hojivo – v takýchto prípadoch môže odparovanie citrónového oleja a jeho vdychovanie vyčistiť dýchacie cesty a napomôcť rýchlejšiemu hojeniu
  • v prípade dny, reumatizmu, artritídy
  • pre svoje odmasťovacie a dezinfekčné účinky sa výborne hodí aj v domácnosti (napr. na čistenie)
  • môže pomôcť zvýšiť koncentráciu a pozornosť
  • vzduch môžete osviežiť a dezinfikovať odparovaním
  • možno použiť aj ako masážny olej - napr. na uvoľnenie svalov po športe
  • možno použiť aj ako osviežujúci aromatický kúpeľ - pár kvapiek rozmiešajte v mlieku a pridajte do vody do kúpeľa
  • môže byť účinný aj proti lupinám - pridaním 1-2 kvapiek citrónového oleja do nášho šampónu účinne odstránite a predídete lupinám na pokožke hlavy
  • citrónový olej vtieraný do pokožky môže mať povzbudzujúci, spevňujúci, posilňujúci a čistiaci účinok na pleť - Odporúča sa predovšetkým na mastnú, nečistú pleť a na liečbu akné.
  • obsahuje prirodzene sa vyskytujúce farbivá, vysoký obsah účinných látok a bioflavonoidov - vďaka tomu dokáže pipeta ľahko zachytiť svoju farbu

 

Návod na použitie

Zvonka: Citrónový olej možno použiť neriedený pri kožných problémoch, cielene na problémové partie, alebo ako spevňovač, pri dne či reumatických ťažkostiach. Zriedený ako aromatický kúpeľ, v šampóne na ošetrenie pokožky hlavy proti lupinám alebo na čistenie domácnosti. Odparuje sa na čistenie vzduchu a posilnenie imunitného systému.

Upozornenie! Navonok! Nedotýkajte sa očí, vnútorných uší alebo citlivých oblastí! Neprekračujte odporúčané denné množstvo. V prípade precitlivenosti na účinné látky je nutné užívanie prípravku ihneď prerušiť! Nadmerné používanie môže tiež spôsobiť kožnú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Môže spôsobiť fotosenzitivitu, preto by ste sa mali vyhýbať slnečnému žiareniu 12 hodín po použití, alebo sa dôrazne odporúča použitie opaľovacieho krému!

 

Balenie

10 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu