HerbaDoctor Horčíkový sprej 250 ml

Horčíkový sprej HerbaDoctor obsahuje najčistejší horčíkový olej, ktorý pochádza z dna starovekého 2000 metrov hlbokého a 250 miliónov rokov starého Zechsteinského mora. Transdermálny horčík, ktorý sa absorbuje cez kožu, sa okamžite dostane do krvného obehu, obíde tráviaci systém a v krátkom čase priamo prenikne do buniek a tam môže byť okamžite využitý.

Skladom
Kód: HD068
Značka: Herba Doctor
€17,95
Kategória: Liečivá kozmetika a pomôcky
Hmotnosť: 0.25 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Herbadoctor horčíkový sprej

Horčíkový sprej HerbaDoctor obsahuje najčistejší horčíkový olej, ktorý pochádza z dna starovekého 2000 metrov hlbokého a 250 miliónov rokov starého Zechsteinského mora. Transdermálny horčík, ktorý sa absorbuje cez kožu, sa okamžite dostane do krvného obehu, obíde tráviaci systém a v krátkom čase priamo prenikne do buniek a tam môže byť okamžite využitý. Vďaka obsahu starodávneho magnéziového koncentrátu má všetky pozitívne fyziologické účinky horčíka. Horčíkový sprej Herbadoctor podporuje vstrebávanie vápnika v tele, takže môže podporovať normálnu činnosť svalov a napomáhať regenerácii kĺbov a svalov. Môže byť rýchlou pomocou pri kŕčoch, ale môže pomôcť aj pri relaxácii.

Horčík je životne dôležitý minerálny prvok, podieľa sa na viac ako 325 enzýmových reakciách v ľudskom tele. Doplnky horčíka zlepšujú krvný tlak a stav cievneho systému, napomáhajú vstrebávaniu vitamínu D a vápnika, uvoľňujú kŕčovité svaly. Zlepšuje náladu, upokojuje nervy. Napomáha tvorbe zdravej pokožky a zlepšuje štruktúru a elasticitu pokožky, preto sa jej vonkajšie použitie odporúča aj pri mnohých kožných ochoreniach (napr. akné, ekzémy, psoriáza).

Horčík je prirodzeným ochrancom buniek a podporuje detoxikáciu. Prispieva k normálnej funkcii kĺbov a svalov. Zmierňuje bolesti kĺbov a svalové kŕče, kŕče v nohách. Jednou z možných alternatívnych spôsobov perorálneho užívania odporúčaného horčíka je jeho lokálna aplikácia (vstrebávaná kožou). Súčasné formulácie zahŕňajú horčíkové oleje a transdermálne krémy, ktoré absorbujú starodávny horčík a dodávajú ho priamo cez kožu do krvného obehu.

 

Čo obsahuje horčíkový sprej Herbadoctor?

Staroveký horčík Zechstein je najčistejší, starodávny prírodný chlorid horečnatý na svete. Počas Zechsteinovho veku – pred 250 miliónmi rokov – bolo veľkým vnútrozemím kontinentu Pangea Zechsteinské more. Rozprestieralo sa zhruba od dnešnej Veľkej Británie po Poľsko, od Dánska po Holandsko. Keď sa klíma oteplila a vysušila, začalo sa vyparovanie a soľ kondenzovala v mori. Prvotná morská horečnatá soľ farmaceutickej čistoty, nedotknutého energetického stavu, pochádza z hĺbky 1600 – 2000 metrov v zemskej kôre a ťaží sa v najčistejšom prírodnom ložisku na svete – v Holandsku (Veendam). Tento vysokokvalitný horčík preniká do buniek transdermálne (absorbuje sa cez pokožku), kde sa okamžite zapracuje a doplní hladinu horčíka rýchlejšie ako perorálne kapsuly a tablety.

Horčík sa veľmi zle vstrebáva ústami, preto sa zvyčajne podáva ako injekcia. Injekcia zasiahne 100% buniek tela. Transdermálny horčík je však ideálnym zdrojom horčíka s podobnými medicínskymi výhodami ako injekcie. Transdermálne podávané lieky sú vo všeobecnosti bezpečnejšie, účinnejšie a menej bolestivé ako injekcie alebo intravenózne aplikácie.

 

Použitie horčíkového spreja Herbadoctor

Horčíkový sprej Herbadoctor nastriekajte priamo na pokožku (3-5 vstrekov) a jemne vmasírujte. Ľahko vstrebateľný vzorec. Používajte častejšie, ak sú hladiny horčíka nízke. Na začiatku aplikácie môžete na pokožke pociťovať mravčenie, ktoré po zvýšení hladiny horčíka ustúpi. Ak pocítite svalový kŕč v nohe, fúknite na ňu 2-3 krát a bolesť zmizne za 1-2 minúty.

 

Balenie

250 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu