HerbaDoctor LIGHT balzam na hrudník 50 ml

O 9 bylinkách: Balzam na natieranie prsníkov, pre citlivejších a pre deti, bez výraznej mentolovej vône, v ktorom sme spojili blahodarné účinky 9 bylín. Ako základ nášho balzamu sme zvolili nechtík, ľubovník bodkovaný a semienko čiernej rasce, ktoré sú známe svojimi protizápalovými účinkami a ktorých účinné látky sa ľahko vstrebávajú cez pokožku.

Vypredané
Kód: HD195
Značka: Herba Doctor
€18,95
Kategória: Liečivá kozmetika a pomôcky
Hmotnosť: 0.05 kg

O 9 bylinkách: Balzam na natieranie prsníkov, pre citlivejších a pre deti, bez výraznej mentolovej vône, v ktorom sme spojili blahodarné účinky 9 bylín. Ako základ nášho balzamu sme zvolili nechtík, ľubovník bodkovaný a semienko čiernej rasce, ktoré sú známe svojimi protizápalovými účinkami a ktorých účinné látky sa ľahko vstrebávajú cez pokožku. K tomu sme pridali esenciálny olej z eukalyptu radiata, presláveného blahodarným účinkom na dýchacie orgány (užívať ho môžu aj deti), ako aj výťažky z dúšky, levandule a tropickej bazalky, ktoré zabíjajú baktérie a sú známe aj ako proti -infekcie. Dôležitou zložkou nášho balzamu je aj esenciálny olej z niaouli a borovice, ktorý sa tradične používa pre svoj expektoračný a expektoračný účinok. Bez mentolu a gáforu!

 

Ako sa vyrába?

Vyrába sa z organicky (bio) vyrobených olejov a masla, ktoré; Pochádzajú zo 100% organického (bio) poľnohospodárstva a majú certifikát Ecocert Greenlife.

 

Na čo sa odporúča?

Túto slabšiu verziu odporúčame pre astmu, CHOCHP, deti (od 3 rokov) a tehotenstvo (okrem prvého trimestra). Nie je vhodný na „vypučenie“ nosa, ale na jemné uvoľnenie nahromadených hlienov, „vypudenie“ baktérií, zmiernenie zápalu.

  • V prípade príznakov nachladnutia kašeľ.
  • Na čistenie dýchacích ciest, uvoľnením hlienu.


POUŽÍVANIE

Pozor! Pre obsah ľubovníkového oleja pôsobí fotosenzibilizačne, nevystavujte pokožku počas používania slnečnému žiareniu (soláriu)!
Keďže naše produkty majú extrémne vysoký obsah účinných látok, môže sa vyskytnúť individuálna citlivosť. Urobte si kožný test na vnútornom ohybe lakťa, ak nie je citlivosť, niekoľkokrát denne masírujte hrudník, chrbát, krk a udržiavajte ho v teple.

Dôležité! Len na vonkajšie použitie! Neaplikujte pod nos, oči, sliznice ani otvorené rany! V prípade tehotenstva, astmy alebo detí sa pred použitím poraďte s lekárom! Pre citlivejších ľudí a deti (nad 3 roky) možno ďalej riediť akýmkoľvek olejom, minimálne v polovičnom pomere, ale vždy sa oplatí pred použitím urobiť test. Používajte niekoľkokrát denne, masírujte (ťahacími pohybmi nahor) hrudník a hornú časť chrbta. Po rozotretí prikryte telo teplou prikrývkou. Ako doplnok si uvarte teplý čaj, napr.: Bazový, Limetkový alebo Dúškový čaj.

 

Ako dlho vydrží?

1 porcia je cca 0,2 g, čo zodpovedá veľkému hrášku, pri rozotrení zodpovedá dvom porciám veľkosti dlane. Takto cca. Vystačí na 200 – 250 príležitostí.

 

Aká je jeho textúra?

Voskový balzam, ktorý sa po roztopení v ruke ľahko nanáša. Jeho farba je mierne žltkastá.

 

Ako vonia?

Vonia príjemne osviežujúco, sladko, neobsahuje olej s výraznou mentolovou vôňou. Okrem mierne osviežujúcej vône eukalyptu mu sladkú vôňu dodáva tropická bazalka.

(Zmeny vo farbe a konzistencii sa môžu líšiť od výroby k výrobe a môžu sa zmeniť aj v rámci záručnej doby, keďže je vyrobený z prírodných materiálov, neznamená to zmenu kvality. Skladujte pri teplote do 25 °C!)

 

Ingrediencie

Včelí vosk, Bambucké maslo, Nechtíkový olej, Ľubovníkový olej, Eucalyptus radiata esenciálny olej, Olej zo semien čiernej rasce, Esenciálny olej z tropickej bazalky, Esenciálny olej z borovice lesnej, Esenciálny olej z levandule, Esenciálny olej z dúšky, Esenciálny olej Niaouli

 

Balenie

50 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu