HerbaDoctor Maitake kapsuly s extraktom z húb 90 ks

Maitake (Trsovnica lupeňovitá) je bohatá na minerály (napr. draslík, vápnik, horčík), vitamíny (B2, B3, vitamín D), aminokyseliny a vlákninu.\n\nNajdôležitejšou zložkou huby maitake (Trsovnica lupeňovitá) sú polysacharidy nazývané beta 1,6 a beta 1,3 glukány, čo sú komplexné sacharidy s vysokým obsahom cukru. Predtým sa ukázalo, že tieto zlúčeniny majú silnú protinádorovú aktivitu.\n\nŠtúdie ukazujú, že Maitake (Trsovnica lupeňovitá) dokáže kontrolovať krvný tlak, hladinu cukru v krvi a inzulínu, metabolizmus tukov v pečeni, hladinu cholesterolu a triglyceridov. Môže byť prospešný aj pri chudnutí vďaka svojmu odbúravaciemu účinku!

Skladom
Kód: HD159
Značka: Herba Doctor
€39,95
Kategória: Výživové doplnky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.041 kg

Maitake (Trsovnica lupeňovitá) je bohatá na minerály (napr. draslík, vápnik, horčík), vitamíny (B2, B3, vitamín D), aminokyseliny a vlákninu.

Najdôležitejšou zložkou huby maitake (Trsovnica lupeňovitá) sú polysacharidy nazývané beta 1,6 a beta 1,3 glukány, čo sú komplexné sacharidy s vysokým obsahom cukru. Predtým sa ukázalo, že tieto zlúčeniny majú silnú protinádorovú aktivitu.

Štúdie ukazujú, že Maitake (Trsovnica lupeňovitá) dokáže kontrolovať krvný tlak, hladinu cukru v krvi a inzulínu, metabolizmus tukov v pečeni, hladinu cholesterolu a triglyceridov. Môže byť prospešný aj pri chudnutí vďaka svojmu odbúravaciemu účinku!

Najdôležitejšou funkciou Maitake (Trsovnica lupeňovitá) je však posilnenie imunitného systému a môže mať protinádorové vlastnosti. Ako polysacharid môže beta glukán aktivovať biele krvinky, makrofágy, ktoré dokážu zabíjať mikroorganizmy, ktoré sú zodpovedné za rozvoj chorôb a rakoviny.

V Japonsku a Číne je huba vysoko cenená pre svoju schopnosť podporovať telo pri obnove normálnej funkcie a napomáha fungovaniu imunitného systému. Samotné slovo maitake znamená v Japonsku „tancujúca huba“. Tento prekvapivý názov dostala huba maitake, pretože podľa legendy tí, ktorí našli hubu maitake, od radosti začali tancovať.

 

Pri tomto môže pomôcť

 • rakovina prsníka, rakovina kostí, rakovina pľúc, rakovina pečene, rakovina žalúdka, rakovina prostaty;
 • leukémie;
 • hypertenzia;
 • cukrovka;
 • obezita;
 • zlepšenie cholesterolu;
 • zlepšenie funkcie pečene;
 • vysoká hladina cukru v krvi - IR - cukrovka;
 • zníženie vedľajších účinkov rakoviny, vysokých triglyceridov, porúch štítnej žľazy, radiačnej terapie;
 • posilnenie imunitného systému
 • zníženie vedľajších účinkov chemoterapie;
 • všeobecné posilnenie imunitného systému.

 

Účinná látka

Huba maitake, Grifola fondosa (Trsovnica lupeňovitá), 100% mecélium maitake v 1 kapsule: obsahuje 348 mg.

 

Odporúčané dávkovanie, užívanie

1 až 2 kapsuly denne s jedlom alebo po jedle

 

Balenie

90 ks kapsúl

 

Upozornenie

Okrem liekov na zníženie hladiny cukru v krvi ho treba užívať v znížených dávkach!

Každý, kto užíva akýkoľvek liek, by sa mal uistiť, že medzi užitím lieku a liečivých húb uplynie aspoň 1 hodina.

Skôr ako začnete užívať akýkoľvek doplnok stravy, poraďte sa so svojím lekárom, najmä ak podstupuje lekárske ošetrenie, ste tehotná alebo dojčíte.

Konzumácia tohto produktu nenahrádza vyváženú, zmiešanú stravu a zdravý životný štýl! Držte mimo dosahu detí!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu