HerbaDoctor Masážna loptička

Masážna loptička HerbaDoctor môže byť praktickou pomôckou pri starostlivosti o zdravie vo Vašej domácnosti. Akupunktúrno-magnetická masážna loptička je jedným z vylepšených nástrojov tradičnej čínskej medicíny.

Skladom
Kód: HD046
Značka: Herba Doctor
€17,95
Kategória: Liečivá kozmetika a pomôcky
Hmotnosť: 0.2 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Akupresúrna masážna loptička

Masážna loptička HerbaDoctor môže byť praktickou pomôckou pri starostlivosti o zdravie vo Vašej domácnosti. Akupunktúrno-magnetická masážna loptička je jedným z vylepšených nástrojov tradičnej čínskej medicíny. Zariadenie potiahnuté ihlou používajú Číňania na masáž dlaní, chodidiel a celého tela, aby zabránili chorobám a zlepšili funkciu mozgu.

  • Použitie akupunktúrnej masážnej loptičky stimuluje meridiány, vďaka akupunktúre sa môže zlepšiť krvný obeh, čo má priaznivý vplyv na zdravie.
  • Na povrchu loptičky je podľa akupunktúrneho systému ľudského tela rozmiestnených viac ako 400 zlatých ihiel, ktoré masírujú nervové zakončenia.
  • Magnetická guľôčka v akupunktúrnej masážnej loptičke dokáže účinne zlepšiť krvný obeh, posilniť stimuláciu akupunktúrnych bodov. Keďže dlane a chodidlá sú životne dôležité pre dobré zdravie, použite akupunktúrnu masážnu loptičku na stimuláciu nervových reflexných bodov na dlaniach a chodidlách, ktoré môže podporiť krvný obeh a zlepšiť zdravie.
  • Dlane a chodidlá sú symboly tela, ktorých masírovanie má výrazný vplyv na vnútorné orgány a ktoré sú považované za druhé srdce ľudského tela.
  • Na dlaniach a chodidlách je veľa žíl. Najmä v dlani, kde je o 20 000 reflexných bodov viac ako na podrážke.
  • Dlaň je veľmi dôležitou súčasťou ľudského tela, pretože je na nej veľa „kanálov“ a akupunktúrnych bodov.
  • Vnútri tela je 14 "kanálov", ktoré vedú hlavne cez dlane a chodidlá.

 

Balenie:

1 masážna loptička

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu