HerbaDoctor Medovka Lekárska Olej 10 ml

Olej z medovky lekárskej je známy najmä pre svoje upokojujúce účinky a účinky na zmiernenie stresu. Môže mať blahodarný vplyv na telo aj dušu. Medovka lekárska má nielen príjemnú vôňu, ale možno ju použiť aj na liečbu mnohých zdravotných problémov a obsahuje množstvo cenných vitamínov a minerálov.

Vypredané
Kód: HD111
Značka: Herba Doctor
€13,95
Kategória: Aromaterapia
Hmotnosť: 0.01 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

Olej z medovky lekárskej je známy najmä pre svoje upokojujúce účinky a účinky na zmiernenie stresu. Môže mať blahodarný vplyv na telo aj dušu. Medovka lekárska má nielen príjemnú vôňu, ale možno ju použiť aj na liečbu mnohých zdravotných problémov a obsahuje množstvo cenných vitamínov a minerálov. Napríklad vitamíny A, B1, B2, B3, B6, B6 a C, kyselina listová, horčík, fosfor, mangán, meď, draslík, vápnik, zinok a železo. Dokáže zmierniť úzkosť, podráždenosť a pomôcť pri nespavosti. Môže sa použiť aj ako liek proti bolesti a spazmolytikum. Dokáže zlepšiť krvný obeh. Pôsobí fungicídne a antibakteriálne, takže môže byť aj výborným posilňovačom imunity. Olej prémiovej kvality!

 

Aké účinky môže mať olej z medovky lekárskej?

  • má upokojujúci účinok a dokáže zmierniť stres
  • môže zmierniť bolesti hlavy a bolesti svalov
  • môže poskytnúť aj riešenie kŕčovitých bolestí tráviaceho systému
  • má antiseptický účinok - môže posilniť kožné tkanivá
  • pridaný do šampónu môže podporiť zdravie vlasov - posilniť vlasové folikuly, znížiť vypadávanie vlasov, upokojiť svrbivú, podráždenú pokožku hlavy
  • pre svoje fungicídne a baktericídne účinky ho možno použiť aj pri plesňových a bakteriálnych infekciách, ako napr. liečba mykózy nôh
  • môže zmierniť nepríjemné príznaky prechladnutia a chrípky (odparovaním oleja z medovky lekárskej)
  • môže mať aj odpudzujúci účinok proti hmyzu

 

Návod na použitie

Zvonka: Olej z medovky lekárskej možno použiť neriedený pri bolestiach hlavy a svalov priamo na postihnuté miesto alebo použiť ako repelent proti hmyzu. Môže sa použiť aj bez riedenia v prípade mykózy nôh. Zriedený, rozpustený v šampóne na ošetrenie pokožky hlavy a udržanie zdravia vlasov. V pare môže pôsobiť upokojujúco a uvoľňujúco od stresu.

Upozornenie! Navonok! Nedotýkajte sa očí, vnútorných uší alebo citlivých oblastí! Neprekračujte odporúčané denné množstvo. V prípade precitlivenosti na účinné látky je nutné užívanie prípravku ihneď prerušiť! Nadmerné používanie môže tiež spôsobiť kožnú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Môže spôsobiť fotosenzitivitu, preto by ste sa mali vyhýbať slnečnému žiareniu 12 hodín po použití, alebo sa dôrazne odporúča použitie opaľovacieho krému!

 

Balenie

10 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu