HerbaDoctor Pečeň vitamínové kapsuly 60 ks

HERBADOCTOR Pečeňový vitamín obsahuje iba starostlivo vybrané zložky, ktoré môžu účinne prispieť ku komplexnej ochrane pečene. Vďaka tomu sa môže používať ako preventívne opatrenie, tak aj pri všetkých ochoreniach pečene, ako sú zápalové ochorenia pečene alebo stukovatenie pečene, môže stimulovať rast pečeňových buniek a môže mať pečeň regeneračný účinok. Môže byť tiež výborným detoxikantom a znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení.

Vypredané
Kód: HD121
Značka: Herba Doctor
€22,95
Kategória: Vitamíny a minerály
Hmotnosť: 0.3 kg

HERBADOCTOR Pečeňový vitamín obsahuje iba starostlivo vybrané zložky, ktoré môžu účinne prispieť ku komplexnej ochrane pečene. Vďaka tomu sa môže používať ako preventívne opatrenie, tak aj pri všetkých ochoreniach pečene, ako sú zápalové ochorenia pečene alebo stukovatenie pečene, môže stimulovať rast pečeňových buniek a môže mať pečeň regeneračný účinok. Môže byť tiež výborným detoxikantom a znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení.

 

Aké účinky môže mať Pečeňový vitamín?

  • môže priaznivo pôsobiť na zápalové procesy pečene a pri ochoreniach pečene ako je hepatitída, stukovatenie pečene
  • môže stimulovať rast pečeňových buniek
  • môže mať detoxikačný účinok
  • môže byť tiež užitočným doplnkom stravy pri chudnutí
  • môže znížiť riziko vzniku kardiovaskulárnych problémov
  • môže mať antimikrobiálne, protirakovinové, pečeňové ochranné, kardiovaskulárne ochranné, neuroprotektívne, kožné ochranné, antidiabetické a iné účinky
  • môže byť schopný zmierniť a odstrániť vedľajšie účinky dlhodobých liekov
  • môže pomôcť aj po nadmernej konzumácii alkoholu, pretože v dôsledku toho sa môže zvýšiť potreba cholínu v pečeni
  • vďaka svojim zložkám dokáže zvýšiť mozgové funkcie, môže pôsobiť aj stimulačne na mozog

 

Aké zložky obsahuje?

Obsah 1 dávka (2 kapsule) NRV %
 Extrakt z pestreca mariánskeho 250 mg NA
    - z toho silymarín 200 mg NA
 Extrakt z rozmarínu 150 mg NA
 Výťažok z artičokov 100 mg NA
 Organický prášok Chlorella 100 mg NA
 Vitamín C 80 mg NA
 Cholín 82 mg NA
 Inozitol 25 mg NA
 Piperín 5 mg NA

 

Obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza (122 mg)

 

Odporúčané dávkovanie

Odporúča sa užívať 2 kapsuly denne

 

Aké účinky môžu mať zložky

Extrakt z pestreca mariánskeho so silymarínom: Prášok zo semien pestreca mariánskeho so silymarínom môže prispieť k zachovaniu zdravia pečene a žlče, k udržaniu správnej funkcie pečene a k normálnej regenerácii pečeňového tkaniva a pečeňových buniek. Mleté semená pestreca mariánskeho je tiež považovaný za jeden z najlepších detoxikačných prostriedkov. Môže pôsobiť antioxidačne, môže zvyšovať regeneračné procesy pečeňového tkaniva na bunkovej a enzýmovej úrovni, môže pôsobiť antibakteriálne, môže posilňovať imunitný systém.

Extrakt z rozmarínu: Priaznivé účinky rozmarínu sú v ľudovom liečiteľstve dobre známe už po stáročia. Rozmarín je známy svojimi vynikajúcimi mozgovo-stimulačnými a vitalizačnými účinkami a môže mať aj upokojujúci účinok, ktorý môže prispieť k vytvoreniu pocitu pohodlia a vyrovnanosti. Zároveň sa často využíva aj pre svoje protizápalové a tráviace účinky.

Výťažok z artičokov: Artičoka je známa najmä svojimi priaznivými účinkami pri poruchách žlčníka a pečene, ktoré pravdepodobne využívali už starí Gréci a Rimania. Môže napomáhať tvorbe žlče a zohráva úlohu pri trávení žlčových tukov, takže môže mať priaznivý vplyv na udržanie normálnej hladiny cholesterolu. Okrem toho môže mať aj regeneračný účinok na pečeň, môže znížiť riziko vzniku stukovatenia pečene a môže pomôcť pri regenerácii pečeňových buniek. Môže byť aj pomôckou pri trávení.

Organická Chlorella prášok: Chlorella je riasa s detoxikačným účinkom, môže pomôcť pri detoxikácii, teda môže pomôcť aj odstraňovať škodlivé ťažké kovy z tela. Navyše vďaka svojmu antioxidačnému účinku môže pôsobiť aj proti starnutiu a môže pôsobiť aj ako stimulant krvi.

Vitamín C: Vitamín C je nevyhnutný pre naše telo, môže pomôcť udržať a podporovať správnu ochranu imunitného systému. Medzi vitamínmi je Jolly Joker jedným z najväčších, ktorý komplexne podporuje naše telo.

Cholín: Cholín môže pomáhať udržiavať rovnováhu hladiny cholesterolu, okrem toho môže predchádzať ateroskleróze a zvyšovať efektivitu mozgových funkcií, môže pôsobiť stimulačne na pamäť, má ochranný účinok na pečeň, a tým pomáha predchádzať stukovatenie pečene. Môže pomôcť pri detoxikácii toxických látok a liekov. V dôsledku konzumácie alkoholu sa môže zvýšiť potreba cholínu v pečeni, takže jeho pitie po nadmernej konzumácii alkoholu môže mať pozitívny vplyv na organizmus.

Inositol: Inositol môže byť prirodzeným senzibilizátorom inzulínu, je tiež nevyhnutný pre komunikáciu medzi bunkami a môže pomôcť stimulovať mozgové funkcie. Môže tiež pomôcť pri PCOS a má tiež antistresové a antidepresívne účinky.

Piperín: Piperín vykazuje niekoľko farmakologických účinkov, ako sú antiproliferatívne, protinádorové, antiangiogénne, antioxidačné, antidiabetické, antiobezitné, kardioprotektívne, antimikrobiálne, antiagingové a imunomodulačné účinky v rôznych in vitro a in vivo experimentálnych štúdiách. Okrem toho bol piperín zdokumentovaný pre svoje hepatoprotektívne, antialergické, protizápalové a neuroprotektívne vlastnosti.

 

Balenie

60 vegánskych kapsúl

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu