HerbaDoctor Relax telové maslo s medovkou lekárskou a horčíkom 250 ml

So starodávnym horčíkom zo Zechsteinu a pravou medovkou lekárskou. Receptúra ​​bohatá na aktívne zložky, ktoré sa okamžite vstrebávajú. Vďaka obsahu bambuckého masla a kokosového oleja pokožku intenzívne vyživuje a zjemňuje.

Skladom
Kód: HD067
Značka: Herba Doctor
€20,95
Kategória: Telové mlieká a krémy
Hmotnosť: 0.25 kg
Darček zdarma
Darček zdarma
k objednávke
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 50€ a odoslanie do 48 hodín
Vernostný program
Vernostný program
zľava až do výšky 12%
Množstevná zľava
Množstevná zľava
šetrite nákupom výhodných balení

So starodávnym horčíkom zo Zechsteinu a pravou medovkou lekárskou. Receptúra ​​bohatá na aktívne zložky, ktoré sa okamžite vstrebávajú. Vďaka obsahu bambuckého masla a kokosového oleja pokožku intenzívne vyživuje a zjemňuje. Jeho príjemná vôňa medovky lekárskej pôsobí na naše telo upokojujúco a zlepšuje náladu. Vďaka obsahu koncentrátu Starovekého horčíka má všetky pozitívne fyziologické účinky horčíka. Neobsahuje umelé farbivá, vonné látky, parabény ani ropné deriváty.

Horčík je životne dôležitý minerálny prvok, podieľa sa na viac ako 325 enzýmových reakciách v ľudskom tele. Doplnky horčíka zlepšujú krvný tlak a stav cievneho systému, napomáhajú vstrebávaniu vitamínu D a vápnika, uvoľňujú kŕčovité svaly. Zlepšuje náladu, upokojuje nervy. Napomáha tvorbe zdravej pokožky a zlepšuje štruktúru a elasticitu pokožky, preto sa jej vonkajšie použitie odporúča aj pri mnohých kožných ochoreniach (napr. akné, ekzémy, psoriáza).

Horčík je prirodzeným ochrancom buniek a podporuje detoxikáciu. Prispieva k normálnej funkcii kĺbov a svalov. Zmierňuje bolesti kĺbov a svalové kŕče, kŕče v nohách. Jednou z možných alternatívnych spôsobov perorálneho užívania odporúčaného horčíka je jeho lokálna aplikácia (vstrebávaná kožou). Súčasné formulácie zahŕňajú horčíkové oleje a transdermálne krémy, ktoré absorbujú starodávny horčík a dodávajú ho priamo cez kožu do krvného obehu.

 

Staroveký horčík Zechstein

Najčistejší, starodávny prírodný chlorid horečnatý na svete. Počas Zechsteinovho veku – pred 250 miliónmi rokov – bolo veľkým vnútrozemím kontinentu Pangea Zechsteinské more. Rozprestieralo sa zhruba od dnešnej Veľkej Británie po Poľsko, od Dánska po Holandsko. Keď sa klíma oteplila a vysušila, začalo sa vyparovanie a soľ kondenzovala v mori. Prvotná morská horečnatá soľ farmaceutickej čistoty, nedotknutého energetického stavu, pochádza z hĺbky 1600 – 2000 metrov v zemskej kôre a ťaží sa v najčistejšom prírodnom ložisku na svete – v Holandsku (Veendam). Tento vysokokvalitný horčík preniká do buniek transdermálne (absorbuje sa cez pokožku), kde sa okamžite zapracuje a doplní hladinu horčíka rýchlejšie ako perorálne kapsuly a tablety. Výhodou horčíka prijatého cez pokožku je, že sa tam dostane,

Horčík sa veľmi zle vstrebáva ústami, preto sa zvyčajne podáva ako injekcia. Injekcia zasiahne 100% buniek tela. Transdermálny horčík je však ideálnym zdrojom horčíka s podobnými medicínskymi výhodami ako injekcie. Transdermálne podávané lieky sú vo všeobecnosti bezpečnejšie, účinnejšie a menej bolestivé ako injekcie alebo intravenózne aplikácie.

 

Aplikácia

Krém vmasírujte do vyčistenej pokožky jemnými pohybmi aj niekoľkokrát denne. Môže sa používať ako ráno, tak aj večer.

 

Balenie

250 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu