HerbaDoctor Soľné mydlo 320 g

Parajdská soľ vznikla, keď staroveký oceán vyschol, obsahuje všetky minerály a stopové prvky. Táto ručne ťažená a drvená soľ neobsahuje žiadnu environmentálnu kontamináciu alebo prísady.

Momentálne nedostupné
Kód: HD083
Značka: Herba Doctor
€4,95
Kategória: Mydlá a sprchové gély
Hmotnosť: 0.32 kg

Parajdská soľ vznikla, keď staroveký oceán vyschol, obsahuje všetky minerály a stopové prvky. Táto ručne ťažená a drvená soľ neobsahuje žiadnu environmentálnu kontamináciu alebo prísady.

Parajdová soľ sa od ostatných solí líši tým, že (je to vidieť na jej vzhľade) nie je z nej extrahované prírodné bahno, ktoré obsahuje unikátnu prírodnú olejovú esenciu.

Po použití kúpeľovej soli môžete zažiť, že po vypustení vody zostane vo vani jemná vrstva bahna. Toto bahno sa používa aj v medicíne.

Ľudské telo sa skladá z vody a soli. Soľou nemáme na mysli rafinovanú kuchynskú soľ v tradičnom ponímaní, ale soli vyskytujúce sa v prírode v pôvodnom stave, ktoré obsahujú rôzne množstvá a kvalitu minerálov. Z nich je Parajdová soľ jednou z najkvalitnejších na svete, obsahuje 84 druhov minerálov.

Soľné mydlo umožňuje našej pokožke, aby sa sama regenerovala, bez krémov a inej kozmetiky. Jeho priaznivé účinky: optimalizuje hodnotu PH našej pokožky, pôsobí protizápalovo, stimuluje metabolizmus a krvný obeh, dodáva našej pokožke sviežejší vzhľad.

 

Všeobecné použitie

Navlhčite soľné mydlo a po umytí ho naneste na telo. Nechajte vyschnúť! Počiatočný pocit štípania zmizne do 2-5 minút. Soľ, ktorá vykryštalizovala na pokožke, buď necháme pôsobiť, alebo ju nasucho zotrieme rukami či handričkou. Ak je pokožka napnutá, neaplikujte olej ihneď, ale počkajte cca. 20 minút, kým sa spustí tvorba kožného mazu.

Soľné mydlo neslúži len na umývanie, ale dá sa použiť aj ako keby to bol krém.

Soľné mydlo neponárajte do vody!

 

Ďalšie oblasti použitia

Namiesto pleťového mlieka po holení pokožku upokojí a zabráni začervenaniu. Zápaly vlasových folikulov môžu pri jeho neustálom používaní zmiznúť. Odporúča sa tiež pri oparoch, bodnutí hmyzom, akné, ekzémoch, psoriáze a plesniach.

 

Balenie

320 g

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu