Holanne 100% prírodný Škoricový esenciálny olej 10 ml

100% prírodný esenciálny olej získaný parnou destiláciou kôry škoricovníka cejlónskeho a/alebo kasie. Opojný, silne voňajúci olej.

Skladom
Kód: HL008
Značka: Holanne
€3,95
Kategória: Aromaterapia
Hmotnosť: 0.01 kg
holanne illoolaj fahej 10ml
Novinka

100% prírodný esenciálny olej získaný parnou destiláciou kôry škoricovníka cejlónskeho a/alebo kasie. Opojný, silne voňajúci olej.

 

Jeho účinky

Antibakteriálny a protiplesňový prírodný dezinfekčný prostriedok. proti mnohým baktériám a hubám, ktoré spôsobujú ľudské ochorenia (orto-metoxyškoricový aldehyd). Tráviace, protikŕčové, karminatívne (škoricový aldehyd). Zmierňuje účinky stresu na orgány, zlepšuje toleranciu stresu, psychicky uvoľňuje napätie, zlepšuje pohodu a zaháňa problémy. Zvyšuje krvný obeh a má otepľujúci účinok. Posilňuje osobnostné vlastnosti Blížencov, Škorpióna, Strelca a Kozorožca. Ľudové liečiteľstvo ho odporúča aj na podporu menštruácie, ako afrodiziakum a na tlmenie reumatických bolestí. Jeho účinky sú podporené laboratórnymi a ľudskými pozorovaniami, skúsenosťami ľudového liečiteľstva a dlhoročným používaním.

 

Môže byť použité

V odparovači, aróma difuzéry na čistenie a dezinfekciu vzduchu. Je tiež užitočný ako prenosný inhalátor na vlhkú vreckovku. Ako kloktadlo je účinný pri zápaloch ústnej sliznice, zápaloch ďasien, hrdla a mandlí a pri zápalových stavoch hltana. Lokálne sa z nej dá vyrobiť účinný obklad proti kožným infekciám, zápalom, bodnutiu hmyzom a akné. Pridaním do tekutého mydla, sprchového gélu a šampónu posilňuje ich dezinfekčný účinok.

 

Kontraindikácie, varovania

Silne dráždi pokožku a sliznice - neodporúča sa používať vo vode na kúpanie, na celý povrch tela. Je potrebné sa vyhnúť počas tehotenstva a dojčenia, jeho použitie u detí je kontroverzné; Určite sa mu treba vyhýbať do 6 rokov. Treba sa striktne vyhnúť neriedenému a perorálnemu použitiu.

Dobre sa kombinuje s olejmi: grapefruit, tymián, pomaranč, muškátový oriešok a ylang-ylang.

 

Balenie

10 ml

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu